www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Pt mar 29, 2024 12:21 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr kwi 19, 2017 11:57 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 3:14 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Warszawa
Chwała Panu Jezusowi! Drodzy Bracia i Siostry, od pewnego czasu lepiej się czułem, więc pozwoliłem sobie na post. Nie był to post radykalny, ale przyjmowałem płyn w postaci wody cytrynowej z miodem. Wyrzeczenie trwało od kolacji do godziny 18 tej następnego dnia. Udawało mi się tak nawet 3 razy w tygodniu, niestety wyszedłem rano za lekko ubrany i przewiało mi głowę. To rozpoczęło ostre zapalenie zatok, które trwa już tydzień. Do tego doszła walka z cielesnymi pragnieniami upadłej natury z którą jest mi bardzo ciężko. Pamiętając ile błogosławieństw przyniosło mi przebywanie w Społeczności UP, proszę was wszystkich czytających o modlitwę za moją skromną osobę. Jakby ktoś się czuł na siłach to może założyć za mnie post. Jestem wdzięczny Bogu za Was. Wasz tomek.

_________________
"Bez prorockich objawień naród dziczeje....''Księga Przysłów 29:18a


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz kwi 20, 2017 7:48 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
Witaj,

Niech Pan ci błogosławi, Tomku.

W temacie postu zachęcam do wysłuchani studium na ten temat. Warto przeanalizować z Biblią w ręku wszystkie miejsca, które mówią o poście.
http://tiqva.pl/post/267-post-w-wietle- ... tudium-mp3

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt maja 05, 2017 2:42 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 3:14 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Warszawa
''Jedni drugich brzemiona noście - tak wypełnicie zakon Chrystusowy'' Galacjan 6:2 Dziękuję za modlitwy, bardzo pomogły. Zatoki wyleczone, ''ciało'' ukrzyżowane. W poniedziałek idę na jeden dzień do szpitala, odebrać leki na wirusa i zapewne zrobią mi badania krwi. Jak wrócę napiszę co i jak. Błogosławię Was, Tomasz.

_________________
"Bez prorockich objawień naród dziczeje....''Księga Przysłów 29:18a


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL