www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 12:13 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: On może!!!
PostNapisane: N lut 19, 2006 6:57 pm 
>>>


Ostatnio edytowano So gru 27, 2008 12:29 pm przez Gość, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 20, 2006 9:01 pm 
Tutaj to przynajmniej wiedziałeś co cię mogło spotkać, a ile razy ratuje nas Bóg z różnych opresji których sobie nawet nie uświadamy!


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 22, 2006 9:16 am 
>>>


Ostatnio edytowano So gru 27, 2008 12:26 pm przez Gość, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 22, 2006 9:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt maja 24, 2005 8:08 pm
Posty: 705
Dziesiątki innych ludzi pracujących w kopalni też ma mnóstwo podobnych przeżyć tylko że akurat nie są wierzący więc nie przypisują tych normalnych sytuacji żadnym nadprzyrodzonym siłom (jak "przodowy")

Inni z koleji wierzą w moc "om" i mocy wschodu przypisują szczęście że jako jedyni uratowali się z przypadku.

Irracjonalizm ludzkiego umysłu jest nieskończony i jego cechą jest szukanie we wszystkim celu i przyczyny nawet gdy zdrowy rozsądek podpowiada przypadek.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 23, 2006 6:38 pm 
Trudno jest niewidomemu od urodzenia, opowiadać o kolorach.
Jeszcze trudniej jest komuś takiemu jak "Szukający Sceptyk" mówić o rzeczywistości duchowej.

Proroków nazywano widzącymi, bo widzieli to czego inni śmiertelnicy dostrzec nie mogli.
8)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 23, 2006 8:59 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt maja 24, 2005 8:08 pm
Posty: 705
Schizofrenicy i epileptycy też widzą oryginalną rzeczywistość ale współcześnie doszliśmy do etapu leczenia tego typu schorzeń..

_________________
Dlaczego zbiorowisko atomów miałoby mieć zdolność myślenia? Nikt zdaje się nie mieć na to żadnej odpowiedzi. Sedno w tym, że nie ma naukowej odpowiedzi. Michael Ruse
Dałem się zwieść każdej fałszywej odpowiedzi, każdą z nich gruntownie zbadałem, by odkryć zawarty w niej fałsz. C.S.Lewis


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 23, 2006 9:04 pm 
Sceptyku mam nadzieję, ze nie twierdzisz, iż WIARA jest jednostką chorobową :?: :wink: :lol:


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 23, 2006 9:13 pm 
W takim razie, jaki jest cel twego istnienia na tym forum?
Koniecznie musisz epatować swoim niedowiarstwem każdy wątek.

W necie są różne dziwactwa napewno znalazłbyś coś dla siebie, np. "forum szukających sceptyków" czy coś w tym rodzaju. 8)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 23, 2006 9:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt maja 24, 2005 8:08 pm
Posty: 705
hubertok napisał(a):
Sceptyku mam nadzieję, ze nie twierdzisz, iż WIARA jest jednostką chorobową :?: :wink: :lol:


Ja absolutnie nie.
70% Amerykanów przyznaje się to jakiejś formy wiary.
Czy osoba o zdrowym rozsądku uzna większość społeczeństwa tego kraju za cierpiących na "nerwicę natręctw" ? :lol:

Jednakże nie odbieram nikomu prawa do takiego poglądu jak i tego że część ludzi homoseksualizm uważa za chorobę.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL