www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 7:48 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn maja 21, 2018 8:36 am 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 22, 2017 10:50 pm
Posty: 160
Skoro jest wątek to piszę i cieszę się że nie trzeba zakładać nowego :) Zastanawiałam się czy je tu zamieszczać, wydaje się być banalne... Jednak na tyle istotne dla mnie, aby się tym podzielić.

Niedziela mijała jak zwykle w zasadzie. Popołudniu jednak dostałam jakiegoś takiego niewytłumaczalnego (w zasadzie może "kobiecego") nerwa. Nakręciłam się tak bardzo, że miałam ochotę rzucić talerzem, dosłownie. Frustracja narastała proporcjonalnie do potoku mężowskich dyspozycji werbalnych dobiegających z pokoju i chcących coś ode mnie co chwilę dzieci :lol:

Jednak w momencie kiedy poczułamz pozoru nieodpartą chęć odegrania się na niewinnym naczyniu, zatrzymałam się... "no nie mogę tak..." pomyślałam i zamknęłam się w łazience. Żarliwie zaczęłam prosić Ducha Świętego aby mi pomógł zapanować nad emocjami. Bo przecież to ja mam panować nad nimi a nie one nade mną prawda? I... Rety... Przyszła taka wolność i radość... To było niesamowite i pokazało mi naocznie że Duch Święty jest zawsze dostępny i pragnie pomóc. Nie potrzebuję godzin uwielbienia aby wejść w Jego obecność bo ON JEST. I działa wtedy kiedy pragnę Mu się poddawać. To On daje mi mądrość i siłę aby stawiać czoło szarej codzienności i wyzwaniom macierzyństwa i małżeństwa. Jemu niech będzie chwała i Barankowi i Ojcu na wieki. Maranatha! Amen.

_________________
Nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt maja 22, 2018 9:34 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2011 11:23 pm
Posty: 452
Dzięki Ezer za świadectwo. Wiem o czym piszesz. Ciesze się, że Duch Święty Cię zatrzymał a ty dałaś się poprowadzić Jemu.Tak czymaj dalej.

Pozdrawiam
Pax


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt cze 01, 2018 5:57 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
"Żyd poznaje Mesjasza" - https://www.youtube.com/watch?v=SlStsYtdGok
"Świadectwo nawróconego Żyda" - Mottel Baleston - https://www.youtube.com/watch?v=ETk9rz2uGAc


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr cze 27, 2018 6:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 04, 2018 9:01 am
Posty: 10
Axanna- dziękuję za poruszenie tego tematu. Ja zawsze jestem zbudowana tym, kiedy takie świadectwa wychodzą na światło dzienne... I badam swoje serce- jak ja zachowałabym się w takiej sytuacji... Jak bardzo dbam o swoje dobro - i jak wiele ja byłabym w stanie poświęcić dla Jezusa... Ile dla niego byłabym w stanie wycierpieć...

_________________
"Bezpieczeństwa nie znajduje się przez brak zagrożenia- ale przez obecność Jezusa"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL