www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 9:45 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 08, 2010 11:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
:roll: Może lepiej porozmawiajcie sobie na priva, ok?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 08, 2010 11:31 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
No jakos uwaga zrobiona byla publicznie.... Uwazam ze takie zdanie "Axanna rani innych" bez podania zadnych konkretow jest pomowieniem. Mysle, ze powinno sie to wycofac, a wtedy mozna sie wyjasniac na pw - takie moje zdanie, ale ja tu nie rzadze.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 09, 2010 1:56 am 
Smok napisal;
Cytuj:
Miłość bez prawdy jest tak samo niedobra jak prawda bez miłości, bo jedno i drugie powinno iść ze sobą w parze. Dlatego jest napisane, że "miłość współweseli się z prawdą" lub inaczej "raduje się z prawdy" [I Kor. 13:6]. Taka jest miłość "agape". Natomiast nasza miłość własna nigdy nie raduje się z prawdy o nas samych, ponieważ ta prawda rani naszą miłość własną.


To jest swieta prawda. Prosze mnie taka miloscia agape obdarzac tutaj, chyba doroslam do tego.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 09, 2010 6:56 am 
Róża napisał(a):
Dziękuję Wam wszystkim za tak duże zaangazowanie...za zachętę abym z Wami zostala,a nade wszystko za gotowość zaniesienia próśb za moje sprawy przed Boże oblicze..
Raz jeszcze dziekuję...
Ponieważ trudno mi na ten moment pewne rzeczy ogarnąć pozwólcie,że rozważę moje pozostanie na forum przez najbliższe dni..
Dziękuję Wam...ale przede wszystkim dziękuję Jemu..za miłosierdzie i łaskę...za Jego miłość do nas objawianą przez niedoskonałych ludzi...
Za wierność...nieskończoną...
Moje życie to żywienie nadzieii wbrew nadzieii...i dziękuję Jemu za każdą iskierkę tego co podtrzymuje ledwo tlący się płomień...
Dziękuję za to,ze to On jest ten,ktory obiecał,że knota ledwo tlącego nie dogasi,a trzciny nadłamanej nie dołamie...


Niech Pan Was błogoslawi..


i Ciebie nich Pan blogoslawi, Rozyczko. :)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 09, 2010 10:39 am 
Axanna napisał(a):
No jakos uwaga zrobiona byla publicznie.... Uwazam ze takie zdanie "Axanna rani innych" bez podania zadnych konkretow jest pomowieniem. Mysle, ze powinno sie to wycofac, a wtedy mozna sie wyjasniac na pw - takie moje zdanie, ale ja tu nie rzadze.

Proszę bardzo, wycofuję publicznie i możemy przejść na PW. Na pewno nie zamierzam urządzać żadnej awantury, a już tym bardziej publicznie.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 09, 2010 5:47 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
Nikt ci awantury nie zarzucal, ani tez nikt nie zaczynal... wszystko co chcialam, to wyjasnic na jakiej podstawie stwierdzasz, ze "Axanna rani innych" i ilu jest tych "innych", ktorych zranila Axanna - to sa zwykle wyjasnienia, po co zaraz gadasz o awanturze?
Czekam wiec na PW - zacznij moze od siebie - kiedy i czym cie zranilam, potem przejdziesz do tych tajemniczych "innych" ilu ich tam masz.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 09, 2010 7:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 06, 2010 3:07 pm
Posty: 119
Lokalizacja: dolnośląskie
Axanno...nie cofniesz dnia wczorajszego,ale Bóg ma przyszłość...dobrą przyszłość...a jeśli popełniłaś gdzieś błąd-na pewno w odpowiednim czasie Ci o tym powie..
Najpierw opatrzy rany i uzdrowi serce bo wierzę,że największą moc ma przebaczenie tym,którzy nas skrzywdzili-to cud,który czyni Bóg i Jego łaska-dopiero z tego miejsca jesteśmy w stanie ocenić czy i my nie popełniliśmy błędów..
Niech Pan będzie z Tobą Droga Siostro :)

_________________
"Pocieszajcie,pocieszajcie mój lud,mówi wasz Bóg!"
Iz.40,1


Ostatnio edytowano Śr sie 18, 2010 11:56 am przez Róża, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 09, 2010 7:36 pm 
Axanna napisał(a):
Nikt ci awantury nie zarzucal, ani tez nikt nie zaczynal... wszystko co chcialam, to wyjasnic na jakiej podstawie stwierdzasz, ze "Axanna rani innych" i ilu jest tych "innych", ktorych zranila Axanna - to sa zwykle wyjasnienia, po co zaraz gadasz o awanturze?
Czekam wiec na PW - zacznij moze od siebie - kiedy i czym cie zranilam, potem przejdziesz do tych tajemniczych "innych" ilu ich tam masz.

:shock: Powiedziałam, że nie zamierzam robić awantury bo chciałam... powiedzieć że nie zamierzam robić awantury. JA nie zamierzam.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 09, 2010 7:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
Rozo... ja nie mam w sercu nieprzebaczenia, naprawde.... Tyle ze ciezar szkalowan, pomowien i szykan, jaki mi przyszlo zniesc za ostatnie dwa lata, jest tak wielki, ze ja juz nie moge tego udzwignac...

Nie bede opowiadala szczegolow, ale uwierz mi, ze to o czym mowie, wykracza poza ludzkie pojecie... co bys sobie nie pomyslala, rzeczywistosc i tak przekroczy nawet najbardziej smiala wyobraznie...

Co gorsza, do sporej czesci tego ciezaru dolozyli sie chrzescijanie i nadal to robia...

Jasna sprawa, ze nie jestem bez bledow, ani bez grzechu, ale jestem tak bardzo tym zmeczona, wrecz wykonczona psychicznie ze juz nie potrafie niczego ocenic...

Nie jestem jakims supermenem o nadludzkiej mocy, tylko zwykla slaba kobieta i naprawde nie rozumiem dlaczego Pan do tego wszystkiego dopuscil i kiedy to sie skonczy...

Nie wierze w zadne przyszle szczescie i jest mi naprawde bardzo ciezko postrzegac Boga jako opiekunczego, troskliwego i dobrotliwego Ojca - nie wzgledem siebie... Moze jakos strasznie nagrzeszylam i tego nie wiem, moze gorsza jestem z najgorszych i dlatego Bog jest wzgledem mnie tak surowy... juz nie wiem co o tym wszystkim myslec, ani o co sie modlic, ani czego pragnac... pogubilam sie...

Mam tylko zgorszenie, bol i zal i wiem, ze powinnam zniknac z internetu, ale poniewaz w tej chwili jest jedyny kontakt z wierzacymi, to i tego tez nie potrafie zrobic... i tak sie mecze bez konca, wlasnie z powodu nielicznych, podobnych do ciebie, zyczliwych chrzescijan, z ktorymi zamiana chocby pary zdan przynosi ulge... Dzieki, Rozo.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 09, 2010 7:47 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
Scarlett Lloyd napisał(a):
:shock: Powiedziałam, że nie zamierzam robić awantury bo chciałam... powiedzieć że nie zamierzam robić awantury. JA nie zamierzam.

No to dziekuje Scarlett.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 10, 2010 9:31 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 06, 2010 3:07 pm
Posty: 119
Lokalizacja: dolnośląskie
Axanna napisał(a):
Mam tylko zgorszenie, bol i zal i wiem, ze powinnam zniknac z internetu


Ja nie zniknęłam...Aguś nie znikła...to i Ty proszę nie znikaj :)

_________________
"Pocieszajcie,pocieszajcie mój lud,mówi wasz Bóg!"
Iz.40,1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 10, 2010 9:54 am 
Chwala Bogu za UP, ze tu mozna swoje zale wywalic i spotkac zyczliwych Braci i Siostry.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 10, 2010 10:13 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 06, 2010 3:07 pm
Posty: 119
Lokalizacja: dolnośląskie
agnieszkas napisał(a):
...ze tu mozna swoje zale wywalic...

Oj, "pogoni" Cię Smok za to Aguś,zobaczysz :lol: :lol: :lol:

_________________
"Pocieszajcie,pocieszajcie mój lud,mówi wasz Bóg!"
Iz.40,1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 10, 2010 10:39 am 
Róża napisał(a):
agnieszkas napisał(a):
...ze tu mozna swoje zale wywalic...

Oj, "pogoni" Cię Smok za to Aguś,zobaczysz :lol: :lol: :lol:


...niech "goni", ktos musi... :D

ale juz pssst , teraz juz merytorycznie. :wink:


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL