www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 10:56 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 03, 2009 6:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 24, 2009 12:08 am
Posty: 56
Coś co Bóg zmienia w człowieku jest doskonałe. Cieszę się że Pan pobłogosławił Ci i uwolnił od fajek.
Co do drugiego przypadku również widać , że potrzebna była decyzja, czyli oddanie sprawy Bogu, choć trochę mnie dziwi fakt, ze ta osoba była ochrzczona. Ja jeszcze nie byłem nawrócony kiedy mnie Bóg uwolnił,(również miałem paczke w kieszeni) i nie mogę zrozumieć sytuacji z perspektywy palacza nawróconego. Chociaż każdy ma swoje przewinienia jeden papierosy drugi coś innego.Ale Pan ma swoje drogi i to jest super.
Pozdrawiam

_________________
Psalm 1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 07, 2009 4:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 01, 2005 3:24 pm
Posty: 308
Ta osoba strasznie się męczyła ukrywała swój problem przed synami (wierzącymi) i przed zborem bardzo sie wstydziła i cierpiał z tego powodu, była po prostu zniewolona, znam ta Siostrę dobrze i mogę potwierdzić ze dalej nie pali.
dziękuje za pozdrowienia i również przesyłam uściski :D
ciekawe coś pisałeś o kręgosłupie bo i ja doświadczyłem uzdrowienia nie całkowitego ale jest co opowiadac.. miałem esowate wygięcie kręgosłupa tzw. skolioza, jeden obojczyk wyżej, drugi niżej i przesuniecie klatki piersiowej, a na środku niej wystająca kość która tez zniknęła po uzdrowieniu Bóg jest wielki !

_________________
"Teologia bez przeżycia, jest jak wiara bez uczynków"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 23, 2009 8:50 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Po nowym narodzeniu długo nie miałam pojęcia ,że palenie to grzech.Lubiłam papierosy i spokojnie sobie popalałam.Po jakimś czasie Duch Świety powiedział mi ,że to niedobre jest.
Hmmmm próbowałam przestać.Modlono się o mnie ,wyganiano itp.
Był jeden problem Mimo iz mówiłam ,że chce przestać tak naprawdę chciałam palic.Przestanie palenia traktowałam jako utratę czegoś a nie wolność.Ale stało sie.W desperacji zawołałam do Jezusa.On wie kiedy wołamy naprawdę zdesperowani.No i nie palę.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL