www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:52 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn gru 05, 2011 2:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 29, 2006 12:33 pm
Posty: 28
Lokalizacja: Izabelin
Byłam zaangażowana w okultyzm, Pan Jezus znalazł mnie i cały czas prowadzi. Dziękuję Bogu za to każdego dnia. Napisałam o tym w moim świadectwie nawrócenia i uzdrowienia. Są do przeczytania na stronie
www.zagorna10.pl/iwonka
Zachęcam również do obejrzenia krótkiego fimiku o tym czym zajmuje się obecnie.
http://www.youtube.com/watch?v=9wZIr3DVpX8


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn gru 05, 2011 7:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 7:51 am
Posty: 527
Przeczytałam, Iwonko, dziękuję ci. Co jakiś czas "zapominam"czy nie myślę o tym na co dzień, że zło jest aż tak realne, bliskie i osobowe.
Powiedziałaś w świadectwie kilka zdań, które zapamiętam. Pozdrawiam cię. Bóg jest wielki, pełen mocy- prawdziwie.

_________________
Wy do wolności powołani jesteście.
(Gal 5,13)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt gru 13, 2011 7:33 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 12, 2011 6:21 pm
Posty: 137
Witaj Iwonko,

Słuchałam wczoraj Twojego świadectwa wypowiedzianego na spotkaniu z Leszkiem Korzenieckim 17.09.2011. Chciałam Ci zadać jedno(bardzo głupie :oops:) pytanie.

Mówiłaś o tym, że dostałaś sms od Pana Boga. Słyszałam o takich przypadkach już wcześniej, ale nie mogłam o jedną rzecz zapytać. Otóż, kiedy dostajemy sms, to w komórce wyświetla się numer nadawcy.

Moje pytanie: Co wyświetliło Ci się jako numer nadawcy w sms'ie od Boga?

Mam nadzieję, że odpowiesz na to śmieszne(w sensie głupie) pytanie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt gru 13, 2011 10:00 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Dziękuję za to świadectwo. Niech Ci Bóg błogosławi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr gru 14, 2011 12:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 29, 2006 12:33 pm
Posty: 28
Lokalizacja: Izabelin
Chętnie odpowiem na to pytanie. Wyświetlił się numer nadawcy ale gdy zapytałam dlaczego nadawca sms-a takiej treści wysłał do mnie? usłyszałam odpowiedź.” Nie wiem, nie pamiętam.”


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr gru 14, 2011 3:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 12, 2011 6:21 pm
Posty: 137
iwonka napisał(a):
Chętnie odpowiem na to pytanie. Wyświetlił się numer nadawcy ale gdy zapytałam dlaczego nadawca sms-a takiej treści wysłał do mnie? usłyszałam odpowiedź.” Nie wiem, nie pamiętam.”


Dziękuję serdecznie. Masz niesamowite świadectwa prowadzenia przez Boga. Dzieląc się nimi z innymi błogosławisz też i nas. Życzę Ci jeszcze więcej Bożej obecności w Twoim życiu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt gru 20, 2011 4:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 5:22 pm
Posty: 246
Noooo...Nareszcie konkretny trufel. :twisted: Przeraża mnie tylko, że taka masa ludzi idzie ślepo za tak łatwo przyswajalną duchowością. Komfort, Konsument, i nie wiem co jeszcze złego na "K" może być, żeby wyszło "KKK" i spiskową teorię dziejów mamy w jednym palcu. Jeszcze jeden głos po stronie prawdy, przeciwko zaślepionej masie.
Stanowczo popieram.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt gru 20, 2011 4:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 5:22 pm
Posty: 246
O jodze i fantasy to sama prawda, sam kiedyś wprowadzałem się w trans i przekazując wizje autorowi powieści fantasy używając do tego rozmaitych "pomocy naukowych" w postaci halucynogenów i medytacji. Nie mogę jednak zniesławić Lewisa z jego "Piękną stroną zła" Listami starego diabła do młodego" i oczywiście "Narni" Co do Tolkiena to byłbym ostrożniejszy i raczej postawiłbym go na równi z "Matrixem" i podobnej klasy filozofią.
Nie bądźmy naiwni, joga to nie tylko ćwiczenia rozciągające ale zaledwie haczyk do tego co za nią stoi. Obie rzeczy joga i fantasy tworzą alternatywną rzeczywistość, z której nie tak łatwo zrezygnować i wrócić do normalnej szarości. Całe szczęście, że Bóg ma coś znacznie więcej dla człowieka niż tylko chwilową wycieczkę w prywatny kosmosik.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt gru 20, 2011 5:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 5:22 pm
Posty: 246
Jeszcze jedno. Pamiętam jak w dzieciństwie całe klasy ze szkoły szły na film "Niekończąca się opowieść". Ciekawe co za skurczybyk stał za tym, żeby posyłać dzieci na taki film i jeszcze kazać im pisać wypracowania na jego temat. Każdy zainteresowany powinien sprawdzić biografię autora książki na podstawie którego zrobiony został ten film...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt sty 06, 2012 5:32 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 29, 2006 12:33 pm
Posty: 28
Lokalizacja: Izabelin
Gdy poznawałam Boga, obawiałam się dwóch rzeczy. Pierwsza, to abym nie została zwiedziona a druga to żeby moja wiara była tak silna aby nie odpaść.
Jak się okazuje moje obawy były uzasadnione, ponieważ z całej grupy osób uwikłanych w praktyki okultystyczne, a które tak jak ja poznały Pana, zostałam tylko ja. Było nas ponad 20 osób, z tego chyba połowa przyjęła chrzest wodny. I gdzie są? Może ktoś jest w jakiejś innej społeczności ale nie mam wiedzy na ten temat. Piszę o tym ponieważ, zajmowanie się i wynajdowanie tego co złe, prowadzi do większego zainteresowania tym właśnie. Jest cos bardzo ważnego na co pragnę zwrócić uwagę, o czym też pisałam w świadectwie. Mianowicie, to na czym koncentrujesz uwagę bez względu czy w sposób pozytywny czy negatywny, to właśnie wzrasta. Czy daną rzecz słusznie czy nie, krytykujesz, to i tak na niej skupiasz uwagę, jeśli tę samą rzecz chwalisz, to samo. Dlatego jak najwięcej staram się koncentrować na osobie Pana Jezusa i na Jego nauce.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sty 16, 2012 6:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 5:22 pm
Posty: 246
iwonka napisał(a):
Jest cos bardzo ważnego na co pragnę zwrócić uwagę, o czym też pisałam w świadectwie. Mianowicie, to na czym koncentrujesz uwagę bez względu czy w sposób pozytywny czy negatywny, to właśnie wzrasta. Czy daną rzecz słusznie czy nie, krytykujesz, to i tak na niej skupiasz uwagę, jeśli tę samą rzecz chwalisz, to samo. Dlatego jak najwięcej staram się koncentrować na osobie Pana Jezusa i na Jego nauce.


Zasada bankierów. Nie uczą się jak rozpoznać fałszywe banknoty ani o metodach fałszerzy tylko studiują dokładnie jak zrobiony jest oryginał, a umiejętność rozróżnienia przychodzi sama.

Twoje świadectwo jest bardzo cenne powinnaś je często przypominać.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sty 16, 2012 10:37 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Zwróciliście mi uwagę na ważna sprawę.Dziekuje.To mi uzmysłowiło wiele i ułatwiło jeszcze więcej:))))))))

_________________
Arkę Noego budowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt sty 17, 2012 1:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
W Kościele jest potrzebna przede wszystkim znajomość prawdziwej nauki i oczywiście Pana Jezusa. To odnosi się do wszystkich członków Ciała Chrystusowego. Ale to nie wszystko. Są osoby odpowiedzialne za coś jeszcze:

"Biskup bowiem jako włodarz Boży, powinien być nienaganny, nie samowolny, nieskory do gniewu, nie oddający się pijaństwu, nie porywczy, nie chciwy brudnego zysku, ale gościnny, zamiłowany w tym, co dobre, roztropny, sprawiedliwy, pobożny, wstrzemięźliwy, trzymający się prawowiernej nauki, aby mógł zarówno udzielać napomnień w słowach zdrowej nauki, jak też dawać odpór tym, którzy jej się przeciwstawiają" [Tyt. 1:7-9]

Czyli nie wystarczy powiedzieć, że białe jest białe i że czarne jest czarne. Należy również mówić, że białe nie jest czarne, a czarne nie jest białe. Tyle, że to nie jest obowiązek wszystkich. Problemem współczesnego Kościoła jest to, że ludzie odpowiedzialni za głoszenie zdrowej nauki albo jej nie głoszą, albo ją głoszą, ale zaniedbują drugi obowiązek, jakim jest dawanie odporu tym, którzy zdrowej nauce się przeciwstawiają.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr sty 18, 2012 12:29 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 18, 2009 10:07 pm
Posty: 445
Witam! Wstrząsające świadectwo! Chwała Bogu! Osobiście naszły mnie refleksje na temat dwóch zagadnień. Iwona napisała, że szpitale to pod względem duchowym nieciekawe miejsca bo ludzie tam umierają a wychodzące z nich duchy szukają nowych "ofiar". Nigdy o tym tak nie myślałam ale odkąd pamiętam a raczej od momentu nawrócenia, mam awersję do szpitali, aż mnie "skręca" na samą myśl o nich. Myślałam, że to uraz z dzieciństwa (w wieku kilku lat leżałam w szpitalu z powodu chorych zatok, zresztą po dzień dzisiejszy mam z nimi problem) ale poza tym nie mogę powiedzieć, żebym jakoś często musiała korzystać z ich usług za co Bogu dziękuję. Może rzeczywiście moja awersja ma raczej podłoże duchowe... Druga sprawa wiąże się z chorobą nowotworową. Iwona napisała, że jest ona skutkiem życia w grzechu albo rzuconych klątw. Jeśli chodzi o osoby nieodrodzone to jestem skłonna to przyjąć ale co z wierzącymi, których dotyka ta choroba? Czy ktoś może rzucić na mnie klątwe? Czy taka może być kara dla mnie za jakiś grzech? Ogólnie jestem poruszona tym świadectwem. To prawdziwy cud. Pan jest Królem! On zwyciężył złego moc!

_________________
2Tm 3:16 "Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości,"


Ostatnio edytowano Cz sty 19, 2012 2:25 pm przez Gabi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr sty 18, 2012 5:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 5:22 pm
Posty: 246
Smok Wawelski napisał(a):
W Kościele jest potrzebna przede wszystkim znajomość prawdziwej nauki i oczywiście Pana Jezusa. To odnosi się do wszystkich członków Ciała Chrystusowego. Ale to nie wszystko. Są osoby odpowiedzialne za coś jeszcze:

"Biskup bowiem jako włodarz Boży, powinien być nienaganny, nie samowolny, nieskory do gniewu, nie oddający się pijaństwu, nie porywczy, nie chciwy brudnego zysku, ale gościnny, zamiłowany w tym, co dobre, roztropny, sprawiedliwy, pobożny, wstrzemięźliwy, trzymający się prawowiernej nauki, aby mógł zarówno udzielać napomnień w słowach zdrowej nauki, jak też dawać odpór tym, którzy jej się przeciwstawiają" [Tyt. 1:7-9]

Czyli nie wystarczy powiedzieć, że białe jest białe i że czarne jest czarne. Należy również mówić, że białe nie jest czarne, a czarne nie jest białe. Tyle, że to nie jest obowiązek wszystkich. Problemem współczesnego Kościoła jest to, że ludzie odpowiedzialni za głoszenie zdrowej nauki albo jej nie głoszą, albo ją głoszą, ale zaniedbują drugi obowiązek, jakim jest dawanie odporu tym, którzy zdrowej nauce się przeciwstawiają.


To co takiego Cię trzyma, że nie próbujesz zostać biskupem ? Może się mylę ? Ja bym Cię chętnie posłuchał zza kazalnicy, może czasami jak Herod Jana Chrzciciela, ale zawsze.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL