www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 7:02 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 07, 2008 12:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
zadziwiasz mnie Smoku tym tworzeniem ogródków na kapustę... Jesteś jak Królik z Kubusia Puchatka :)

Szkoda, że forum przekształca się w forum apologetów smoczej teologii... ciekawe kiedy agnostyk też dostanie grządkę :lol: :wink:

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 07, 2008 12:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Jeśli już zwracasz się do mnie, to mów prawdę. Nikt tutaj nie przekształca forum w apologetykę smoczej teologii i dobrze o tym wiesz. Regulamin Forum jest jasny, wyraźny i każdy go może przeczytać. Natomiast Ulica Prosta nie jest miejscem propagującym herezje głoszone pod pozorem dyskusji. Różnica poglądów jest jak najbardziej dopuszczalna, jeśli rozmawiamy uczciwie i na podstawie Pisma. Dialektyka erystyczna nie ma nic wspólnego z taką rzetelnością, o czym dobrze wiesz. A dyskusja z kimś, kto tak naprawdę unika dyskusji po to, żeby uporczywie mnożyć niebiblijne nauki, po prostu nikomu nie służy. Masz poglądy zdecydowanie różne od moich i Twoja obecność na forum jest żywym dowodem na to, że Twój zarzut jest nieprawdziwy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 07, 2008 1:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
Może jestem tylko listkiem figowym ;) a zresztą ja nie mogę głosić herezji nie będąc chrzescijaninem (choć nim się czuję jako urodzony w takiej a nie innej kulturze)

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 07, 2008 3:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Agnostyk napisał(a):
Może jestem tylko listkiem figowym ;)

No, to w takim razie musiałbyś być jednym z całej grupy "listków figowych", które wygłaszaja poglądy sprzeczne z moimi, ale trzymaja się regulaminu, dyskutują rzetelnie i wszystko gra. :)

A tak w ogóle, to nam się dygresja zrobiła.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL