www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 8:03 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 24, 2005 6:05 pm 
>>>


Ostatnio edytowano So gru 27, 2008 1:03 pm przez Gość, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 24, 2005 9:58 pm 
Istotnie nie ma półprawd. "Niechaj więc mowa wasza bedzie: Tak-tak, nie-nie, bo co ponadto jest, to jest od złego."
Co zaś się dotyczy twojego swiadectwa nawrócenia Bracie, nie mam i nie miałem nic przeciwko niemu. Każdy kto się z Boga zrodził, może złożyć takie swiadectwo, o miłości i dobroci Bożej, o naszym Panu Jezusie Chrystusie, który wyciąga z błota wszystkich którzy tego zapragną. A to, kim kto kiedyś był i jak bardzo "narozrabial", jakie ma znaczenie, wobec Krwi Chrystusa która oczyszcza nas od wszelkiego grzechu?
Tylko, czy na świadectwie nawrócenia mamy poprzestawać?
Czy buduje nas to, co z założenia naszego ma nas budować?
Cz po to, narodziliśmy się z Boga, aby o narodzeniu tylko rozprawiać, i nim się tylko budować? Przecież budzisz się każdego ranka, zmagasz się z przeciwnosciami, ulegasz pokusom, zwyciężasz je, upadasz i podnosisz się odnosząc zwyciestwo w Chrystusie! Czy to że mimo zmasowanego ataku sił ciemności ostałeś się w Panu, czy uważasz, że to nikogo nie zbuduje i nikogo nie wzmocni?! Chyba że, na narodzeniu tylko poprzestałeś. W co jednak nie wierzę!
Co się zaś tyczy brudów i tego gdzie je prać należy, to zależy od rodzaju brudu. Jeśli tym brudem jest grzech, nie należy mu pobłażać! niezależnie gdzie, i komu się przydazył. Metoda pani Dulskiej jest najgorsza z możliwych. Nie przypominam sobie aby nasz Pan tak nauczał.
A poza tym, daleki jestem od siania niezgody miedzy braćmi, i wyciąganiem "tajemnic" zborowych.
"Wy jesteście światłością świata; nie może się ukryć miasto położone na górze".
Kocham cię bracie, nawet jeśli się z tobą nie zgadzam.
My wiemy jakiego Ducha jesteśmy.
Pozdrawiam :D


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 24, 2005 10:56 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 18, 2005 6:29 pm
Posty: 818
Lokalizacja:
Romanie twoje swiadectwo jest perłą, tak jak każdego. Powiedz mi co sie dzieje gdy złozysz je w krainie świń?

więc może nie bądząć taki stanowczy co do braci, bo co do swiń to ich nie wiele poznałem w inter na chrzescijańskich forach. :)
Natomisat sie nie dziwię stanowczości co do twojego działania i tu pozdrawiam serdecznie.

Sa pewne granice nieprzekraczalne nawet i dla mnie, ale nie z powodu granic z sztywnego założenia, ale z uwagi na to z kim rozmawiam. Inaczej mówiąc mało spotakałem ludzi nienawidzących Boga od podstaw, ale za to spotykam co róż ludzi zamknietych w przyjetych naukach, a juz zdazyło mi się wejść w ciemność by komus pomóc odnależć podłoże i by mógł się podnieść :?:

Felixsie, aby sie nie zgadzac to najwyżej w niezrozumienu innego ze swoim powołaniem, a nie ze w jednym powołaniu Bożym. W przeciwnym razie nie jest to jedno powołanie ale rózne i w nie jednym ciele ale róznych, choc jest zastrzeżenie ze jednego Ducha ( i to mnie zastanawia, taka gwałtowna reakcja)
To że sa tacy którym możnaby zarzucić to czy tamto, to nie zawsze trzeba szukac daleko ale mozemy smiało zarzucić sobie. To nie znaczy że jesteś gorszy, ale skoro to widzisz że nie jestesmy bez grzechu, lepiej jest skupić sie jak Roman, na głoszeniu Tego który z tej niewoli uwalnia.

_________________
Jarek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 25, 2005 12:20 am 
Nie rozumiem?!


Ostatnio edytowano Pn sty 23, 2006 9:48 pm przez Gość, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL