www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 4:32 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr kwi 24, 2013 3:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 29, 2006 12:33 pm
Posty: 28
Lokalizacja: Izabelin
W marcu miałam wykład połączony ze świadectwem na temat zagorzeń okultyzmem. Był to mój pierwszy taki wykład i nie ukrywam, ze byłam bardzo zestresowana. Słychać to zwłaszcza na początku =) Od lat czułam, że powinnam o tym powiedzieć ale zawsze udawało mi się odwlekać aż w końcu zrobiłam. Jak wyszło? Sami oceńcie.
Temat ogromny, co powiedzieć? Co przemilczeć? Jak mówić o rzeczach na które nie ma nazwy?
To jest do posłuchania pod tymi linkami
http://youtu.be/JIGwPGdKeYc
http://youtu.be/IjB-ILPVsQ8
http://youtu.be/SQJHhMcWJlI


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr kwi 24, 2013 8:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 27, 2013 6:59 pm
Posty: 151
hej Iwonka :wink:

Ja już utworzyłem playlistę na swoim kanale :) Czekam, aż upublicznisz :wink:
Trzymaj się. Pozdrawiam gorąco

_________________
Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, i odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom. Ale ty bądź czujny we wszystkim, cierp, wykonuj pracę ewangelisty, pełnij rzetelnie służbę swoją.
2Tym. 4, 3-5


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz kwi 25, 2013 11:15 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Iwonko, dzięki za wykład. W części dotyczącej świadectwa - rewelacja. W części dotyczącej tego, na czym się znasz, miałbym kilka uwag i miałbym kilka pytań. W części dotyczącej wykładania przez Ciebie Słowa Bożego mam zastrzeżenia związane zarówno z samym faktem jak i treścią. Z całym szacunkiem i braterską miłością, oczywiście. Prosiłaś publicznie, więc pisze to publicznie. I dalej nie bardzo wiem, co wolałabyś kontynuować publicznie, a co na priva. Daj znać. Może być na priva.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz kwi 25, 2013 5:22 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 29, 2006 12:33 pm
Posty: 28
Lokalizacja: Izabelin
To na priwa poproszę.
Co do „nauczania”, nie upieram się. Powiedziałam jak wyglądało moje poznanie, rozumienie, jak sobie radziłam i przez co przeszłam. Prawdą jest też to, ze osoby uwikłane w okultyzm mają „trochę inne postrzeganie”. Miedzy innym dlatego i przez tyle lat publicznie nie zabierałam głosu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt kwi 26, 2013 11:41 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 2:20 pm
Posty: 344
Iwonko, mówiłaś w tym świadectwie, że karty tarota są pisane a nie rysowane (podobnie jak ikony). Słyszałam różne świadectwa z kartami tarota w roli głównej, ale nikt tak o tym nie mówił. Czy mogłabyś coś więcej o tym napisać? Co to znaczy?

_________________
"(...) Siebie samego czystym zachowaj" [1 Tm 5,22]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt kwi 26, 2013 2:02 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 29, 2006 12:33 pm
Posty: 28
Lokalizacja: Izabelin
Mamo Muminka, w temacie okultyzm trudno jest znaleźć granicę co można powiedzieć? Bo można rozniecić zainteresowanie co nie jest wskazane albo powiedzieć na tyle mało, że nie będzie to miało znaczenia.
Moim zamysłem było pokazanie ogromu zagrożeń z pozycji uczestnika. Chciałam dać praktyczne wskazówki, co robić gdy już wdepnęliśmy i pokazać że jest wyjście jeśli całkowicie powierzymy się Jezusowi Chrystusowi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So kwi 27, 2013 6:28 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 2:20 pm
Posty: 344
Rozumiem - pytanie było niekanoniczne. Nie pytam dla czystej ciekawości, tylko mam powody. Możesz w takim razie na priva?

_________________
"(...) Siebie samego czystym zachowaj" [1 Tm 5,22]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL