www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:36 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Gwiezdne Wojny
PostNapisane: So sty 03, 2015 4:11 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz gru 25, 2014 10:24 am
Posty: 45
Witam.


Swego czasu borykałem się z dosyć dużymi problemami w sferze seksualnej. Nie bardzo mogłem sobie z tym poradzić. Kościół w którym jestem w tamtym okresie był mocno "podjarany" wyganianiem demonów, walką duchową itp. zjawiskami. Dlatego też jeśli rozmawialiśmy o tych problemach to zawsze winne byłe demony, a my uczyliśmy się jak je wygonić ze swojego ciała, żeby nie mieć już problemów z rozwiązłością. Wielu moich braci zaangażowało się w tego typu praktyki, słyszałem nawet świadectwa o tym, że z kogoś demon wyszedł przez wymioty.

Jeden z ludzi , którymi się zajmowaliśmy (mieszkał z ludźmi wierzącymi, sam też się na takiego uważał), miał ogromne problemy z seksualnością a do tego z depresją i lenistwem. Starsi ciągle wozili go do różnych "wyzwalczy", którzy się o niego modlili, wyganiali demony i nic niestety nie pomagało. Po pewnym czasie człowiek ten został wykluczony z kościoła.

I w tym właśnie okresie, natknąłem się na artykuł na stronie Ulicy Prostej pt. "Gwiezdne Wojny - czyli o służbach uwalniania w Kościele". Było to zupełnie inne spojrzenie na problem. Wcześniej uczono mnie, że grzeszę bo mam demona i z nim muszę w głównej mierze walczyć. Takie nauczenie powoli doprowadziło mnie i chyba każdego kto mu ulega do zrzucenia odpowiedzialności za swoje grzechy na czynniki zewnętrzne i w konsekwencji do samousprawiedliwienia się i lekceważenia grzechu, bo w zasadzie to przecież nie moja wina, tylko demonów. Skonfrontowany z innym myśleniem zrozumiałem, że to ja jestem odpowiedzialny za swoje czyny i to ja zgrzeszyłem smucąc tym Boga. W tamtym momencie to przyjąłem i na kolanach przeprosiłem Boga za moje grzechy i prosiłem go o przebaczenie i zachowanie w czystości. Po tej modlitwie mój problem ustąpił. W zasadzie, to ciekawe, że tak podstawowa biblijna prawda mnie zaskoczyła. W każdym bądź razie Bogu niech będą dzięki za to, że zechciał mnie oświecić.

Pozdrawiam.

_________________
"Wtedy Szadrach, Meszach i Abed-Nego odpowiedzieli królowi Nebukadnesarowi: My nie mamy potrzeby odpowiadać ci na to. Jeżeli nasz Bóg, któremu służymy, może nas wyratować, wyratuje nas z rozpalonego pieca ognistego i z twojej ręki, o królu. A jeżeli nie, niech ci będzie wiadome, o królu, że twojego boga nie czcimy i złotemu posągowi, który wzniosłeś, pokłonu nie oddamy."


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So sty 03, 2015 6:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 07, 2014 11:19 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Wałbrzych
Dzięki Bracie za szczere i budujące świadectwo!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL