www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 6:26 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Moc uwielbienia
PostNapisane: N sty 07, 2007 6:10 pm 
Offline

Dołączył(a): N sie 14, 2005 6:23 pm
Posty: 174
Na początku września tak się sprawy potoczyły,że wylądowałem w szpitalu.Nie wyglądało to różowo.Z tego co mówili między sobą lekarze wynikało,że podejrzewają u mnie stan przedzawałowy.Zatrzymali mnie przez noc na SOR-ze (Szpitalny Oddział Ratunkowy), a następnego dnia miałem być przeniesiony na oddział kardiologii (gdzie zanosiło się, że mogę pozostać dłużej). Byłem mocno wytrącony z równowagi i zaniepokojony,bo to wszystko działo się tak nagle. Gdy już leżałem na sali obserwacyjnej,zacząłem się modlić.Wtedy Duch Św. przypomniał mi 2 fragmenty ze Słowa - pierwszy to był Ps.34,1 "Będę błogosławił Pana w każdym czasie,Chwała Jego niech będzie zawsze na moich ustach",a drugi to był ten werset z Dziejów Apostolskich, w którym jest mowa o tym, że Paweł i Sylas będąc w więzieniu wielbili Boga. Więc i ja zacząłem wielbić Boga pomimo tej sytuacji.Efekt był niesamowity.Po pierwsze, prawie natychmiast ucichła we mnie ta burza emocji zwiazanych z całą tą sytuacją,a po drugie - następnego dnia okazało się,że wyniki badań nie potwierdziły podejrzeń lekarzy i mogłem wyjść do domu.

Powrót do góry


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL