www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:23 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pastor Cyrikas
PostNapisane: Śr cze 24, 2020 6:16 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 30, 2019 2:41 pm
Posty: 15
Jak ocenilibyście jego nauczanie oraz podejście do spraw społecznych? Jest to w pewnym sensie początek jakiegoś przebudzenia w Polsce, za sprawą zgoła innych decyzji od pozostałych kościołów w czasie trwania koronawirusa? A w końcu jakie macie rozeznanie co do niego? Pytam, bo, tak jak większość ludzi zna ich tylko przez internet a bardziej mnie zastanawia jak jest w tej prawdziwej rzeczywistości.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt cze 26, 2020 10:14 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 4:37 am
Posty: 68
Ogólnie odbieram pastora Andrzeja Cyrikasa pozytywnie. Zdecydowanie posiada dar nauczania, który sprawia, że nie można przejść obojętnie słuchając jego kazań, co spotyka się z otwartą krytyką niektórych chrześcijańskich środowisk. Jest osobą zaangażowaną w służbę Panu, co przynosi wymierne efekty- nowe nawrócenia, nowe placówki zboru. Dodam, że nie znam osobiście pastora, ale czasami lubię posłuchać jego dosadnego języka. Nie jestem też członkiem ChWE.
Cytuj:
Jest to w pewnym sensie początek jakiegoś przebudzenia w Polsce, za sprawą zgoła innych decyzji od pozostałych kościołów w czasie trwania koronawirusa

PŚ zaleca, słuchanie Boga bardziej niż ludzi. Jednocześnie chrześcijanie mają również przejawiać zdrowy rozsądek i niepotrzebnie nie ryzykować swoim lub cudzym zdrowiem czy życiem. Obecny okres walki z Covidem-19 stał się dla wielu ludzi początkiem zwrotu ku Bogu i szukaniem nadziei w górze. Myślę, że jeszcze za wcześnie na ocenę trwałości przebudzenia.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr wrz 02, 2020 8:49 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
Jakis czas temu ktoś napomknął mi, że "ostatnio z AC coś się porobiło". Nigdy nie był moim idolem, ale czasem lubiłam go posłuchać. Posłuchałam więc znów, zeby mieć jakiś pogląd. Nic szczególnego, w jego stylu... Ale zaczęłam sledzić wpisy AC na FB. Przeleciałam wszystko od czasów covida, czyli gdzieś od marca, łacznie z komentarzami, dyskusjami, wrzutkami... Dla mnie to dorabianie ideologii do faktów. Poza tym pełno fake newsów i teorii spiskowych. I wyrzucanie ludzi i ich komentarzy ze strony, jesli inaczej widza rzeczywistość. Osobiście jestem załamana...

_________________
Poznanie nadyma.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL