www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Pt mar 29, 2024 12:26 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt wrz 15, 2015 7:59 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
Ciekawa rzecz, straszą nas co i raz, że rodzice nie szczepiący swoich dzieci, choć jest ich w Polsce bardzo mało wobec całej populacji, spowodują powrót chorób w kraju. A jednocześnie jeszcze nie słyszałem w mediach ani jednej wypowiedzi dot. chorób, które aktualnie są przywożone do Europy wraz z falą uchodźców/emigrantów z dalekich krajów.
http://www.medycynatropikalna.pl/kraj/syria/99

Nikt nie mówi, że już niedługo możemy mieć w Europie i w Polsce prawdziwe (nie medialne) epidemie chorób nam już znanych, albo całkowicie nie występujących w Polsce. Wśród emigrantów są osoby nie tylko z Syrii.

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt lis 06, 2015 10:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 27, 2015 10:23 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Gdańsk
"Aż 140 rodzin z województwa zachodniopomorskiego ma zapłacić grzywny w wysokości 50 tysięcy złotych. Wszystko dlatego, że odmówili zaszczepienia swoich dzieci. Kary finansowe mogą zostać cofnięte, jeśli zmienią zdanie, ci jednak w większości wolą iść do sądu - podaje serwis TVP Info.
Na tę chwilę zdanie zmieniło zaledwie 14 rodzin. Pozostałe odwołują się do wojewody i ministerstwa zdrowia. Instancje te nie podjęły jednak jeszcze żadnych decyzji, ponieważ procedura odwoławcza jest w tym przypadku bardzo długa."

Źródło: http://o2.pl/hot/nie-zaszczepisz-dzieck ... 635230337a

_________________
On zaś odpowiedział: Błogosławieni są raczej ci, którzy słuchają słowa Bożego i strzegą go. - Ewangelia Łukasza 11:28


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz wrz 01, 2016 8:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 27, 2013 6:59 pm
Posty: 151
Wyszczepieni - od TUSZOWANIA faktów do KATASTROFY

https://youtu.be/XuMut_kErGc

Robert De Niro o filmie “Vaxxed": " Film jest czymś, co ludzie powinni zobaczyć."
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/robert_de_niro_o_filmie,p2133451357

"Wyszczepieni – od TUSZOWANIA faktów do KATASTROFY
Wyszczepieni – to tłumaczenie filmu Vaxxed. Tłumaczenie powstało dzięki wspólnej pracy rodziców poszkodowanych przez szczepienia.
"
http://szczepienia.wybudzeni.com/2016/08/31/wyszczepieni-od-tuszowania-faktow-katastrofy/

_________________
Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, i odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom. Ale ty bądź czujny we wszystkim, cierp, wykonuj pracę ewangelisty, pełnij rzetelnie służbę swoją.
2Tym. 4, 3-5


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt sty 06, 2017 6:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 27, 2015 10:23 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Gdańsk
Szczepienie przeciw pneumokokom: darmowe i obowiązkowe

http://zdrowie.trojmiasto.pl/Szczepieni ... 08895.html

"- W temacie szczepień nie występuje pojęcie "kara". W przypadku niezaszczepienia dziecka na rodziców/opiekunów nakładana jest grzywna w celu przymuszenia do wykonania tego obowiązku - informuje Anna Obuchowska z gdańskiej WSSE."

_________________
On zaś odpowiedział: Błogosławieni są raczej ci, którzy słuchają słowa Bożego i strzegą go. - Ewangelia Łukasza 11:28


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr maja 24, 2017 10:17 am 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 28, 2009 9:17 pm
Posty: 118
Lokalizacja: Polska środkowo-wschodnia
Koriel napisał(a):
Nie ma dowodów na to że szczepienia powodują autyzm, jest wiele dowodów że szczepienia przeciwdziałają epidemiom.
K.


Link który przesłał "Prostak"do filmu "wyszczepieni " nie działa. Nie wiem czy to ten sam film, ale pod tym linkiem, który podaje, działa. Pokazał go Polsat.Jest mocny !
https://www.youtube.com/watch?v=TfEwGep ... 1ddfea9105
Przesłanie tego filmu zostało niejako sformułowane przez wypowiedź jednej z osób w nim występujących. Można zobaczyć przed obejrzeniem, aby się dowiedzieć czy warto poświęcić czas (patrz od 1 godz 23 min i 20 sek.).


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz wrz 14, 2017 9:27 am 
Offline

Dołączył(a): N cze 04, 2017 7:02 pm
Posty: 12
Żyjemy w czasach gdzie świadomie lub nieświadomie wprowadza się nas w błąd. Medycyna jest tu szczególnym przypadkiem. Obejrzałem dużo filmów na youtube: Jerzy Zięba, dr Jaśkowski świat jest inny. Tego jest dużo i można się pogubić. Ważne żeby patrzeć przez pryzmat Pisma Świętego.
Moje wszystkie dzieci trójka, mają wszystkie szczepienia. W/g mnie ważniejsze jest wspólne zdanie rodziców. Wiara, i pewność że Bóg nie włoży na nas ciężarów nie do uniesienia, a jeśli pojawiają się trudności to da siłę przez nie przejść. Żadne z moich dzieci nie miało problemów poszczepiennych.

Pozdrawiam forumowiczów i czytających
zbyszek uczeń


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt paź 13, 2017 3:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Cytuj:
a jeśli pojawiają się trudności to da siłę przez nie przejść.


Zyję na świecie na tyle długo, ze by wiedzieć, że człowiek może przejść (jak nie ma wyjścia) baaaardzo dużo. Dlatego jak słyszę takie twierdzenie, to aż mnie ciarki przechodzą. Jedyna pociecha w tym, że kiedyś to się wszystko skończy. Kiedy dawniej prześladowano chrześcijan i kogoś przywiązano do pala i palono żywym ogniem, to musiał przez to przejść. Ból nie do opisania, strach, koniec. I jedyna nadzieja- przyjdzie w końcu śmierć.

A ze szczepieniami dzisiaj jest jednak coś nie tak. Jest ich strasznie dużo, bardzo szybko się je dzieciom podaje. Moje dzieci były szczepione i nie mają żadnych widocznych objawów autyzmu, ale w latach 90-tych nie było takiej ilości szczepień i jeszcze w takich podwójnych, potrójnych dawkach.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt paź 13, 2017 3:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 22, 2017 10:50 pm
Posty: 160
Tak.. I jest jakaś szalona plaga aspergerów itp...

_________________
Nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt paź 13, 2017 4:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 15, 2016 4:30 pm
Posty: 449
Mamy odrodzoną farmaceutkę w zborze i (odnośnie szczepionek stosowanych w Niemczech - bo o takie pytałem) siostra stwierdziła, że to zależy. O tych podstawowych szczepionkach dla dzieci wypowiadała się raczej pozytywnie, natomiast miała obiekcje przykładowo co do szczepionek przeciwko grypie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt paź 13, 2017 6:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
A nasza pani minister edukacji pokazowo zaszczepiła się przeciw grypie, żeby promować te szczepienie...
Znam osobę, która ciężko odchorowała szczepieni przeciw grypie. Dostała taka grypę, że hospitalizacja była potrzebna...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt paź 13, 2017 7:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 22, 2017 10:50 pm
Posty: 160
Niech się jeszcze na pneumokoki zaszczepi, na meningokoki, ospe, odrę, błonicę, tężec, a najlepiej na wściekliznę. Ehhh. W książce Debi Pearl jest ciekawe świadectwo odnośnie szczepień.

_________________
Nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt paź 20, 2017 5:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 03, 2013 12:12 am
Posty: 101
Ja jestem przeciwnikiem ruchów pro epidemiologicznych. Kościoły miały zawsze jakieś obiekcje przeciwko medycynie i nauce. Jeszcze nie tak dawno niektóre grupy chrześcijańskie przeszczepy organów uważały za... ludożerstwo.

O szczepionkach trochę tutaj: http://szczepienia-dzialaja-oto-fakty.stopstopnop.pl/

A tu trochę o Jerzym Ziębie. Warto wiedzieć, że jest zwolennikiem stosowania hipnozy: http://www.totylkoteoria.pl/2016/08/jer ... rapie.html


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So paź 21, 2017 5:38 am 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 16, 2015 10:08 am
Posty: 15
Wielki Lew napisał(a):
Ja jestem przeciwnikiem ruchów pro epidemiologicznych. Kościoły miały zawsze jakieś obiekcje przeciwko medycynie i nauce. Jeszcze nie tak dawno niektóre grupy chrześcijańskie przeszczepy organów uważały za... ludożerstwo.

O szczepionkach trochę tutaj: http://szczepienia-dzialaja-oto-fakty.stopstopnop.pl/

A tu trochę o Jerzym Ziębie. Warto wiedzieć, że jest zwolennikiem stosowania hipnozy: http://www.totylkoteoria.pl/2016/08/jer ... rapie.html
Ja akurat nie szczepie swoich dzieci, Zięby nigdy nie słuchałem, ani innych magików, ale wystarczy że czytam takie osobiste prawdziwe relacje rodziców, jak ta co wrzucam poniżej.

Codziennie jakiś nowy rodzic opisuje tragedie, które się wydarzyły po szczepieniach,
bądź słyszę, że gdzieś od znajomych dzieci mają powikłania.
Do tego czytam ulotki ze składem szczepionek i samemu można poszukać, jak oddziaływuje dana substancja na organizm.
Potem dochodzi pytanie, dlaczego u nas szczepią szczepionkami, które zostały wycofane w innych krajach?! I ostatnia rzeczą która pomogła mi podjąć taką decyzję, była rozmowa z moją lekarka, która mnie namawiała, by szczepić, i w trakcie rozmowy chyba się zapomniała i powiedziała, że musieli ostatnią serię zwracać do producenta, bo coś było nie tak! No ale co z dziećmi, które już zostały zaszczepione tą szczepionką?!

I to mi wystarcza, by podjąć decyzję o nie szczepieniu.
Nikogo nie namawiam na jedno, czy drugie,
ale chcę mieć wybór bez przymuszania
ze strony Sanepidu.

Relacja matki, świadka zdarzenia
(20.10.2017)
"Jestem bardzo wstrząśnięta dzisiejszymi wydarzeniami. Pojechaliśmy dziś z Wiki na szczepienie (wybrałam 6w1 ze względu na najmniejszą zawartość aluminium, niby mniejsze zło), w kolejce była również wesoła, spokojna i zdrowo wyglądająca kilkuletnia dziewczynka. Weszła spokojnie na szczepienie przeciw ospie, potem wyszła normalnie, ale pielęgniarka zawróciła jej tatę, że jeszcze mają żółtaczkę do zaszczepienia. Po drugim szczepieniu dziewczynka wyszła na rękach ojca padnięta z przymkniętymi oczami. Nie było żadnej rozpaczy, żeby miała tak wyglądać. Zwabili ją ponownie do pokoju szczepień pod pretekstem, że pielęgniarka miała jeszcze coś zobaczyć, mała nie stawiała oporu. Potem przyszła kolej na nas. Zaczęłam rozmawiać z miłą dr, że jestem sceptyczna co do szczepień, dlatego przychodzę tak późno (po 3 miesiącu) i nagle naszą rozmowę przerywa wołanie pielęgniarki: pani doktor, pani doktor, pani doktor!!! Nagle wbiegł ojciec z nieprzytomnym dzieckiem i położył ją na leżance koło mnie. Przyszedł również lekarz, który kwalifikował ją do szczepień i razem z lekarką i pielęgniarką przez kilkanaście minut próbowali ją reanimować. Wezwali karetkę. Zanim mnie wyprosili z gabinetu zdążyłam zobaczyć masaż serca i słyszałam jak charczy jej w nosku, jakby miała katar. Zaczęli pytać: miała katar? A ojciec: nie! teraz się jej zrobiło! Mała charczała i jęczała, ale nie otwierała oczu. Wyproszono mnie. Potem słyszałam tylko płacz dziewczynki i to, że zakładają jej wenflon. Nie wytrzymałam, ja też zaczęłam płakać na korytarzu. Gdy czekałam taka przerażona i zapłakana, podeszła dr i zaczęła przekonywać mnie i inną matkę, którą wcześniej przyjmowała, że możemy w wyniku tego nieszczęśliwego wydarzenia, dla naszego spokoju zaszczepić nasze niemowlaki tylko jedną pojedynczą darmową szczepionką, a nie 6w1, które wybrałyśmy wcześniej. Przedtem słyszałam jak mówiła jej w gabinecie, że ona nie może doradzać rodzicom, którą szczepionkę wybrać. Kobieta się posłuchała i odebrała pieniądze za 6w1, a ja powiedziałam, że nie zaszczepię Wiki na nic! Dr powiedziała, że rozumie. Postanowiłam poczekać, żeby chociaż zbadała Wiki czy dobrze się rozwija. Dzięki temu byłam świadkiem kolejnej okropnej rzeczy, to jest tuszowania tego niepożądanego odczynu poszczepiennego przez personel medyczny!!! Wróciłyśmy do gabinetu. Dr bada Wiki, ratownicy z karetki badają obok dziewczynkę. Pielęgniarka przychodzi i mówi dziwnym głosem: wpisali stres związany ze szczepieniem… Poczułam się jak w domu wariatów, jakby ktoś dał mi w twarz!!! Jaki stres!!! Ta dziewczynka była spokojna i rozbawiona!!! Czy do zestresowanego dziecka biegnie 2 lekarzy pielęgniarka i karetka??? Mówię do lekarki, że to nieprawda, bo czekała razem ze mną i że to głupoty i jawne oszustwo!!! Lekarka niemrawo mi przytakiwała, powiedziała, że powinni ją położyć w szpitalu na obserwację. Zaraz po tym poszła to powiedzieć do reszty bandytów w białych kitlach. Niestety nie wiem co ustalili i jak to się skończyło. Wiem tylko, że dziewczynka odzyskała przytomność i że ja już nigdy nie zaszczepię naszych dzieci na nic!!!"

Wysłane z mojego Samsunga S8
przy użyciu Tapatalka

_________________
drugstore-onlinecatalog.com


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So paź 21, 2017 8:18 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 15, 2016 4:30 pm
Posty: 449
dawid01986 napisał(a):
Przyszedł również lekarz, który kwalifikował ją do szczepień i razem z lekarką i pielęgniarką przez kilkanaście minut próbowali ją reanimować. Wezwali karetkę. Zanim mnie wyprosili z gabinetu zdążyłam zobaczyć masaż serca i słyszałam jak charczy jej w nosku, jakby miała katar. Zaczęli pytać: miała katar? A ojciec: nie! teraz się jej zrobiło! Mała charczała i jęczała, ale nie otwierała oczu.

Na kursach pierwszej pomocy uczono nas, że masaż serca robi się w przypadku, kiedy pacjent już nie oddycha. Dziwi mnie trochę powyższy opis wydarzeń. Bo według tego dziewczynka przez kilkanaście minut nie oddycha i nie bije jej serce, a kiedy zaczyna znów oddychać - jakkolwiek by ten oddech nie brzmiał -, personel medyczny pyta ojca o katar. Skąd jest to "świadectwo"? Znana jest ta osoba, której się to przytrafiło?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So paź 21, 2017 8:48 am 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 22, 2017 10:50 pm
Posty: 160
Znam "na żywo" przypadek bliźniąt które po szczepieniu MMR zapadły na autyzm. Nie ufam koncernom farmaceutycznym gdyż perfidnie eksperymentują na ludziach. Może kiedyś idea była szlachetna choć śmiem wątpić..

_________________
Nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL