www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 2:09 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So gru 09, 2006 12:17 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt maja 24, 2005 5:41 am
Posty: 71
Lokalizacja: Białystok
Jeden z moich przyjaciół, któremu opowiadałem często o Jezusie chorował na kręgosłup. Pewnego razu jego dolegliwości były tak okrutne, że "położyło go" najpierw do łóżka. Stan fatalny. Nie mógł leżeć, siedzieć, stać. Ciągle tylko ból. Wkrótce pobyt w szpitalu. Wyciągi, kroplówki, środki przeciwbólowe itd. 3 tygodnie pobytu nie przyniosły żadnej poprawy.

"bez operacji się nie obejdzie" - skwitował lekarz prowadzący przy wypisie.

Leżał kolejny miesiąc w domu na środkach przeciwbólowych. Poprawa nie nadchodziła. Pogarszała się za to sytuacja materialna tej rodziny, której był jedynym żywicielem. Nie było nawet na środki przeciwbólowe. Przywoziliśmy im z braćmi różnoraką pomoc materialną, zawsze mówiąc coś o Jezusie, Zbawieniu. Słuchał...

W międzyczasie Paweł zrobił rezonans magnetyczny..

"zmiażdżone TRZY KRĘGI, nie dwa jak dotąd sądziliśmy" - niewesoło to zabrzmiało z ust lekarzy...

Na jednym ze spotkań modlitewnych w piątek nabraliśmy NIEZŁOMNEGO PRZEKONANIA, że powinniśmy wszyscy (7 osób) pojechać do Pawła i modlić się nad nim o uzdrowienie...

"czy wierzysz że Jezus może cię uzdrowić ?"

"tak...Chyba tak....Tak" - zabrzmiała odpowiedź

"a czy jesteś gotów przyjąć do serca Jezusa i Ducha Świętego ?"

"Tak."

Modliliśmy się nad nim by Jezus mu się objawił i okazał swoją chwałę. Po modlitwie pytam go:

"jak się czujesz ?"

"nie boli mnie....a powinno" - usłyszałem

Poprawa nie nadeszła od razu, jak wielu z nas się spodziewało. Następnego dnia mój brat zadzwonił do niego, pytając o jego samopoczucie.

"Czuję się znacznie lepiej. W dzień nie boli mnie w ogóle. Odczuwam lekki ból wieczorem"

"Chyba nie był jeszcze gotów" - pomyślałem

Kilka dni temu Marcin - mój brat mówi mi w pracy:

"pewnie zainteresuje cię jak Paweł się czuje" - mówi z promiennym uśmiechem.

"???"

"Wczoraj byłem u niego...RĄBAŁ I PIŁOWAŁ DRZEWO. nie odczuwa ŻADNYCH dolegliwości. Jezus go uzdrowił" - mówi

"powiedz mu że operacja NIE BĘDZIE POTRZEBNA. Lepiej nie leczyć ZDROWEGO kręgosłupa"


Módlmy sie by Paweł wyciągnął właściwe lekcje z przejawu Bożej mocy, jakiego doświadczył (Mat. 11:20). Chwała Ci Panie Jezu Wielka jest Twoja potęga ! Ty jesteś najlepszym lekarzem .
_________________
Pozdrawiam Pokojem Bożym

_________________
Pozdrawiam Pokojem Bożym


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 09, 2006 11:18 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 18, 2005 6:29 pm
Posty: 818
Lokalizacja:
Tak, nie ma nic na świecie co mogłoby sie równać z Chrystusem. Wystarczy jeden okruch, a tyle w Nim spełnienia.
Chwała Panu.

_________________
Jarek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 18, 2006 10:07 am 
Offline

Dołączył(a): Wt maja 24, 2005 8:08 pm
Posty: 705
Heh
Jakąś dokumentację lekarską (rezonansu magnetycznego ) poproszę drogi Ilyadzie,
kontakt do chorego,
odpowiedź lekarzy którzy są przekonani że bez operacji się nie obejdzie itd..

pzdr.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 21, 2006 12:35 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt maja 24, 2005 5:41 am
Posty: 71
Lokalizacja: Białystok
Cytuj:
Jakąś dokumentację lekarską (rezonansu magnetycznego ) poproszę drogi Ilyadzie,


Nie widziałem ani dokumentacji, ani zdjęć ani lekarzy. Nie potrzebowałem tego, gdyż nie jestem SCEPTYKIEM lecz wierzę. Widziałem jednak człowieka stękającego z bólu GDY LEŻAŁ, a tydzień potem PO CAŁYM DNIU PRACY z radosną twarzą SIEDZĄCEGO 2 godziny na nabożeństwie. Dokumentacja o którą prosisz nie wystarczy SCEPTYKOWI. :wink: Dobrze wiesz że istnieją ludzie którzy wbrew wszelkim dowodom NIE WIERZĄ w Holokaust. :lol:

Cytuj:
kontakt do chorego,


Przyjedź do Białegostoku. Zapraszam. Poznasz człowieka.

_________________
Pozdrawiam Pokojem Bożym


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 03, 2007 2:14 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 17, 2007 5:32 pm
Posty: 1
Lokalizacja: świętokrzyskie
Chciałabym złożyć świadectwo o tym jak wielki jest Pan. Dokładnie rok temu lekarze zdiagnozowali u mojego taty nowotwór złośliwy płuc w stanie nieoperacyjnym. Nie będę opisywać jak trudne dla nas były te dni , miesiące i perspektywa opieki nad tak chorym człowiekiem.... Modlitwom , prośbom nie było końca i nawet nie tyle modliliśmy się o łaskę zdrowia dla taty, ale o to , by nie cierpiał.Przez 9 miesięcy walki z chorobą patrzyłam , jak mój tatuś odchodzi :cry: Ogromną radością był dla nas fakt, że przyjmowł jedynie tramal , żadnych innych środków , nie było zwyczajowego bólu, morfiny ect....Na 2 tygodnie przed śmiercią uaktywniły się przerzuty do mózgu , tata tracił wzrok , siły , zaostrzyły sie duszności....Modliliśmy się , by dobry Bóg zabrał tatę do siebie , oszczędził mu cierpienia... Zawarłam z Panem Bogiem " umowę " , w zamian za moją nieudaną operację , która miała się odbyć miesiąc później niech zabierze tatę teraz....W nocy dostałam tel. ze szpitala , że tata zmarł we śnie, bardzo spokojnie. A moja operacja przebiegła świetnie , powróciłam już do całkowitego zdrowia. Jestem przekonana, że modlitwa sprawiła , że wszystko potoczyło się tak pięknie . BóG JEST WIELKI :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 12, 2007 9:05 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 01, 2006 7:53 pm
Posty: 5
Lokalizacja: Międzyzdroje
Szukający Sceptyk napisał(a):
Heh
Jakąś dokumentację lekarską (rezonansu magnetycznego ) poproszę drogi Ilyadzie,
kontakt do chorego,
odpowiedź lekarzy którzy są przekonani że bez operacji się nie obejdzie itd..

pzdr.

Oj, Sceptyk Sceptyk...
Gdybyś był przy tym jak Jezus wskrzesił Łazarza, zapewne zażądał byś świadectwa zgonu, nie wierząc własnym oczom!
Po co Ci ta dokumentacja, Ty i tak nie chcesz uwierzyć.

" Patrzcie szydercy, zdumiewajcie się i przepadnijcie, bo dokonuję dzieła za dni waszych, dzieła któremu nigdy nie uwierzycie gdy ktoś wam o nim opowiadać będzie."
Żal mi ciebie Sceptyku. :(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 07, 2007 1:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt maja 24, 2005 8:08 pm
Posty: 705
Gość napisał(a):
Oj, Sceptyk Sceptyk...
Gdybyś był przy tym jak Jezus wskrzesił Łazarza, zapewne zażądał byś świadectwa zgonu, nie wierząc własnym oczom!

Oj, Anonim, Anonim...
Skąd ty możesz wiedzieć co by było gdyby? Próżne gadanie.
Jak jesteś takim jasnowidzem to napisz nam jak wygląda Goździkowa :lol:

Cytuj:
Po co Ci ta dokumentacja, Ty i tak nie chcesz uwierzyć.

Luz, przyzwyczaiłem się do kolesi co lepiej wiedzą co myśli druga osoba :roll:

Zadałem najnormalniejsze pytanie w świecie co lekarze na taką poprawę (wcześniej miało się nie obejść bez operacji) czy istnieje dokumentacja z badania rezonansem ( a nawet dwie, z przed i po uzdrowieniu). Prosta sprawa. Jeżeli coś zadziałało to są tego realne efekty. Sprawdzenie tego to nie sceptycyzm, to zdrowy rozsądek chroniący przed szarlanterią.

_________________
Dlaczego zbiorowisko atomów miałoby mieć zdolność myślenia? Nikt zdaje się nie mieć na to żadnej odpowiedzi. Sedno w tym, że nie ma naukowej odpowiedzi. Michael Ruse
Dałem się zwieść każdej fałszywej odpowiedzi, każdą z nich gruntownie zbadałem, by odkryć zawarty w niej fałsz. C.S.Lewis


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL