www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 7:17 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 05, 2008 12:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Syn Marnotrawny napisał(a):
Aha, to nie było od razu napisać, że nie chcesz dyskutować tylko ściągnąć mi portki? :lol:

Ależ ja ściągnąłem Ci portki dla Twojego własnego dobra. Żebyś zobaczył, w którym miejscu historii o Synu Marnotrawnym się znajdujesz jako główny bohater. Moim zdaniem, na razie twardo zajadasz omłot i jeszcze nie "wejrzałeś w siebie". Musisz się na nowo narodzić.

Cytuj:
Nie wiedziałem, ze ocena argumentacji zależy od tego kto jakie ma poglądy na tematy nie związane z przedmiotem argumentacji...

Ależ Twoje poglądy na temat moralności i jej źródła jak najbardziej są związane z przedmiotem argumentacji, którym jest moralna ocena sposobu wychowania dzieci (w tym przypadku ich cielesnego karcenia). :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 05, 2008 2:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
Smok Wawelski napisał(a):
Ależ Twoje poglądy na temat moralności i jej źródła jak najbardziej są związane z przedmiotem argumentacji, którym jest moralna ocena sposobu wychowania dzieci (w tym przypadku ich cielesnego karcenia). :lol:


gadał ślepy do kulawego. Dobra ja już wysiadam z tej dyskusji. Zresztą głupio sie gada tak bez portek....

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL