www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:07 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pomoc
PostNapisane: Śr cze 27, 2018 2:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Poprosiłam o kontakt z tym bratem, ale się nie odzywa do mnie.
Widocznie nie chce, nie może, albo ma inne, ważniejsze spawy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pomoc
PostNapisane: Śr cze 27, 2018 2:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Owieczko,

Ja nie przypisuję Ci intencji. Nie próbuję czytać w Twoim sercu i nie dlatego Ci to napisałem, że masz raka (w ogóle mi to nie przyszło do głowy). Jeśli koniecznie chcesz, żeby przyszedł do Ciebie prorok i powiedział Ci, co Ci jest, to właśnie to jest właśnie stawianie warunków Bogu. Nie ludziom. Mam wrażenie, że sama siebie okłamujesz pod tym względem.

Wiem, że ludzie nic nie pomogą. Co nie oznacza, że Bóg będzie się chciał nimi posłużyć w inny sposób, niż tego od Niego oczekujesz. Wiem, że Bóg się nie zmienia i że nas kocha w każdej sytuacji. Wiem, że chce Ci pomóc i że Cię nie zostawi. Wiem, że w tej chwili "nikt nic nie rozumie" - niezależnie od tego, co by napisał czy powiedział. Chyba, że jest prorokiem w Kościele i zrobi to lub tamto.

Owieczka napisał(a):
Uprzejmie proszę o kontakt z tymi, którzy pełnią w Kościele funkcję proroka, mają prorocze obdarowanie (najlepiej na prive). Nie chcę tu rozmawiać.
Skoro jest tak jak mówisz, to po co w ogóle prosisz na forum o kontakt do jakiegokolwiek proroka? Przecież jeśli Bóg zechce, to go do Ciebie przyśle sam - bez żadnego kontaktu z Twojej strony. Czy to nie byłoby jeszcze bardziej przekonujące?

Uważasz, że każdy z nas jest tylko kolejnym "poczciwym, dobrym człowiekiem, który nic nie rozumie, ale chce pomóc". Przyjmuję to z pokorą. Wołasz o pomoc. Ok, modlimy się. Ja się będę również modlił, żeby Ci Bóg oczy otworzył. Każdy z nas jednych rzeczy nie widzi, a innych czasami nie chce zobaczyć - szczególnie w sytuacjach krytycznych. To normalne.

Nie musisz mi odpisywać i nie spodziewam się tego, bo przecież nie poprosiłaś o dyskusję tylko o coś zupełnie innego.

Owieczka napisał(a):
Poprosiłam o kontakt z tym bratem, ale się nie odzywa do mnie. Widocznie nie chce, nie może, albo ma inne, ważniejsze spawy.
Jeśli tego Bóg zechce, to nawet osioł do Ciebie przyjdzie i przemówi. Chyba, że ma inne plany (oczywiście Bóg, nie osioł).


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pomoc
PostNapisane: Śr cze 27, 2018 2:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Masz złe wrażenia.
Pozdrawiam serdecznie i niech Wam Bóg błogosławi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL