www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 8:27 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
PostNapisane: So paź 21, 2017 10:04 am 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 16, 2015 10:08 am
Posty: 15
ppajda napisał(a):
dawid01986 napisał(a):
Przyszedł również lekarz, który kwalifikował ją do szczepień i razem z lekarką i pielęgniarką przez kilkanaście minut próbowali ją reanimować. Wezwali karetkę. Zanim mnie wyprosili z gabinetu zdążyłam zobaczyć masaż serca i słyszałam jak charczy jej w nosku, jakby miała katar. Zaczęli pytać: miała katar? A ojciec: nie! teraz się jej zrobiło! Mała charczała i jęczała, ale nie otwierała oczu.

Na kursach pierwszej pomocy uczono nas, że masaż serca robi się w przypadku, kiedy pacjent już nie oddycha. Dziwi mnie trochę powyższy opis wydarzeń. Bo według tego dziewczynka przez kilkanaście minut nie oddycha i nie bije jej serce, a kiedy zaczyna znów oddychać - jakkolwiek by ten oddech nie brzmiał -, personel medyczny pyta ojca o katar. Skąd jest to "świadectwo"? Znana jest ta osoba, której się to przytrafiło?
Tak osoba jest znana z imienia i nazwiska, to świadectwo jest opisane w zamkniętej grupie StopNop na Facebooku, jeżeli ktoś używa FB to może bez problemu się tam dopisać.

Wysłane z mojego Samsunga S8
przy użyciu Tapatalka

_________________
drugstore-onlinecatalog.com


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn paź 22, 2018 8:06 pm 
Offline

Dołączył(a): N cze 04, 2017 7:02 pm
Posty: 12
Witam

Jak ktoś ma ochotę i czas postudiować o szczepieniach to warto zajrzeć na youtube: Jerzy Zięba - szczepionki. Ja obejrzałem 3 czy 4 początkowe i mi to wystarczyło.

Pozdrawiam, przede wszystkim szukać woli Bożej w swoim życiu i codzienny krzyż.
ZZ


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn paź 22, 2018 8:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 15, 2016 4:30 pm
Posty: 449
zbyszek1 napisał(a):
Jak ktoś ma ochotę i czas postudiować o szczepieniach to warto zajrzeć na youtube: Jerzy Zięba - szczepionki. Ja obejrzałem 3 czy 4 początkowe i mi to wystarczyło.

Czy to ten sam człowiek, który "stworzył i sygnuje markę Visanto, produkującą m.in. suplementy diety, ale także np. 'strukturyzator wody', który ma poprawiać jakość wody przez 'przywrócenie jej pamięci'" i który twierdził, "że do wody należy dobrze mówić"? [LINK]

STRUKTURYZATOR WODY PITNEJ VISANTO
Producent Visanto - marka Jerzego Zięby

usuwa zanieczyszczenia organiczne i nieorganiczne
powoduje obniżenie potencjału ORP (potencjał utleniania-redukcji)
podwyższa odczyn pH wody (woda alkaliczna)
strukturyzuje wodę
przywraca wodzie utraconą pamięć magnetyczną porządkując jej dipole

:shock: Woda ma pamięć? To samo głoszą homeopaci.

Na tle tego, co napisałeś wcześniej, dziwi mnie, że według Ciebie "warto zajrzeć na youtube" w twórczość Jerzego Zięby:

zbyszek1 napisał(a):
Ja miałem czas kiedy przesłuchałem wszystko co się dało Jerzego Zięby i później dr Jaśkowski. Bez dwóch zdań to ludzie nie znający żywego Boga i odciągający od niego.
Cytuj:
Także w naukach Jerzego Zięby i dr Jaśkowskiego są dobre i złe rzeczy i potrzeba dojrzałości aby nie wyrzucić tych dobrych i je przyjąć, dla mnie wszystko jest filtrowane przez mój pokój z Panem i doświadczyłem że słuchając Zięby gdy mówił o oczyszczaniu organizmu i głębiej w to wchodząc poczułem obecność złego.
Cytuj:
Jak pomyślę że to się stało około ponad 2 lata temu (te słuchanie Zięby) , a mniej niż rok doświadczyłem zbliżenia z Żywym Bogiem i teraz czasami słucham tych ludzi i przewijam bo się powtarzają.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lut 20, 2019 11:19 pm 
Offline

Dołączył(a): N cze 04, 2017 7:02 pm
Posty: 12
Jak patrzę z perspektywy czasu, to też nie chciałoby mi się słuchać, ale to był czas mych poszukiwań i jak ostatnio słuchałem to było cielesne i zgadzam się z ppajdą.
Ale jeśli ktoś szuka prawdy to Bóg wyprowadzi z każdego doświadczenia, a poza tym przez pryzmat tych "straconych lat" mam inną perspektywę na dziś.
Ponadto ten świat jest tak zakłamany i widać na naszych oczach w jakim kierunku idzie (wykonuje się Słowo Boże), a co do szczepionek to przesłuchałem kilka pierwszych i to są fakty o których się nie mówi i nie znalazłem ich w innym miejscu. Także to tyle na pisanie bo najlepiej się spotkać w realu bo to dużo lepszy efekt.
A co do tej wody to diabelstwo bez dwóch zdań. Jak wspomnę o nauczaniu o oczyszczeniu to kiedy to zgłębiałem odczułem obecność złego na tyle wyraźną żeby to zostawić, ale jak wspomniał o Rosjaninie od oddychania to okazało się to prawdą. A inna myśl to co najlepiej jeść w dzisiejszym świecie, bo moje życie ma teraz innym "smak" (popularnie nazywanym komfortem życia) i tu Bóg zmienił mnie mocno.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lut 23, 2019 11:59 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 03, 2013 12:12 am
Posty: 101
Tak z ciekawości chciałem się zapytać tych, którzy są przeciwnikami szczepień. Jesteście również za tym aby przestać szczepić psy przeciwko wściekliźnie?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lut 23, 2019 2:27 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sty 08, 2016 9:13 pm
Posty: 24
Witaj Wielki Lwie,

Czy jesteś w stanie powiedzieć mi ile razy byłeś szczepiony do drugiego roku życia? Cztery razy? Obecnie dziecko w ciągu dwóch lat ma przyjąć obowiązkowo 12 szczepień w tym na kilka za jednym razem. Wszystkich wychodzi 26. Hmmm czy widzisz teraz różnicę? .... Szczepię dziecko, ale szczepienia rozciągam w czasie. Na jedno poszłam, ale nie zaszczepiłam, gdyż wszystko wskazywało na to by tego nie robić w tym właśnie czasie...oj i kiepskie porównanie do szczepień psa...swoją drogą nawet pies otrzymuje mniej szczepień niż dziecko w obecnym czasie...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lut 25, 2019 12:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 15, 2016 4:30 pm
Posty: 449
Wielki Lew napisał(a):
Tak z ciekawości chciałem się zapytać tych, którzy są przeciwnikami szczepień. Jesteście również za tym aby przestać szczepić psy przeciwko wściekliźnie?
Anusia napisał(a):
Czy jesteś w stanie powiedzieć mi ile razy byłeś szczepiony do drugiego roku życia? Cztery razy? Obecnie dziecko w ciągu dwóch lat ma przyjąć obowiązkowo 12 szczepień w tym na kilka za jednym razem. Wszystkich wychodzi 26. Hmmm czy widzisz teraz różnicę? .... Szczepię dziecko, ale szczepienia rozciągam w czasie. Na jedno poszłam, ale nie zaszczepiłam, gdyż wszystko wskazywało na to by tego nie robić w tym właśnie czasie...oj i kiepskie porównanie do szczepień psa...swoją drogą nawet pies otrzymuje mniej szczepień niż dziecko w obecnym czasie...

Anusiu, jeśli dobrze zrozumiałem, to Wielki Lew pytał "tych, którzy są przeciwnikami szczepień". Z twojego opisu jednak wynika, że nie jesteś generalnie przeciwna szczepieniom. Dziękuję Wielkiemu Lwowi za pytanie i również czekam z ciekawością na odpowiednie wpisy przeciwników szczepień.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lut 26, 2019 11:14 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/te-d ... h,200,3493

https://ekstramagazyn.pl/corka-lekarzy- ... 844#opinie

Powyżej linki do 2 artykułów, jakie przeczytałem ostatnio. Jak widać każdy ma logiczne argumenty. Prawda jest taka, że choroby zakaźne były i są niebezpieczne dla zdrowia i życia. Jednocześnie szczepionki, szczególnie te wytwarzane po jak najniższej cenie, również są niebezpieczne dla zdrowia i życia, zwłaszcza podawane niemowlakom w coraz to większych ilościach...

Przy podejmowania decyzji, szczepić czy nie szczepić, lub jak i kiedy szczepić, warto znać argumenty obu stron. I trwać w zaufaniu do Pana, że bez względu na podjętą decyzję życie nasze i naszych dzieci jest w rękach Pana.

Osobiście nie jestem przeciwnikiem wszystkich szczepień, lecz zwolennikiem całkowicie bezpiecznych i etycznych wszystkich szczepień. Żeby jednego ryzyka - choroby, nie zastępować drugim ryzykiem - powikłań poszczepiennych.

A tu mamy niestety takie doświadczenie, że po jednej szczepionce córeczce spuchła cała rączka. A że jesteśmy w nowej przychodni rodzinnej, to lekarze się przestraszyli i nawet zgłosili, z własnej woli :!: , ten przypadek jako NOP. Czyli szczepienia są niebezpieczne, nie mam co do tego żadnych wątpliwości, ale i system może nieco drgną w kierunku bezpieczeństwa. Przy kolejnym szczepieniu lekarz sam nie zakwalifikował córeczki do szczepienia, bo w przychodni córeczka miała małą gorączkę (chyba ze stresu, bo w domu już gorączki nie było).

Dzięki Bogu opuchlizna zeszła po podaniu leku przeciwuczuleniowego. Wiem jednak, że to Bóg nie dopuścił, aby stało się coś gorszego.

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lut 26, 2019 3:13 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sty 08, 2016 9:13 pm
Posty: 24
Szczepię dziecko, bo tak nakazuje prawo, ale z wielu bym zrezygnowała. Jesteśmy jednym z nielicznych krajów, które szczepią na gruźlicę. Wiele innych się z tego wycofało. Niektórzy twierdzą, że chroni tylko w 10-15% przed zarażeniem się.
Wielokrotna szczepionka na krztusiec również ma kiepską ochronę. Dziecko mojej koleżanki mimo, że szczepione w wieku 3 lat zachorowało na tą chorobę.

Dziecko znajomej zaszczepione MMR po 8 dniach wylądowało w szpitalu z temperaturą 41 stopni i wysypką. Duże prawdopodobieństwo, że miało odrę poszczepienną. Dwójka dzieci mojej bratowej ma " ślad" po szczepieniu. Jedno ma Aspergera, drugie autyzm, a trzecie jest całkowicie zdrowe, bo dziecka nie szczepi. Bratanica mojego męża po 3 do 4 tygodniach od szczepienia dostała padaczki dziecięcej. Obecnie dziecka nie szczepią.

Szczepionki na pneumokoki zaburzają florę nosogardzieli, co również potwierdziła osoba pracująca w laboratorium.
Nie jestem przeciwnikiem szczepień, choć uważam, że jest ich za dużo. Z drugiej strony nie atakuję tych, którzy są przeciwnikami, bo mam naoczne skutki szczepień w rodzinie i wśród znajomych.

Podobnie jak u Rafała, dobry Bóg uchronił moją córkę. Dzień przed szczepieniem ciocia ze zboru modliła się o małą. Następnego dnia nie wiedząc o tym, że idę na zaległe szczepienie napisała mi, bym uważała na córeczkę, bo "widzi" ją z podkrążonymi oczami. Poszłam do przychodni, a tam okazało się, że jest spore opóźnienie. Czekaliśmy ponad godzinę w samochodzie, a opóźnienie rosło. Stwierdziliśmy, że wolą Boga jest nie szczepić jej w tym momencie tym bardziej, że mąż już musiał wracać do pracy.

CHWAŁA BOGU za to, że tak realnie chce brać udział w naszym życiu i chroni nas od wszelkiego zła. Przez całą wieczność nie odda Mu się takiej chwały, na jaką zasługuje.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr cze 19, 2019 1:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
Uwaga szczególnie na szczepionkę Synflorix przeciwko pneumokokom :!:

Nie wszystkie dzieci mają możliwość przejścia przez szczepienie bez utraty zdrowia, a nawet życia. Tutaj opisana jest wstrząsająca historia malutkiego Szymona.
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/4334 ... zy-o-zycie
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/4514 ... z-rodzicow
http://stopnop.com.pl/szymon/

Tutaj historie Lenki, Mai, Wiktorii...
http://stopnop.com.pl/lenka/
http://stopnop.com.pl/maja/
http://stopnop.com.pl/wiktoria/

Nikt nie chciał zgłaszać NOP po podaniu tej szczepionki. Pomimo wielu podobnych sytuacji, dzieci w Polsce szczepiono dalej.
Teraz z tego co czytam sprawą zajmuje się prokuratura...

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr cze 19, 2019 1:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
W kolejce do polskiego kalendarza szczepień "obowiązkowych" czeka wycofana już z wielu krajów, np. z Japonii, szczepionka przeciwko HPV.
Jak niebezpieczna jest to szczepionka pokazuje historia nieżyjącej już Joanny... :(

http://stopnop.com.pl/joanna/

A tutaj jeszcze ciekawy artykuł na temat odry, Ukrainy i masowych szczepieniach. Warto wiedzieć.
http://stopnop.com.pl/kampania-odra/

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL