www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 7:42 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr maja 24, 2006 10:32 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 10:21 pm
Posty: 4
Pokój wam.

Jestem tutaj aby dać świadectwo jak Jezus mi pomógł. Nie chcę zbytnio się rozwlekać jak to ze mną było, bo trudno mi dobrze wyrazić swoje przeżycia duchowe. Tak najkrócej mówiąc: po prawie 3 latach załamania
egzystencialnego, rozpaczy, płaczu, myśli samobójczych, nienawidzenia siebie, tego że istnieję, przyszedł dzień, w którym, można powiedzieć, Bóg wyzwolił mnie z tych ciemności. Dzień w którym moje cierpienia duchowe osiągnęły punkt kulminacyjny.....ciało żywe-duch matrwy, będąc wycięczonym... wtedy przypomniało mi się o Jezusie...że On był taki dobry- biedaka, nędznika, chorego, zdeprawowanego, nikogo nie odrzucał, On ich przygarniał, On ich kochał........Wtedy zrodziło się we mnie tak wielkie pragnienie Jezusa, Jego obecności obok mnie, znalezienia się w Jego Objęciach, pragnienie życie z Jezusem i dla Jezusa- na zawsze razem! No i wtedy moją duszę wypełnił niesamowity spokój.....ogrom pokoju i miłości w mojej duszy... coś pięknego....Teraz wiem, że to Duch Święty wypełnił moją duszę.

Na następny dzień dowiaduję się o orędziach "Prawdziwe życie w Bogu". Powiem tyle- nie wiem jak dziękować Bogu za ten dar.... Jak one zbliżyły mnie od Jezusa....jak rozkochały mnie w Bogu, jak sam Bóg przez słowa tych orędzi karmił moją duszę miłością. Msza św., spowiedź co miesiąc, częsta komunia Św., adoracja i modlitwa.......Teraz w tym wszystkim widzę sens i Wolę Bożą, pragnę tego i to wypełniam. Tym orędzią wiele
zawdzięczam, najwięcej to, że dzięki Nim zrozumiałam jakim ogromem miłości jest Bóg i jak On nas kocha......


A tutaj podam taki przykładowe fragmenty:



Cytuj:
10 lipca 1992
Ja jestem zawsze z tobą, aby cię pocieszyć i strzec, jak strzeże się źrenicy oka. Nie mów: “Wokół mnie jest tylko ciemność.” Ja jestem tuż obok ciebie, aby wyprowadzić cię z tej ciemności. Musisz tylko powiedzieć: “przyjdź, Panie!”, a Ja przybiegnę do ciebie, Moje dziecko.


Cytuj:
7.04.88

Kocham was wszystkich. To Ja, Pan pragnący uzdrowić dusze i odkupić je.

O, duszo! Tak, to Ja, twój Zbawiciel, przyszedłem do ciebie, aby cię uzdrowić. Umiłowana duszo, to Ja, Pan, przyszedłem zapukać do twoich drzwi. O, duszo tak bardzo droga! Przyprowadziłem cię do Mnie, teraz cię karmię. Pójdź! Zbliż się do Mnie. Ja cię przyozdobię i oczyszczę, uleczę wszystkie twe rany i przywrócę ci siły, Moje dziecko. To Ja przyszedłem do ciebie, szukałem twojej duszy. Pójdź, a Ja cię pocieszę. Przyjdź i wypocznij we Mnie, duszo. Przyjdź do Mnie, by Mnie spożywać; przyjdź Mnie pić. Usłysz wołanie twojego Odkupiciela, a twoja dusza ożyje. Kocham cię, duszo umiłowana. Moja Krew została Strumieniami przelana dla ciebie, dla twego zbawienia. Duszo? Przyjdź i dziel Mój płaszcz. Dam ci schronienie, będę twą Ucieczką. Jestem Jezusem, a Jezus znaczy Zbawiciel.

(W tym Orędziu Jezus zwraca się do tych wszystkich, którzy je czytają. Nie jest zbiegiem okoliczności, że czytacie w tym momencie Jego Orędzie Pokoju i Miłości. To On, Jezus, odszukał was, przyszedł do was i dał wam do przeczytania to Orędzie.)


Cytuj:
18.08.91
Twoim schronieniem jest Moje Najświętsze Serce. Zwróć się do Mnie, a Mój Duch cię pocieszy.




Od tamtego czasu wszystkie mroki, rozpacz, depresja to wszystko się rozproszyło. Teraz odczuwam w duszy pokój, czuję wolność, swobodę, szczeście. To jest niczym uzdrowienie wewnętrzne, które trwa po dziś dzień. I tak chodzę z forum na forum i opowiadam o tym, i przekazuję tym co wątpią: JEZUS ISTNIEJE i jest zawsze obecny w naszym życiu.


Pozdrawiam serdecznie.

Ku chwale Chrystusa,
wędrowiec


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz maja 25, 2006 3:22 am 
Offline

Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 9:59 am
Posty: 281
Dobrze jest o Bogu pamiętać w chwili utrapienia, ale wiedzę o Panu Jezusie i jego Słowie bierz z Pisma Świętego, a nie z prywatnych objawień, choćby nie wiem jak dobrze brzmiących.

Te słowa, które przekazali apostołowie są pewne, wierne i prawdziwe, natomiast dzisiaj różni ludzie twierdzą, że Pan Jezus z nimi rozmawia i mówi im różne rzeczy, ale one nawet ze sobą się nie zgadzają, nie mówiąc już o zgodności ze Słowem Boga.

Pozdr.

P.

_________________
Nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 25, 2006 5:50 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 10:21 pm
Posty: 4
Pokój tobie.

Cytuj:
7.03.87
Nie jest mitem nic, co zostało napisane w Moich Świętych Pismach.

29.08.90
Wszystko, co mówią Pisma, powinno się wypełnić co do joty.

16.05.88
Módl się za te wszystkie dusze, które jeszcze nie pojęły Pisma Świętego; za dusze źle interpretujące tak wiele jego fragmentów, odrzucające całe części, które mogłyby was oświecić, i wykorzeniające liczne elementy, które mogłyby wlać w was światło.

30.08.91
Wszystkie słowa zapisane w Pismach spełnią się


25.01.88
Każde zapowiedziane proroctwo się wypełni, każde słowo zapisane w Pismach zrealizuje się.

31.08.86
Dla zdobycia wiedzy czytaj Pismo Święte.

14.04.91
Błogosławieni wierni, którzy zachowują Moje Przykazania i którzy nie zmieniają w Pismach ani jednej kreski z tego, co zostało napisane: do nich należy Królestwo Niebieskie.


5.10.88
Ufajcie Mi aż do końca. Proszę was z powagą, abyście modlili się też o oświecenie was wszystkich przez Mojego Świętego Ducha Zrozumienia. Jak długo jeszcze nie będą rozumieli Pism? Jak długo jeszcze będą wykazywać brak zainteresowania Moimi Tajemnicami? Znajdźcie Moje Owoce w Przysłowiach. Wiele z Moich Tajemnic pozostaje jeszcze ukrytych, a można je odkryć w Moich Księgach Mądrości.


Te orędzia nie są w sprzeczności z Pismem Św., wręcz przeciwnie zachęcają do jego codziennej lektury i rozważania, i same w sobie są zgodne z tym co uczy Pismo. To prawda, że do objawień prywatnych należy podchodzić z ostrożnością. Dlatego zawsze trzeba modlić się do Boga, aby dał Światło, abysmy mogli rozeznacz czy jakies objawienie jest autentyczne czy nie.
Cytuj:
16.04.93
- Panie, wielu potępia proroctwo i ja to rozumiem, bo jest wielu fałszywych proroków.
-Ludzie małej wiary! Jakże możecie nie rozumieć tego, czego was nauczyłem? Powiedziałem, że na końcu czasów powstanie wielu fałszywych proroków i że powinniście się przed nimi strzec. Ale czyż nie powiedziałem też, że będziecie zdolni ich rozpoznać po ich owocach? Dlaczego tak niewielu idzie za Mymi wskazaniami? Ja jestem Chrystusem i wysyłam cię właśnie z tego powodu: wysyłam cię do narodów, aby ogłosić, że Moje Słowo żyje! Zatem trwaj, nie wahaj się i nie lękaj.

5.10.88
Rozeznawajcie, a jeśli macie trudność z rozeznaniem, proście Mego Świętego Ducha Rozeznania, aby na was zstąpił.


Po owocach się poznaje..... Jeśli zbliżają do Boga, ludzie się nawracają, to jest to największy znak, że pochodzą od Boga. Dobre owoce to także optymizm, nadzieje, pokój ..miłość w duszy ludzkiej, która została rozbudzona poprzez lekturę tych orędzi. I bardzo ważne- nie zaprzeczają temu co mówi Pismo Św.Jest WIELE osób, które dzięki tym orędziom zbliżyło się do Boga, pojęło jak bardzo Bóg kocha człowieka, i ja do tych osób należę..... One ani nie mają zastąpić Pisma Św. ani też nic nowego do ich nie dodają. Te Orędzia są dziełem Ducha Św. i są dane m.in. po to aby przypomnieć ludziom że Bóg jest Miłością i pragnie miłości od każdego człowieka, jego nawrócenia i prowadzenia prawdziwego życia w Bogu. Poprzez te orędzia Bóg po prostu pragnie zdobyć ludzkie serca- napełnić je pokojem i miłością, uleczyć rany etc. A ludzi wwierzących doprowadzić do wzrostu duchowego, zachęcić do dawania świadectw, do wynagradzania Jezusowi za tych co Go nie kochają.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 25, 2006 6:11 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 10:21 pm
Posty: 4
Tutaj podam fragmenty dotyczące Pisma Św. i tego orędzia.


Cytuj:

13.09.89
– Panie, ci, którzy odrzucają wszelkie objawienia prywatne szafują argumentem, że jedynym Prawdziwym Objawieniem jest Pismo Święte. Wszyscy o tym wiemy, ale co Ty powiesz na to, Panie?

-Biblia Święta jest rzeczywiście Prawdą, Prawdziwym Objawieniem, ale Ja nie przestałem istnieć. Popatrz, Ja jestem Słowem i Mój Duch działa. Mój Pocieszyciel jest z wami wszystkimi, Duch Prawdy, o którym wielu z was zapomina lub Go ignoruje. Wszystko, co mówi wam Duch, pochodzi z tego, co należy do Mnie. On jest Przypomnieniem Mojego Słowa, Natchnieniem waszego ducha. To dlatego, Moje dziecko, przypominam wam nieustannie te same Prawdy. Zrozumcie przyczyny, dla których nieustannie pobudzam was Przypomnieniem. Przyjmijcie Mojego Świętego Ducha Prawdy. Przychodzę przypomnieć wam Moje Słowo. Przychodzę wezwać was do skruchy, zanim nadejdzie Mój Dzień. Dziecko, ewangelizuj z miłością dla Miłości. Jestem blisko ciebie, nigdy się nie lękaj. Kościół ożyje. Miłość jest Korzeniem Drzewa Życia i znajduje się między wami. Odżywię to umierające pokolenie Owocem z Mojego Drzewa, wkładając Go bezpośrednio do waszych ust.


27.06.91
Zostało powiedziane, że przed Moim Wielkim Powrotem będą wam dane znaki. Powinniście śledzić znaki poprzedzające Mój Wielki Dzień Chwały. Wszystkie te prawdy można odkryć czytając uważnie Pisma. Jak to się dzieje, że wasze umysły nie są otwarte, by zrozumieć Pisma?




10.12.95
Powierzyłem to Orędzie tobie, bo wiedziałem, że będziesz się odpowiednio troszczyć o Moje Sprawy. Powiedziałem, że powierzyłem ci to Orędzie. Ono nie dodaje nic nowego do Pisma Świętego. Wszystko, co powiedziałem w tym Orędziu, jest zapisane w Piśmie Świętym, jednak wy nie zrozumieliście w pełni tego, co jest napisane. Słyszeliście, że powiedziałem: Ześlę wam Pocieszyciela, aby był na zawsze z wami oraz w tych, którzy Mnie kochają, aby was pouczyć. Mój Duch stanie się waszym Doradcą i Nauczycielem. Bez Niego nawet Moi uczniowie nigdy w pełni nie zrozumieliby ani Mnie, ani Moich pouczeń. Jednak w dniu, w którym powróciłem do Ojca, zesłałem im Pocieszyciela, aby im przypomniał wszystko, co im powiedziałem, kiedy byłem z nimi. Teraz jestem już gotowy przyjść do was, lecz wy wciąż nie rozumiecie, jak i w jaki sposób. A przecież nie mówiłem w metaforach. Mówię wam uroczyście: Ześlę wam Mojego Świętego Ducha w pełni mocy, na całą ludzkość. Znakiem zapowiadającym będą cuda, jakie ukażę na niebie jak nigdy przedtem. To będzie druga Pięćdziesiątnica. Tak Moje Królestwo na ziemi zostanie odnowione.

Wielu z was zadaje pytanie: «Kiedy? Kiedy wszystko to się stanie?» Nikomu nie jest dane znać czas i dzień, o którym zadecydował Ojciec posiadaną przez Niego władzą




29.03.88
– Jezu, o Jezu, co powinnyśmy odpowiedzieć sprawującym posługi w Kościele, którzy kpią sobie ze słowa “objawienie”. Jesteśmy bezsilne i niekompetentne wobec stwierdzeń typu: “Objawienia? Szukajcie Wiary, ale nie w objawieniach!” Zostało to powiedziane przez jednego kapłana katolickiego do Béatrice. Ona nie potrafiła nic odpowiedzieć, a ja też nie wiedziałabym, jak postąpić. Panie, jesteśmy bezsilne!


Kwiecie, dam ci pewność, że Ja jestem Prawdą i że Moje Słowo jest Prawdą, lecz wielu spośród Moich zapomniało o Moich Słowach. Z zatwardziałym sercem szukają w ciemnościach. Jest napisane, że wyleję Ducha Mego na wszelkie ciało i że Moje dzieci będą znowu prorokować. Dam sny i wizje wielu spośród nich, udzielę ich nawet najmniejszym. Dam wam nadzieję i dodam wam odwagi, ukazując cuda na Niebie i na ziemi. To są Moje dzisiejsze Znaki! Powiedziałem, że z ust małych dzieci usłyszycie Prawdę! Tym więc, którzy potępiają Moje dzisiejsze Boskie Dzieła, mówię: Wasze odstępstwo was potępia!! Wy wszyscy, którzy nie wierzycie i którzy uczyniliście pustynię z Mojego Ogrodu, przyjdźcie do Mnie i nawróćcie się!




Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 25, 2006 7:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
Jedno wielkie zwiedzenie. Jakies dziwne zwidy pani VR. Takie cos tu nie przejdzie :x


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 25, 2006 8:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 10:21 pm
Posty: 4
Dlaczego zwiedzenie?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 26, 2006 5:42 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Cytuj:
Córko, to Ja, Jezus. Chcę, abyś odmawiała zawsze trzy modlitwy, zanim zaczniesz ze Mną pisać. One oddalają demona. Wierz Mi, one mają wielką moc.

("O, Panie Jezu Chryste, Twojemu Najświętszemu Sercu powierzam tę intencję..."

"Pomnij, o, Najświętsza Panno Maryjo"

"Święty Michale, Archaniele, broń nas w walce")


Dlatego.
"Wszystko, co ja wam powiedziałem, starannie wypełniajcie. Nic do tego nie będziesz dodawał ani niczego od tego nie ujmiesz. Jeśliby powstał pośród ciebie prorok albo ten, kto ma sny, i zapowiedziałby ci znak albo cud, i potem nastąpiłby ten znak albo cud, o którym ci powiedział, i namawiałby cię: Pójdźmy za innymi bogami, których nie znasz, i służmy im, to nie usłuchasz słów tego proroka ani tego, kto ma sny, gdyż to Pan, wasz Bóg, wystawia was na próbę, aby poznać, czy miłujecie Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej. Za Panem, waszym Bogiem, pójdziecie i jego będziecie się bać, i jego przykazań przestrzegać. Jego głosu będziecie słuchać, jemu będziecie służyć i jego się trzymać. " [V Mojż. 13:1-5]

"(...) wszak i szatan przybiera postać anioła światłości" [II Kor. 11:14]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL