www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 7:25 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N kwi 27, 2008 1:24 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn kwi 17, 2006 3:22 pm
Posty: 5
Lokalizacja: nowy targ
to właściwie jest opowieść o tym, co Bóg czyni poprzez rzeczy aby dotrzeć do zwykłych ludzi.

Byłam wtedy młodą mężatką i w bibliotece miejskiej trafiłam na książkę Dawida Wilkersona pt:"Krzyż i sztylet". Należałam do kościoła katolickiego i jak wielu katolików borykałam się z od lat z pijaństwem w rodzinie. Biorąc tę książkę z półki myślałam że to kolena powieść z cyklu płaszcza i szpady jak np Trzej muszkieterowi.

jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że prosty pastor opowiada o niesamowitej pracy jaką Duch Święty wykonywał w życiu narkomanów i uzależnionych młodych ludzi. W USA

Wołałam wtedy : BOŻE GDZIE JESTEŚ TAKI JAK TAM? CZY NIE MA CIĘ TAKIEGO W POLSCE? PRAGNĘ CIEBIE TAKIEGO JAK JESTEŚ - DLA MNIE I DLA MOJEGO PIJĄCEGO wtedy OJCA! PRZYJDŹ PANIE DO MNIE BO SZUKAM CIEBIE CAŁYM SERCEM!

To był grudzień 10 lat temu.

Bóg usłyszał moje wołanie, i Jego cudowne słowo zaczęło docierać do mnie.

W maju ( miesięcy później) byłam gotowa oddać Mu swoje życie. i zrobiłąm to z radością

On zadbał o moje duchowe potrzeby, dał mi społeczność w kościele zielonoświątkowym i wyrwał z religijności w której zostałam wychowana.

Mój tatuś już nie żyje i chociaż pragnęłam mocy Bożej dla niego - zbawiony jest mój mąż, zbawiony został przed śmiercią w cudowny sposób mój teść...

i ciągle brzmi w uszach Słowo Pana: "KTO UWIERZY ... ZBAWIONY BĘDZIE I DOM JEGO"

nie wiem czy mój tato zdążył się pojednać z Bogiem przed śmiercią ( mam nadzieję że tak) ale wiem że ja i moja rodzina jesteśmy w najlepszych rękach i nic nie może nas z tamtąd wyrwać.

Wszystko przez jedną skromną książke...

Bogu niech będą dzięki!

_________________
http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=pawelek777


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt gru 20, 2011 6:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 5:22 pm
Posty: 246
Mi jak i wielu innym ludziom imponował sam David Wilkerson i jego praca. Próbowałem nawet ją kopiować w praktyczny i pomagałem w różnych organizacjach pomocowych. Zrozumiałem jednak, że trzeba szukać własnej drogi, którą Bóg zaplanował dla każdego wierzącego, a powielanie schematów choćby nie wiadomo jak spektakularnych nie wiele zmieni.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL