www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 2:06 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So paź 25, 2008 9:11 pm 
Kilka miesięcy temu odczułam potrzebę przeczytania mojej córce z Biblii dla dzieci historii o Dziesięciu Pannach. Rozmawiałyśmy potem o tym co ona oznacza i modliłyśmy się. Od tamtego czasu córka żywo interesowała się kwestią powtórnego przyjścia Jezusa i tego gdzie ma On nas zabrać. Jakiś czas temu porosiła mnie żebym jej jeszcze raz przeczytała tą historię. Kiedy skończyłam rozpłakała się a na pytanie czemu płacze usłyszałam że już się nie może doczekać powrotu Jezusa i że przykro jej że to tak długo trwa. Uspokoiłam ją tak jak umiałam po czym zasnęła. Następnego dnia miałyśmy spotkanie kobiece w którym uczestniczyła też i ona. Na koniec modliłyśmy się. Córka się też przyłączyła. Nagle w trakcie modlitwy powiedziała do mnie że jak zamknęła oczka to usłyszała w myślach jak Pan Bóg mówi do niej że już niedługo będziemy w niebie bo Jezus powróci i nas tam zabierze. Kiedy to usłyszałam ogarnęła mnie niewysłowiona radość gdyż na ten dzień czekam z utęsknieniem. Wierzę w to że jeśli Bóg przemówił do proroka przez osła to może i przez małe dziecko przemówić. A najbardziej niesamowite dla mnie jest to że pragnienie corki aby się dowiedzieć czy to już niedługo zostało zaspokojone.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 25, 2008 11:08 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
Ładnie :P
ciekawe tylko... według jakiej miary zastosowane owe "niedługo"? :)
Bo i w Biblii mamy, że ma być "wkrótce":

Ap 22:7 Bw "I oto przyjdę wkrótce. Błogosławiony, który strzeże słów proroctwa tej księgi."

Ap 22:12 Bw "Oto przyjdę wkrótce, a zapłata moja jest ze mną, by oddać każdemu według jego uczynku."

Ap 22:20 Bw "Mówi ten, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Amen, przyjdź, Panie Jezu!"

:D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 26, 2008 4:28 pm 
Apokalipsa jak zapewne wiesz mówi o czasach ostatnich a patrząc na to co sie dzieje wokół nie trudno sie domyslec ze w takich zyjemy a wiec dla mnie to proste. Im wiecej opisanych w niej wydarzen sie wypelnia tym "wkrotce" tudziez "niedlugo" robi sie coraz blizsze. Oczywiście tylko On zna konkretny czas i godzine. Ale my nie chodzimy w ciemności aby nas ten dzien zaskoczył a wiec czuwajmy.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 26, 2008 9:11 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
Ewa Maja napisał(a):
Ale my nie chodzimy w ciemności aby nas ten dzien zaskoczył a wiec czuwajmy.

Zgoda :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 03, 2008 9:09 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 01, 2005 3:24 pm
Posty: 308
jak dojdzie do znakowania ludzi na czole lub ręce to będzie już bardzo blisko
a rzeczywiście wiele rzeczy wskazuje na to, ze rozegra się to za naszego życia.Namaszczeni kaznodzieje typu Wilkerson, Clendenen, Czerniejewski i inny sygnalizują i biją na alarm nie jest to jeszcze głos trąby ale już daje do myślenia.

_________________
"Teologia bez przeżycia, jest jak wiara bez uczynków"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 03, 2008 12:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 04, 2007 1:25 pm
Posty: 1505
Lokalizacja: Silesia
jartur napisał(a):
jak dojdzie do znakowania ludzi na czole lub ręce to będzie już bardzo blisko
a rzeczywiście wiele rzeczy wskazuje na to, ze rozegra się to za naszego życia.


Uważasz że Obj. 13:16-18 rozegra się za naszego życia?
Ogólniej zapytam: przed pochwyceniem Oblubienicy i zaślubinami?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 03, 2008 12:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Znakowanie samo w sobie może prowadzić do nadużyć i o tym piszą nawet niewierzący, ale trzeźwi ludzie:

http://www.media.wp.pl/kat,38206,wid,10 ... caid=16e65
http://www.newsweek.pl/wydania/artykul. ... 6&Strona=1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 03, 2008 1:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
Propblem polega na tym, że wwiększość rzeczy, które robią rządy jest niebezpieczna lub idiotyczna. ZNakowanie TAK .... ale dobrowolne ;)

Niktóre informacje przydają się - grupa krwi, uczulenia na leki, protest przeciw pobieraniu tkanek lub przetaczaniu krwi.... i tak dalej.

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 03, 2008 1:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Syn Marnotrawny napisał(a):
Propblem polega na tym, że wwiększość rzeczy, które robią rządy jest niebezpieczna lub idiotyczna. ZNakowanie TAK .... ale dobrowolne ;)

Niktóre informacje przydają się - grupa krwi, uczulenia na leki, protest przeciw pobieraniu tkanek lub przetaczaniu krwi.... i tak dalej.

"Dobrowolność" znakowania jest zazwyczaj wynikiem propagandy rządu i innych instytucji, które silnie sugerują pozbycie sie wolności obywatelskiej w imię poczucia bezpieczeństwa. Natomiast nadużycia pojawiają się po prostu dlatego, że człowiek ma skłonności do zła i zawsze będzie używał rzeczy dobrych do złych celów. To się zmieni dopiero w Erze Mesjańskiej. Taki jest ten świat.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 05, 2008 9:59 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Najpierw dobrowolnie potem przymusowo w imię " bezpieczeństwa".Jestem przekonana ,że zyjemy w koncówce czasów ostatecznych.
I jak Jezus powiedział " mamy podnieść głowy bo zbliża się nasze odkupienie"
Ani ....o jakim pochwyceniu piszesz?
Myślisz,że wierzący unikna wielkiego ucisku?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 05, 2008 11:59 pm 
Witaj Kristino! Słuchalam wykladow o eschatologii Smoka i stwierdza on tam ze po pierwsze wielki ucisk nie dotyczy Oblubienicy tylko swiata a po drugie ze wiele w Slowie wskazuje na to ze zostanie ona zabrana z ziemi wlasnie przed nastaniem tego okresu. Mam nadzieje ze sie Smok nie obrazi ze sie w jego imieniu wypowiadam. :D Pozdrawiam!


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 06, 2008 5:57 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Hej,hej. :D Nie rozumiem w opcji "pochwycenie przed uciskiem" tego...Kogo bedzie Antychryst przesladował i uciskał jak Oblubienica zostanie zabrana.?
Z uwagi na kogo " zostaną skrócone te dni"
Kto " przychodzi z wielkiego ucisku"? : :?: :?: Ap.7/14


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 06, 2008 6:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
kristina napisał(a):
Kogo bedzie Antychryst przesladował i uciskał jak Oblubienica zostanie zabrana.?

Głównie Żydów. I tych, którzy się nawrócą podczas tzw. Wielkiego Ucisku.

Cytuj:
Z uwagi na kogo "zostaną skrócone te dni"

Z uwagi na wybranych. A wybrani w sensie eschatologicznym to Żydzi. Nie Kościół.

Cytuj:
Kto "przychodzi z wielkiego ucisku"? : :?: :?:

Ci, którzy się nawrócili w czasie wielkiego przebudzenia w pierwszej połowie Wielkiego Ucisku.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 06, 2008 6:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Brzmi to bardzo nęcąco dla ciała. :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 06, 2008 6:42 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 04, 2007 1:25 pm
Posty: 1505
Lokalizacja: Silesia
No to sprawdź Kristino te miejsca [ocalenie przed tym co ma nastąpić, przed nadchodzącym gniewem, nie przeznaczył nas na gniew]:
Łk. 21:34-36
1 Tes 1:9-10
1 Tes 5:1-10


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL