www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Pn kwi 29, 2024 2:06 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn lis 10, 2014 7:11 pm 
Offline

Dołączył(a): So sty 14, 2012 3:06 pm
Posty: 10
Czy Bóg przyznaje się do rywalizacji sportowej w Jego imieniu? A jeśli tak to po czyjej stronie stanie - wygrywającego czy pokonanego jeśli jeden i drugi gra w Jego imieniu ? :)
Wybaczcie trochę kontrowersji z mojej strony, ale dlaczego w imię Jezusa można grać w kosza a boksować już nie? Tu ktoś wygrywa i ktoś przegrywa - tu są wygrani i przegrani. Niech tylko mi nikt nie powie, że w koszykówce nie leje się krew bo w to nie uwierzę. Są tak samo połamane nosy, porozcinane łuki brwiowe i połamane palce.


Załączniki:
In Jesus' name we play1.jpg
In Jesus' name we play1.jpg [ 37.35 KiB | Przeglądane 9690 razy ]
In Jesus' name we play.jpg
In Jesus' name we play.jpg [ 72.33 KiB | Przeglądane 9690 razy ]


Ostatnio edytowano Śr sty 07, 2015 10:31 pm przez Dario, łącznie edytowano 2 razy
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lis 10, 2014 11:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 07, 2014 11:19 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Wałbrzych
Mocno pojechałeś :)
Ja się generalnie zgadzam. Agresja w takim sporcie jest nieunikniona, a dorabianie do tego ideologii chrześcijańskiej to pomyłka. Moze trener by ten napis jakoś uzasadnił biblijnie? No chyba że ma na to znane mi wyjaśnienie, że "Bóg się uśmiecha kiedy realizujesz swoje pasje" :shock:
W tematyce okołosportowej- spotkałam się z twierdzeniami, że Bóg błogosławi niektóre drużyny- np. w książce jednego amerykańskiego pastora, ktory oczywiście utrzymywał, że drużyna z jego miasta ma takie wyjątkowe wsparcie. Tak samo nie rozumiem modlenia się o wynik meczu. Nie uważam kibicowania za coś złego, o ile jakoś szczególnie mocno człowieka nie wciąga (a o przypadki fanatyzmu łatwo), ale żeby mieszać do takich rozrywek Pana Boga? :shock:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lis 11, 2014 7:13 pm 
Offline

Dołączył(a): So sty 14, 2012 3:06 pm
Posty: 10
Asique - po części miałaś rację, odniesienie się do Kolosan 3:23 - czyli wszystko jak dla Pana mamy czynić.

"(23) Cokolwiek czynicie, z duszy czyńcie jako dla Pana, a nie dla ludzi"
(List do Kolosan 3:1-25, Biblia Warszawska)


Ostatnio edytowano Śr sty 07, 2015 10:32 pm przez Dario, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt gru 05, 2014 9:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 07, 2014 11:19 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Wałbrzych
Trening Alleluja :shock:
https://www.youtube.com/watch?v=dAEYOUzkwN8


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So gru 06, 2014 8:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
asique nie rób wielkich oczu :wink: , święta się zbliżają, to i szopek coraz więcej :lol:

Pan Ceroński twierdzi, że na Golgocie został odkupiony cały człowiek, nie tylko duch, dusza, ale także ciało... (w 5 minucie filmiku).

Odkupiony przez Jezusa Apostoł Paweł miał inne zdanie w tej materii. W liście do Rzymian retorycznie zapytał:
Nędzny ja człowiek! Któż mnie wybawi z tego ciała śmierci? (7:24)

Odkupione ciało śmierci :roll: ? To się chyba nie dodaje...

Zwykli prawdziwi chrześcijanie, gdy grają w piłkę, to po prostu grają w piłkę. Gdy ćwiczą na siłowni, to po prostu ćwiczą. "Duchowi chrześcijanie" każdą czynność w swoim życiu robią w sposób duchowy. Takie czasy...

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL