www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 11:29 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz lis 23, 2006 7:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 18, 2006 7:21 pm
Posty: 246
Dziś w moim życiu wydarzyło się coś szczególnego, coś co wlało w moje sercę otuchę i tak bardzo potrzebny mi spokój.

Moje przebudzenie i podąrzanie za Panem, zdarzyło się stosunkowo niedawno. Jestem dzieckiem, które karmi się mlekiem i tak bardzo potrzebuje wiary i ufności w mego Zbawcę, Jezusa.

Pierwszą czynnościuą jaką chciałem wykonywać była chęc dzielenia sie z innymi Jezusem i Pismem Świętym. Chciałem przekazywać ludziom, Dobrą Nowinę w jej czystej postaci tj. rozdając słowo Boże. Na początku je kupowałem, by w końcu Pan skierował moje kroki do Gedeonitów, ludzi, którzy rozdają bezpłatnie Bibliię.

Mój 10 letni syn uważał to za wielki "obciach" i prosił abym rozbił to jak najdysjretniej. Tłumaczyłem Mu, że powinien się cieszyć z tego co robię, wiecie jednak jak to jest teraz z tymi dziećmi w tym świecie. Mają inne mierniki, a to tym bardziej jeśli my sami w nie to wszczepiamy.

Modliłem się.

Dziś rano, mój syn, przed pójściem do szkoły, oświadczył mi, iż weźmie ze sobą kilkadziesiąt egzplarzy Nowego Testamentu, który mamy u siebie w domu i rozda kolegom ze szkoły!!!

To był cud... Dla mnie prawdziwy cud!
Niech uwielbiony będzie Bóg i Pan nasz za to co robi! Chwała Mu na wieki.
Amen

_________________
Początkiem mądrości jest bojaźń Pana
Przyp.9:10


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 24, 2006 3:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 04, 2005 7:33 am
Posty: 585
Chwała Panu . Alleluja :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 25, 2006 12:19 am 
Offline

Dołączył(a): N maja 08, 2005 5:17 pm
Posty: 595
Lokalizacja: Katowice
Aż się uśmiech pojawia,jak się to czyta! :)

_________________
adam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL