www.ulicaprosta.net
http://www.forum.ulicaprosta.net/

Zamknięcie forum i pożegnanie
http://www.forum.ulicaprosta.net/viewtopic.php?f=11&t=2089
Strona 1 z 1

Autor:  Smok Wawelski [ Pt lis 26, 2021 1:21 pm ]
Tytuł:  Zamknięcie forum i pożegnanie

Drodzy Użytkownicy i Czytelnicy forum Ulicy Prostej

Po modlitwie, namyśle i szukaniu rady oraz potwierdzeń doszedłem do wniosku, że forum UP przestało pełnić swoją rolę. W moim udczuciu ważne tematy zostały już omówione, a forum powoli przeradza się w "kawiarenkę".

Nie mam już czasu ani siły, żeby prostować ekscentryczne teorie, spędzając nad tym całe noce i dnie. Moim zdaniem dobrze będzie, jeśli forum będzie służyło jako zbudowanie dla czytelników, ponieważ czytanie nadal będzie możliwe. Natomiast spory o słowa (co niestety zdarza się coraz częściej) nie są ani potrzebne, ani zdrowe [I Tym. 6:4].

Forum wiele mnie nauczyło. Zostałem zmuszony do rozwoju dzięki bodźcom pochodzącym od uczestników różnych dysput. Dziękuję Panu za to, że stanowiło "skrzynkę kontaktową" dla ludzi, którzy szukali zdrowego nauczania i zdrowej społeczności w przekonaniu, że to z nimi coś jest nie w porządu, ponieważ nie mogli się pogodzić z odejściem otoczenia od prawdy Słowa Bożego i/lub brakiem wprowadzania Słowa w życie.

Zdaję sobie sprawę, że przez te wszystkie lata sam wielokrotnie upadałem. Podczas dyskusji bywałem wyniosły, niecierpliwy, a nawet złośliwy. Za to wszystko przepraszam "hurtowo" wszystkich Użytkowników.

Doszedłem do wniosku, że należy zmienić formę nauczania z krótkich form w ramach dyskusji w bardziej całościowe, ogarniające tematy w szerszym zakresie. Nie wiem jeszcze, jak to będzie wyglądało. Nie mam "parcia na jutuba", ale jeśli Pan da, to postaram się służyć podobnie, jak to dotychczas wyglądało w nagraniach dostępnych na Ulicy Prostej.

Jeśli chodzi o samą skrzynkę kontaktową, to można pisać na adres kontaktowy podany na stronie.

Pozdrawiam wszystkich w Panu i dziękuję za te wszystkie wspólnie spędzone lata.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/