www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:01 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn maja 11, 2015 9:26 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn gru 15, 2014 10:50 pm
Posty: 62
próbowałem wysłać do ciebie Rafale wiadomość na priv ale nie wiem czy mi się to udało

_________________
Gdyż Pan wodzi oczyma swymi po całej ziemi, aby wzmacniać tych, którzy szczerym sercem są przy nim. 2 Krn. 16:9.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt maja 12, 2015 7:40 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
wywołany napisał(a):
próbowałem wysłać do ciebie Rafale wiadomość na priv ale nie wiem czy mi się to udało

Tak bracie, wiadomość dotarła. Dzięki wielkie. Wkrótce odpiszę.

szelka napisał(a):
Sądzę, że twój wpis wiele dal też wywołanemu.

Z tego co czytam w wiadomości prywatnej, to tam sprawa jest bardziej złożona, trudniejsza, bardzo poważna. Postaram się wymienić kilka wiadomości z bratem wywołanym, tak żeby być wsparciem w tej trudnej sytuacji. Na pewno potrzebna tu jest modlitwa, aby działa się wola Pana, o co sam wywołany prosił.

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt maja 12, 2015 3:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 7:51 am
Posty: 527
Cieszę się, Rafale.

Dostałam informację zwrotną via priv, że mój poprzedni wpis był niejasny, spieszę zatem publicznie coś wyjaśnić.
Moim celem nie było oczywiście przeciwstawienie konkretnych "sprawiedliwych" konkretnym "bezbożnym", raczej radość, że sprawiedliwi mogą pewnie kroczyć Bożymi drogami.

Nasza mała społeczność zna Wywołanych i ich sprawę, modlimy się o nich, są nam bardzo drodzy i bliscy i całym sercem jesteśmy z nimi.Ja osobiście dorzucam w swoim imieniu, że Wywołany, kiedy mówi o sprawach Bożych jest dla mnie nieustającą inspiracją do poszukiwań i znajdowania odpowiedzi, a bywa że i do zmiany zdania. On coś powie, a mnie to siedzi w głowie...i pracuje :)
Wierzę, że Bóg da dobry finał tej trudnej sprawie, według swojej woli.

Tyle, zmykam, żeby offtopu nie robić.

_________________
Wy do wolności powołani jesteście.
(Gal 5,13)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL