www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 11:08 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn cze 11, 2007 7:05 am 
>>>


Ostatnio edytowano So gru 27, 2008 11:28 am przez Gość, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 12, 2007 1:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
A ja słyszałem, że obecnie w górnictwie brak rąk do pracy i na niektóre stanowiska to wręcz trzeba polowania urzadzać? Ruch w interesie idzie to i przyjęcia są. Co ma z tym wspólnego Bóg?

A jesli ktoś jest zatwardziałym grzesznikiem i ateistą i też znajduje taką samą pracę to znaczy, że i jemu Bóg błogosławi?

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 13, 2007 11:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 18, 2005 6:29 pm
Posty: 818
Lokalizacja:
Uwazam ze sie rozni jedynie wiara Agnostyku i niczym wiecej.
jedni nie przyjmuja aby Bog tak czynil w zyciu danego czlowieka, a inni uwazaja ze to od Boga. Ba, uwazam ze nawet poranna kawa czy herbata, to od Pana:) to i dla jednego to jedynie brak rak do pracy a dla innego dziekczynienie.

_________________
Jarek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 18, 2009 8:08 am 
Syn Marnotrawny napisał(a):
A ja słyszałem, że obecnie w górnictwie brak rąk do pracy i na niektóre stanowiska to wręcz trzeba polowania urzadzać? Ruch w interesie idzie to i przyjęcia są. Co ma z tym wspólnego Bóg?

A jesli ktoś jest zatwardziałym grzesznikiem i ateistą i też znajduje taką samą pracę to znaczy, że i jemu Bóg błogosławi?


W biblii jest mowa o tym, ze Bóg jest dobry i wiele dobrych darów daje WSZYSTKIM ludziom - równiez tym, którzy Go odrzucaja i ignoruja. Jest np. mowa o tym, ze "słońce jego wschodzi nad złymi i dobrymi i deszcz pada na sprawiedliwych i niesprawiedliwych" (Ew. Mateusza 5:45, Biblia Warszawska), oraz ze "daje wszystkim życie i tchnienie, i wszystko" (Dzieje Apost. 17:25, Biblia Warszawska).

Jednak bedac dzieckiem Bozym rozpoznaje, ze jest to od Niego oraz otrzymuje wiele rzeczy w odpowiedzi na modlitwe, która zanosze do mojego Ojca w niebie. Sa tez dary i blogoslawienstwa, do których dostep maja wylacznie dzieci Boze, jak np. zbawienie i pewnosc tego, ze jest sie dzieckiem Bozym: "Ten to Duch świadczy wespół z duchem naszym, że dziećmi Bożymi jesteśmy." (List do Rzymian 8:16, Biblia Warszawska) oraz wolnosc i swobodny dostep do Ojca: "Wszak nie wzięliście ducha niewoli, by znowu ulegać bojaźni, lecz wzięliście ducha synostwa, w którym wołamy: Abba, Ojcze!" (List do Rzymian 8:15, Biblia Warszawska).


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL