www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 4:02 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 20, 2005 9:43 pm 
Offline

Dołączył(a): So sie 20, 2005 3:24 pm
Posty: 3
Witajcie jestem tu od niedawna i próbuje sie nauczyc jak poruszac sie tutaj i gdzie kliknąc by cokolwiek móc napisac , ale chyba mi to jakos wychodzi bo pisze hehehe.
Ciezko jest oderwac sie od sibie samego i to jeszcze bardzie ciezko kiedy upadamy i cała wina tego upadku spada na nas gdyz na nikogo innego spasc nie moze. Rozumiecie co chce powiedziec?
np. ulegam grzechowi, a zaznacze ze ulegniecie spowodowane jest pragnieniem spróbowania tego o czym wiem ze nie powinienem tego kosztować, pisze tak by nie bylo miejsca na pytanie czy ten upadek uczyniony został swiadomie czy nie swiadomie, heheheh a jakie upadki mozemy robić nieswiadomie? nie dajcie sie oszukac w wiekszosci nasze upadki spowodowane są chęcią skosztowania ich.
Ale wracajac do grzechu powiem jak wspaniale apostoł Paweł znalazł wyjscie w Chrystusie dla siebie, jak cudownie w oparciu o Jezusa wyzwolenie pozwolił Mu sie wyciagnąć z tego ciała smierci i umiescić w Nim
Powiedzenie nie ja to juz czynie lecz grzech któy mieszka we mnie moze wydawac sie nam takie proste takie banalne takie nieprzystojace nam chrzescijanom. Tak takie myslenie, myslenie człowieka pozbawia nas czesto tego co Chrystus przynosi nam w sobie, jestesmy za dumni by posłuchac co On mówi i zrozumiec o co Mu tak naprawde chodzi
Jak myslicie czy Nowe Narodzenie które dokonuje sie przez sluchanie Dobrej Nowiny jest przygotowane po to tylko by samo w sobie powstało? Otóz jest to miejsce do ktorego Pan pragnie nas wkleic wyciskają nas ze starego czlowieka pierwszego adama . Robi to pokazujac nam jak wielki ciezar potępienia spada na nas kazdego dnia z racji upadków ktorych doswiadczamy żyjac w ciele. Jak myslicie czy jestesci tak dobrzy by juz zyjac tu na ziemi w ciele nie popełnic zadnego grzechu? Popełnicie i to nie jedno jeszcze podkniecie i dobrze wiecie ze patrząc na siebie w starym czlowieku bedziecie zawsze doswiadczac potepienia gdyz stary czlowiek jest pod zakonem . Pan chce byscie poznali to stare miejsce i zobaczyli tez to co daje wam w Chrystusie w cząstce Bozego zycia na którym macie wyrastac jako nowe duchowe stworzenia, gdyż usprawiedliwienie Boze odnosi sie wlasnei do was duchowych stworzeń hehehehhe
Ciekawe czy cos z tego ktokolwiek zrozumie?
"Nie to co duchowe jest pierwsze ale to co cielesne pózniej dopiero duchowe" " ten który przyszedł w ciele zostął usprawiedliwiony w duchu"
Przeoblekajcie sie moi mili przeoblekajcie bo co to bedzie gdzy przyjdczie czas zewleczenia z was tego ziemskiego namiotu? co bedzie kiedy znalezieni zostaniecie nagimi? co powiecie wiedząc ze dany wam został nowy dom w Nim , dom z któego nie korzystaliscie zajeci poprawieniem strego czlowieka, przeciez jego sie nie da poprawic czy nie wiecie tego??
Przepraszam za styl pisania
sprawiedliwy w Chrystusie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL