www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:26 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr maja 01, 2019 9:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 3:14 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Warszawa
Dziękuję Mammusiu za Twoje zainteresowanie moimi problemami. Ja jako opiekun brata robię zakupy po całej Warszawie, żebyśmy jedli pysznie, zdrowo i tanio. Ktoś z opieki Społecznej raczej zrobi zakupy w najbliższym sklepie, nie zwracając uwagę na ceny i na pewno nie przyniesie wody oligoceńskiej kawał drogi od domu. Odkąd nieszczęścia przyszły na rodzinę, tzw wierzący jakich znałem zachowywali się jabym granat wrzucił w towarzystwo. Mój ostatni ''zbór'' to mała społeczność podległa pod KZ. Tam po spotkaniu modlitewnym wszyscy mnie omijali a jak ktoś ze mną rozmawiał to sugerował raczej proces klonowania, żebym klona zostawił przy mamie z Alzheimerem i cukrzycą a samemu poszedł pracować do ochrony. Nikt przez 3 i pół roku opieki nad mamą mnie nie odwiedził, chciałem aby położono na mnie ręce, pomodlono się. Ktoś żeby zrobił mi zakupy. A gdzie tam.. totalna olewka i spychologia. Jeszcze wtedy dowiedziałem się, że jestem zarażony HCV i nastąpiła totalna załamka. Po jakimś czasie od śmierci mamy odeszłem z KZ widząc coraz więcej ludzi nie zrodzonych z Boga i jeszcze biskupek modlił się z rękami do góry, a za plecami błogosławiona matuńka z Jasnej Góry....Dość. Parę lat temu umieściłem temat ''Spotkania w warszawie'' bo może ktoś będzie chciał się ze mną pomodlić, ale marne efekty. W obecnej chwili jako entuzjasta Kościołów domowych- braterskich modlę się o obdarowanie prorocze i abym był częścią społeczności w której Pan Jezus jest głową a nie człowiek i jego programy. Chciałbym być w żywym organizmie jak w Nowym Testamencie. Poznałem wspaniałych Braci na internecie, którym Duch Święty pokazał mnie i są bardzo pomocni i praktycznie i modlitewnie. Ci ludzie to Boże cuda w epoce ignorancji, olewki i spychologii w stosunku do ludzi potrzebujących. Czekam na Pana, na pewno kiedyś się wszystko pozmienia. A to Słowo, które niedawno dotarło jak pisałem na UP o pomoc: Jr 30:17 BW "Bo spowoduję, że zabliźnią się twoje rany i (Przywrócę ci bowiem zdrowie UBG) uleczę cię z twoich ciosów — mówi Pan — chociaż nazwali cię Odrzuconą, o którą nikt się nie troszczy."

_________________
"Bez prorockich objawień naród dziczeje....''Księga Przysłów 29:18a


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt gru 20, 2019 5:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 3:14 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Warszawa
Byłem wczoraj u nowego neurologa. Przepisał mi Divascan i kazał odstawić Sulpiryd. Po jednej tabletce, nowy rodzaj bólu główy i odbijanie się rzygowinami. Cała noc w masakrze. Na razie zostaję przy Sulpirydzie. Ufam że modlicie się za mną aby Żyjący Bóg uwolnił mnie od tej strasznej migreny i napadów zmęczenia. Dziękuję i błogosławię, tomek.

_________________
"Bez prorockich objawień naród dziczeje....''Księga Przysłów 29:18a


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt gru 20, 2019 8:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 22, 2017 10:50 pm
Posty: 160
Witaj Tomaszu! Mam Cię wcswoich modlitwach. Chyba niewiele więcej mogę dla Ciebie zrobić bo daleko mam ;(

_________________
Nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So gru 21, 2019 8:26 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 22, 2019 11:56 am
Posty: 10
Lokalizacja: Opolskie
Witaj Tomku, Również mam Cię w swoich modlitwach. Mam nadzieję że wkrótce wyzdrowiejesz. Pozdrawiam!

_________________
Łagodna odpowiedź uśmierza gniew, ale szorstkie słowa wywołują złość (Prz 15, 1)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So gru 21, 2019 9:51 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 3:14 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Warszawa
Kochani, serdecznie dziękuję. Nigdy nie zapomnę jak Wasze modlitwy przeprowadzały mnie poprzez leczenie z HCV. To był istny CUD! Mam jeszcze badanie EEG 3 stycznia. Zobaczymy co wyjdzie? Blessingi i buziaki!

_________________
"Bez prorockich objawień naród dziczeje....''Księga Przysłów 29:18a


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt sty 24, 2020 9:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 03, 2013 12:12 am
Posty: 101
Jak wyszły te ostatnie badania?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt sty 24, 2020 10:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 3:14 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Warszawa
Neurolog powiedział mi że na EEG nic nie ma, za to zwrócił uwagę na podobieństwo zmian patologicznych w mozgu podobnych do zespołu Arnolda Chiariego i kazał zrobić nowy Rezonans Magnetyczny i dał skierowanie do neurochirurga. Być może, mam przyblokowany odpływ płynu rdzeniowo - mózgowego i stąd bóle głowy i szybkie męczenie. Jakiś rodzaj zabiegu mógłby poprawić egzystencję. Dziękuję za pamięć Lwie.

_________________
"Bez prorockich objawień naród dziczeje....''Księga Przysłów 29:18a


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N sty 26, 2020 1:53 am 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 22, 2017 10:50 pm
Posty: 160
Oby się udało. Modlimy się dalej. Pozdrowienia!

_________________
Nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N lut 02, 2020 10:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 03, 2013 12:12 am
Posty: 101
Nieprzyjemna sprawa. Mam nadzieję, że Twoje problemy znajdą rozwiązanie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt mar 27, 2020 5:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 3:14 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Warszawa
Jestem po rezonansie. Obraz mózgu nie uległ zmianie. Migdałki mózgu nadal schodzą w dół rdzenia kręgowego, za to zniknęła torbiel retencyjna z zatok. Nie muszę dzięki Bogu być operowany. I za to chwalić Pana!

_________________
"Bez prorockich objawień naród dziczeje....''Księga Przysłów 29:18a


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt mar 31, 2020 9:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 03, 2013 12:12 am
Posty: 101
Ale jakieś leczenie zastosują, aby Ci ulżyć?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt mar 31, 2020 11:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 3:14 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Warszawa
Wysłałem jednemu neurochirurgowi poznanemu na necie, żeby zobaczył zdjęcia i on stwierdził że ja nie mam klasycznego Chiari. Że zejście migdałków jest jeszcze w normie. Muszę brać ten Sulpiryd póki mnie Pan Jezus nie uzdrowi i nie przemęczać się. Dziękuję za modlitwy, tomek.

_________________
"Bez prorockich objawień naród dziczeje....''Księga Przysłów 29:18a


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So wrz 26, 2020 3:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 3:14 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Warszawa
Najdrożsi w Chrystusie, proszę Wszystkich, którzy wierzą w modlitwę aby modlili się za moimi bólami głowy, które są spowodowane złym przepływem płynu rdzeniowo - mózgowego, ciśnienie w głowie wzrasta. Jeśli ktoś z Was może proszę założyć post. Te cierpienia bardzo mnie męczą. Dziękuję.

_________________
"Bez prorockich objawień naród dziczeje....''Księga Przysłów 29:18a


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn wrz 28, 2020 5:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 3:14 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Warszawa
Pół godziny po umieszczeniu prośby dostałem mdłości, torsji i wyrzuciłem z siebie chyba cały tydzień uzbieranych toksyn. W niedzielę byłem bardzo zmęczony, a dziś jak dawno nie miałem tyle energii. Mogłem zrobić wiele dobra dla pracy w domu. Dziękuję wszystkim za modlitwę. Pan jest dobry!

_________________
"Bez prorockich objawień naród dziczeje....''Księga Przysłów 29:18a


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So paź 31, 2020 9:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 03, 2013 12:12 am
Posty: 101
I jak? Dalej wszystko w porządku?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL