www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Pn kwi 29, 2024 5:09 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn lip 25, 2011 7:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
Wybralam ten dzial, bo Kawiarenka jakos mi nie pasowala, jakby co to niech admin przeniesie. Chodzi o Korela - zlamal reke w lokciu z jakims przesunieciem czegos... potrzebna operacja, mozliwe ze wiecej niz jedna itp.itp. :(

Pytalam jego zony, czy mozna napisac na forum, ale ona pewno w spitalu caly czas, bo wiadomosc wisi nieodebrana.

Chcialam poprosic o modlitwe, sama tez sie o niego modle, zeby te operacje - najlepiej jedna a dobra - poszly pomyslnie.

Troche pozdniej dodam kolejne wiadomosci, ale o sobie :|

Na razie martwie sie za Korela. Niech by jego zona szybciej wrocila i napisala jak tam sprawy :(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lip 25, 2011 9:23 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Modle się z wiara.

_________________
Arkę Noego budowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lip 25, 2011 9:27 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
kristina napisał(a):
Modle się z wiara.

Tak jest, Kristino!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lip 25, 2011 9:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 7:51 am
Posty: 527
Dołączam się oczywiście. Dawaj znać Axanno, jak jest sytuacja.

_________________
Wy do wolności powołani jesteście.
(Gal 5,13)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lip 25, 2011 10:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Módlmy się również o jego pracodawców - żeby nie miał problemów z utrzymaniem pracy ze względu na zwolnienie lekarskie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lip 25, 2011 11:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 12, 2010 11:19 am
Posty: 17
Bardzo Wam kochani dziękuję za pomoc. Właściwie Koriel chciał abym założyła taki wątek, ale powiedział mi to dopiero po tym, gdy wysłałam wiadomość do kilku osób, i tak już zostawiłam.

Dziś wieczorem odbyła się operacja, była bardziej skomplikowana niż pokazywało zdjęcie rtg (ale dr mówił, że często tak jest). Na zdjęciu był jeden kawałek odłupanej i przemieszczonej kości, a w rzeczywistości były trzy, na dodatek trochę zmiażdżyły powierzchnię stawową (tą część pokrytą chrząstką). Wszystko jest już przyśrubowane i zadrutowane na miejsce, Koriel wieczorem był jeszcze trochę na "głupim Jasiu" po znieczuleniu, jutro pewnie wróci mu całkowite czucie i dopiero zacznie się ból. Dr także nie mógł obiecać, że ręka będzie w pełni sprawna jak do tej pory, a że jest to prawa, to modlimy się o cud.

Więc jeśli wszystko się zrośnie, to za kilka tygodni będzie konieczna ponowna operacja, w celu usunięcia całego żelastwa, i po kolejnych kilku tygodniach zaczniemy rehabilitację, wtedy tez chyba zacznie szukać nowej pracy, może znajdzie lepszą niż do tej pory. (To też byłoby wielkim błogosławieństwem.)


Ale wiecie, on jest niesamowity. Ja choć jestem od niego dłużej wierząca i wychowana w domu gdzie byli wierzący ludzie, nie mam takiej odwagi. Dostał łóżko (wreszcie, bo wczoraj spał na leżance) na korytarzu, i gdy dowiedzieliśmy się, że będzie za chwile operowany, nie miał najmniejszego problemu modlić się na głos (nie bardzo głośno, ale przechodzący obok ludzie na pewno dobrze słyszeli). Choć to niby oczywiste, to dla mnie takie nie było.

Jutro napiszę jak się coś zmieni, na razie bardzo dziękuję za Wasze modlitwy i proszę o dalsza pamięć.
Pozdrawiam Was serdecznie!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lip 26, 2011 8:06 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 7:51 am
Posty: 527
Dzięki za relację. Pozdrawiaj męża od nas i czekamy na dobre wieści.

_________________
Wy do wolności powołani jesteście.
(Gal 5,13)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lip 26, 2011 11:05 am 
Offline

Dołączył(a): N gru 19, 2010 8:58 pm
Posty: 27
Ja także z mężem będziemy się modlić o tego brata. Pozdrawiamy Koriela i jego żonę w Imieniu Pana Jezusa.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lip 26, 2011 11:05 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
Dzieki za wiadomosci, pisz jak sie trzymacie, czy maz bardzo cierpi, czy moze juz co gorsze minelo. Podziekowalam dzis Panu.... Dalej trzeba sie modlic o powrot do zdrowia.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lip 26, 2011 11:27 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 12, 2010 11:19 am
Posty: 17
Bardzo, bardzo wam dziękuję za pamięć i za modlitwy!

Dziś Koriel już czuł się lepiej, oczywiście znieczulenie z operacji "puściło" i zaczęło go mocno boleć, ale on jest twardy i nie okazuje tego. Bardzo się cieszę, bo jutro ma wyjść do domu i pewnie już sam Wam podziękuje za pomoc :)
Ale będziemy wdzięczni, jeśli będziecie nadal o nim pamiętać. Ważne jest teraz aby kości się prawidłowo zrosły, aby powiodła się druga operacja i aby rehabilitacja przyniosła jak największe efekty. I żeby miał pracę...
Cieszę się także, że trafiliśmy na ortopedę - pasjonata, szczęście z trudnej i udanej operacji było widoczne w jego oczach :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lip 27, 2011 8:11 am 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Katiuszko....modlimy sie a Pan czuwa.Modle się żeby z tego dobro wyciągnął.
10 lat temu moja siostra złamała rękę.Z przemieszczeniem .W czasie w którym miała podpisac ważne dokumenty.
Modliliśmy się uparcie i trwale i z wiarą.Nawet rehabilitacja nie była potrzebna.Lekarz powiedział...pamiętam.."dzieck,ktoś Ci musiał pomagać".
Módl się i nie ustawaj.jesteśmy z Wami

_________________
Arkę Noego budowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lip 27, 2011 1:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 01, 2011 5:10 pm
Posty: 199
Lokalizacja: Lublin, Warszawa, Kraków
W imieniu swoim bardzo wam wszystkim dziękuję :)

Ciężko się pisze jedna reka i to lewa wiec poki co, wybaczcie ale bede pisal bez polskich znakow ::(

Chwała JHWH Trójjedynemu ze nic wiekszego mi sie nie stało. to byl taki piekny dzien z Katiuszka kidy napadły mnie slimaki i spadłem z góry biegnac do mojej kochanej zony. trzask prask i reka w trzech czesciach, chociaz wtedy jeszcze ne wiedzielismy o tym. w lublinie szpital, berdzo miła obsluga, drinki, plaza normalnie :) nie myślcie ze polmany koriel stracil poczucie humoru :) Chwała Bogu! Takze za was, za Katiuszke, Axanne, S Wawelskiego, szelke, kristine i Krystyne. Za wszystkich ktorzy o mnie pamietali w ciszy. niech wam Bóg JHWH błogosławi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lip 27, 2011 2:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Radosny duch to najlepsze lekarstwo.No i miłująca zona obok.Niech Wam Bóg ukochani błogosławi dzieciaki. :D

_________________
Arkę Noego budowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lip 27, 2011 3:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 7:51 am
Posty: 527
Cieszę się, że już po najgorszym :)
Teraz tylko cierpliwości przy rehabilitacji i dajcie znać, co z pracą.

_________________
Wy do wolności powołani jesteście.
(Gal 5,13)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lip 27, 2011 4:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
Korielu, pozycz kapke dobrego humoru :?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL