www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 8:27 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N lut 12, 2006 5:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 8:43 am
Posty: 255
Lokalizacja: Podlasie
http://www.radiologos.org/Howard_Pittman.mp3

_________________
Mat 6;33


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 26, 2009 8:21 pm 
link nie działa.


P.S. Zainteresowanych kontaktem ze mną zapraszam na Stronę dla głodnych Boga i Jego Słowa


Ostatnio edytowano So mar 31, 2012 10:46 am przez hungry, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 26, 2009 9:07 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 09, 2008 7:16 pm
Posty: 12
Jest również tutaj: http://derekprince.com.pl/inni_autorzy/inni_autorzy.htm

_________________
"Chrystus nie chce tych, co go podziwiają, ale tych, co Go naśladują." - Sören Kierkegaard


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 02, 2009 10:45 am 
Offline

Dołączył(a): N sty 18, 2009 10:07 pm
Posty: 445
Witam!

Słuchałam tego świadectwa całkiem niedawno i szczerze mówiąc nie bylam zachwycona. Zachęcam do posłuchania i komentarzy.

Pozdrawiam!

_________________
2Tm 3:16 "Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości,"


Ostatnio edytowano Śr lip 08, 2009 7:06 pm przez Gabi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 02, 2009 11:13 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
Czy to ten co spotkał Jezusa podczas śmierci kliniecznej jak schodził do Otchłani?

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 10, 2009 2:32 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 18, 2009 10:07 pm
Posty: 445
Sluchal ktos? Jakies refleksje?

_________________
2Tm 3:16 "Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości,"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: re
PostNapisane: Cz cze 11, 2009 12:10 am 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2005 2:43 pm
Posty: 367
zmusilem sie zeby posluchac.
Wrazenia
- autor ma niezwykle przeslanie dla Kosciola
Widzi juz po smierci ludzi w przemienionych cialach bez plci, rasy. Juz jest w wiecznosci.
Widzi sztab walki duchowej diabla.
Mnie sie zawsze wydawalo, ze pelnia nastapi w dniu Przyjscia Pana i naszego spotkania z Nim.Wtedy nastapi przemiana i zmartwychwstanie sprawiedliwych w nowych cialach. Smierc chocby i w Panu to nie pelnia, nie zmartwychwstanie.
Wzmianki o sztabie walki duchowej przypominaja mi Joynera i wstawiennikow.
Dodatkowo siedem sprzedanych ksiazek na temat tej wizji ...
Oceniam negatywnie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: re
PostNapisane: Cz cze 11, 2009 12:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2005 2:43 pm
Posty: 367
autor opisuje tez demony, ktore wedlug niego przyberaja wyglad grzechow , do jakich zachecaja czyli np pozadliwosci itp
Bog nakazal mu glosic to poselstwo na calym swiecie. Przez 10 min opisuje on jak to zyje wiara i Bog pobudzic ma serce wierzacych , aby finansowac go ,manipuluje sluchaczami, aby dali pieniadze na jego sluzbe. W ten sposob dostal kosztowny samochod za mln czy pol mln dolarow.Nie mogl obyc sie skromniejszym a ten sprzedac i rozdac ubogim wierzacym reszte pieniedzy.
Dodatkowo wydal kilka ksiazek, na czym tez jak sadze zarobil niemala kase.
Jak twierdzi, Kosciol dzieli sie na duchowych i nieduchowych.W domysle tych , ktorzy odrzucaja jego przeslanie.To ci nieduchowi stana przed Jezusem i beda wolac ,,Panie,Panie " Jezus odpowie "nie znam was"
Swiadectwo to goraco polecane jest przez "Absolutnie Fantastyczne", co samo w sobie "zacheca" do sluchania.
Na kilku stronach www widnieje obok swiadectwa Katarzyny Szymon i jej przezyc z duszami czysccowymi - to ciekawostka :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 11, 2009 10:36 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 18, 2009 10:07 pm
Posty: 445
Tomaszu!

Dzieki. Trafiles wedlug mnie w "10". Mnie po pierwsze zdziwil strasznie dlugi wstep i otoczka tego wszystkiego. Po drugie nie bardzo rozumiem o co chodzilo z tym tunelem i dolina cienia. Przemienione ciala tez mnie zastanawialy. Poza tym mowil o rzeczach oczywistych oprocz wygladu tych demonow na co poparcia w Biblii znalezc nie moge. Zdziwilo mnie tez uzycie wersetow np. o owcach ktore znaja glos swojego pasterza w kontekscie posmiertnym. Wzmianka o bardzo drogim aucie przy jednoczesnym zapewnianiu o zyciu wiara tez mnie "zakula" a najbardziej to ze swiadectwo o tym jak ono sie znalazlo w jego posiadaniu mozna bylo kupic (jakby nie mogl go poprostu opowiedziec). Oczywiscie dobre jest to ze cale to swiadectwo mialo na celu zachecic innych do ewangelizowania ale mimo wszystko jest ono dla mnie malo wiarygodne gdyz przed oczyma mam wciaz werset 31 z 16 rozdz. Ew. Luk.:

"I odrzekł mu: Jeśli Mojżesza i proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, też nie uwierzą."

Pozdrawiam!
Gabi

_________________
2Tm 3:16 "Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości,"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 01, 2009 12:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 01, 2005 3:24 pm
Posty: 308
szczerze mówiąc nie znam przypadku śmierci klinicznej aby po trzech dniach ktoś ożył już dawno mózg by przestał pracować i zanikły by inne czynności podtrzymywania organizmu.

a co do opowieści Howarda każdy sceptyk mógłby się przyczepić praktycznie do wszystkiego ..myślę ze ważniejsze jest zobaczyć czy to świadectwo skutecznie przyczynia się do zmiany życia człowieka..
nie wiem czy ci Gabi umknęło to ze ten człowiek zostawił wszystko i mieszka wraz rodzina w samochodzie (którymś tam z kolei) i tak od wielu lat opowiada to czego doświadczył....nie chce go bronic, ale tez trzeba w tym ocenianiu wykazać trochę dojrzałości ...widział on pewne rzeczy i rozumiał stosownie do wiary swojej i poznania Słowa..to tez trzeba brać pod uwagę
cała jego opowieść i doświadczenie mnie osobiście nie rusza.. bo bez Ducha Świętego nikt się nie narodzi na nowo.
Pozdrawiam

_________________
"Teologia bez przeżycia, jest jak wiara bez uczynków"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 08, 2009 7:05 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 18, 2009 10:07 pm
Posty: 445
Cytuj:
nie wiem czy ci Gabi umknęło to ze ten człowiek zostawił wszystko i mieszka wraz rodzina w samochodzie


A nie umknelo twojej uwadze ile jest wart jego ostatni samochod? :wink:

_________________
2Tm 3:16 "Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości,"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 09, 2009 12:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 01, 2005 3:24 pm
Posty: 308
A ile jest warte twoje mieszkanie..? gdybyś miała pieniądze i okazje kupić sobie lepsze i droższe to nie kupiłabyś ?

pytanie jeszcze ile liczy jego rodzina..? gdzieś muszą się pomieścić...po za tym to tylko człowiek.. każdemu może Jezus zniknąć z oczu,a wtedy krząta się wokół własnego domu i to jest czas gdzie popełnia się wiele błędów.
Pozdrawiam :D

aha żeby tez nie było ze cały czas go bronie.. nie podobają mi się dwie rzeczy: pierwsza to ta ze ciągnie zyski z wiedzy i doświadczenia które z Łaski otrzymał.
a druga to to ze za dużo mówi i pisze o demonach i szatanie a za mało o Panu Jezusie.

_________________
"Teologia bez przeżycia, jest jak wiara bez uczynków"


Ostatnio edytowano Pt lip 10, 2009 1:12 pm przez jartur, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 09, 2009 2:49 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 18, 2009 10:07 pm
Posty: 445
Cytuj:
A ile jest warte twoje mieszkanie..? gdybyś miała pieniądze i okazje kupić sobie lepsze i droższe to nie kupiłabyś ?


Nie mam wlasnego mieszkania ale gdybym miala mozliwosc to pewnie bym kupila.

Cytuj:
nie podobają mi się dwie rzeczy: pierwsza to ta ze ciągnie zyski z wiedzy i doświadczenia które z laski otrzymał.
a druga to to ze za dużo mówi i pisze o demonach i szatanie a za mało o Panu Jezusie.


Trafne uwagi.

_________________
2Tm 3:16 "Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości,"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL