www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 6:45 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt paź 31, 2006 11:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 31, 2006 11:18 pm
Posty: 1
Lokalizacja: Gdynia
witam

nie wiem czy to dobre miejsce na tego typu prośbę, jeśli nie to przepraszam

jestem mężem i ojcem. Czuje, ze Bog mnie powoluje do sluzby u siebie i wola mnie coraz glosniej. Szukam wspolnoty najlepiej z Gdyni ktora pomoze mi wzrastac w milosci Boga.
proszę o podpowiedzi gdzie i kiedy, jakie grupy mają spotkania.

za wszelkie informację serdecznie dziękuję.

szczerze mówiąc po głowie chodzi mi neokatechumenat - w tej chwili żyję na pół gwizdka i mimo że nie moge tak dalej, to nie moge tego zmienic. Zbyt malo we mnie ufnosci. Wiem ze jedyna droga do zbawienia jest wyrzeczenia sie wszelkiego zla. Nie ma miejsca na kompromisy. Albo jestem z Chrystusem albo nie. Jednak tyle pokus otacza nas, tych najdrobniejszych z ktorych czesto nie zdajemy sobie sprawy. ile jest rzeczy ktore nas nie umacniaja w wierze a wydaja nam sie niezbedne.

Chcialbym spotkac ludzi ktorych jedyna droga jest Bog. Ale tez pragne dac cos od siebie. Jezus powiedzial: rozdaj wszystko co masz i pojdz za mna. Chce aby On mogl dzialac przeze mnie, bo czyz mozna byc zbawionym jesli nic dobrego sie nie uczynilo? Przeciez nie czynienie zla nie oznacza czynienie dobra.

Prosze rowniez o modlitwe za mnie i za wszystkich bladzacych.
jeszcze raz dziekuje

_________________
prowadz mnie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 02, 2006 9:27 pm 
Offline

Dołączył(a): So cze 10, 2006 6:32 am
Posty: 46
Nie jesteś wstanie się wyrzec zła, tak samo jak bogaty młodzieniec swojego bogactwa.
Moja rada.
Bądź bardzo gorliwy w swojej wierze a szybko tego doświadczysz.
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 02, 2006 10:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Hasse, jedyną Droga do zbawienia jest Jezus. Ten prawdziwy, a nie eucharystyczny. Musisz poznać Jezusa i narodzić się na nowo z Ducha Świętego. Wtedy doświadczysz zbawienia i będziesz mógł poznawać wolę Ojca oraz wykonywać ją w mocy Ducha. Podaj mi na priva jakiś kontakt do siebie, to spróbuję skontaktować Cię z kimś odrodzonym z Gdyni, kogo znam.

Wołaj do Jezusa w szczerości serca, a On odpowie i zmieni Twoje życie. I nie polegaj ani na ludziach, ani na uczynkach.

Pozdrawiam,

Smok


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 11, 2006 12:22 am 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 18, 2005 6:29 pm
Posty: 818
Lokalizacja:
no cóż Hasse :) nie wkleję spowrotem tego co napisałem do ciebie więc powiem krótko: niech Pan Ci dalej błogosławi

_________________
Jarek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL