www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:52 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn cze 03, 2013 5:36 pm 
Offline

Dołączył(a): N cze 02, 2013 3:14 pm
Posty: 24
Cześć! Umarłem dla Jezusa 14 lat wstecz. Wcześniej w kościele rzymskokatolickim „zaliczyłem” trzy sakramenty (Chrzest, Komunia, Bierzmowanie), a zupełnie nieświadomie idąc za ludźmi w wieku 7 lat (w klasie I podstawówki) będąc bez dorosłych w KrK „zjadłem” kawałek chleba, co nazywane jest w KrK eucharystycznym Jezusem. Jednak to wszystko uznałem za śmieci. A Bóg - używając Bożego człowieka - uwolnił mnie od ducha religijności. Przed swoim odrodzeniem duchowym byłem żonaty z...adwentystką dnia siódmego (mieliśmy tylko ślub cywilny). Byłem, bo żona wyjechała w poszukiwaniu pracy do Niemiec i...rozwiodła się ze mną. Przez lata „walczyłem” z myślami przed Ojcem i byłem nagabywany przez ludzi, czy ponowne małżeństwo jest możliwe wg Biblii. Dziś już wiem (mam takie przekonanie), że NIE.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn cze 03, 2013 8:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Witaj Samuelu :)

W dziale "kawiarenka" jest taki wątek "Przedstawiamy się" - gdybyś mógł tam napisać kilka słów o sobie, to byłoby miło.

Jeśli chodzi o ten wątek, to nie bardzo wiem, o czym właściwie chciałbyś tutaj porozmawiać. Jeśli chodzi o sprawy rozwodów i ponownego małżeństwa, to rozmawiamy o tym w odpowiednich wątkach, więc nie ma sensu tutaj się powtarzać. Jeśli masz jakiś problem lub konkretny temat, który chciałbyś przedyskutować, to go jakoś sformułuj. Ok?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL