www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:30 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 13, 2009 11:11 am 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 11:21 am
Posty: 123
in_signo to znany troll Janek z Krakowa.
Jego "czułe punkty" to zagadnienia związane z soteriologią [wolna wola, chrzest]. Przyparty do muru zaczyna rzucać "proroctwa" i "klątwy" na dyskutantów. Jest przewidywalny, działa schematycznie i za każdym razem tak samo.
Na sąsiednim forum był już wielokrotnie banowany, po czym wracał po pewnym czasie pod innym nickiem.
Najskuteczniejszym sposobem jest niedokarmianie trolla.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 13, 2009 11:57 am 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 03, 2009 11:35 am
Posty: 81
Po pierwsze nikt mnie nie przyparł do muru. A "klątwy" zacząłem rzucać widząc waszą obłudę, pychę i przeczenie Pismu z jednoczesnym bezczelnym utrzymywaniem, że to inni błądzą.

Smok Wawelski podniósł, że św. Franciszek został "wrobiony przez KK". Pytałem go najpierw prywatnie, potem publicznie o to, o co mu chodziło-odpowiedzi nie otrzymałem.

Sprawa jest jasna: Smok jest powiązany ze odrzuconym przez Boga żydostwem i pluje na chrześcijaństwo i chce je zniszczyć. Posługuje się przy tym kłamstwem, które sobie usprawiedliwia. Bluźni przeciwko ustanowieniom Pana redukując chrzest do obrzędu żydowskiego. On to własnie przyparty do muru Pismem Świętym zaczyna sprzeczne twierdzenia [które wg Biblii są oznaką fałszywej nauki]-każdy to może zobaczyć w dziale teologicznym: "chrzest" jak Smok raz mówi, że chrzest zbawia a raz że nie [wyzywając tych, którzy twierdzą że zbawia od heretyków dodających do zbawienia z łaski]. Jest przy tym tak przewrotny że nie ma mowy u niego o jakimkolwiek słowie "przepraszam", "nie jestem pewien", "pomyliłem się". Nie będzie tak, że jakiś samozwaniec pod płaszczykiem forum DYSKUSYJNEGO będzie robił ludziom wode z mózgu i prowadził ich na kręte ścieżki [żałosna nazwa "ulica PROSTA"].

Smok próbuje zrobić wszystko aby tylko żydzi byli na pierwszym miejscu. Bezczelnie i bezpodstawnie stosuję zasadę "celowania w źrenicę Jahwe" do dzisiejszych żydów, pomimo iż Jezus jasno się wyraźił, że ich dom pozostanie pusty, a Paweł mówi, że nie podobają się oni Bogu i ludziom są niemili.

Żydokomuna próbuje przekonać nas, że chrześcijaństwo jest złe, w zamian daje nam ich podróbę chrześcijaństwa z jakąś żydowską hipokrytką w roli nauczycielki.

Na forum panuje "mistyczna atmosfera", spowodowana chyba tylko tym, że się wszyscy czegoś nażarli, bo z mistyką chrześcijańską to nie ma nic wspólnego. Argumenty Smoka są tandetne i sam łamie kiedy chce reguły wyznaczone przez samego siebie. Przykład już podawałem, ale ponawiam go, aby każdy zobaczył jaki to Smok uczony i "prawy":

ja mówię: w Biblii pisze: "mamy ołtarz, z którego nie mają prawa jeść ci, co służą przybytkowi" w związku z tym zastanawiam się jaki to ołtarz jest.
smok: wychodzisz ponad to, co napisane, wyciągasz nieuprawnione wnioski, wczytujesz w tekst coś, czego tam nie ma, Pisma nazywa Cię kłamca, przekręcasz Pismo.

Ale kiedy smokowi to potrzebne sam układa sobie "test janowy" z jego stwierdzenia: "duch fałszu nie uznaje, że Jezus przyszedł w ciele".I mimo iż kontekst nawet historyczny mówi, że chodziło tam o gnostyków, którzy zaprzeczali wcieleniu, to On sobie wymyśla regułę biblijną, którą osądza wszystkich czy są chrześcijanami czy nie: bo przecież "przyszedł" więc nie "przychodzi" [tak jakby ktokolwiek w KK twierdził, że Jezus przychodzi cieleśnie tak jak 2000 lat temu w eucharystii].

Kilkakrotnie wydał także werdykt że ktoś jest narodzony na nowo a kto nie. Gdzie w Piśmie ktoś takie werdykty wydaje? Może nam to smok POKAŻE PALUSZKIEM [tak też się lubi odzywać do swoich rozmówców robiąc z nich idiotów i małe dzieci].

Trudno szukać jakichś przeprosin z jego strony czy wyrażenia skruchy-ten człowiek to poprostu niezły manipulator. Ciekawe ile kasy ma ze swojej wspólnotki. Bo zazwyczaj tak jest, że ci co atakuję wszystkie inne wspólnoty sami "są dobrzy".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 13, 2009 12:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 11:21 am
Posty: 123
Janek, zanim zabierzesz się za wytykanie "grzechów" innym, odwróć się w końcu od swojego grzechu w którym tkwisz. Wiesz o jakich skłonnościach piszę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 13, 2009 1:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 09, 2008 7:19 pm
Posty: 142
in_signo napisał(a):
... odrzuconym przez Boga żydostwem...
...próbuje zrobić wszystko aby tylko żydzi byli na pierwszym miejscu...
...Żydokomuna próbuje przekonać nas...
...podróba chrześcijaństwa z jakąś żydowską hipokrytką w roli nauczycielki...


Tu cię mamy towarzyszu...
znalazł się Prawdziwy Patriota...
Myślę, że Admin chyba zaspał
Dlaczego ktoś nie utnie tej strugi obrzydliwych bluzgów ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 13, 2009 2:13 pm 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): Cz mar 24, 2005 10:56 pm
Posty: 212
Przychylam się do sugestii użytkowników.
In_signo został "zbanowany" za wielokrotne obrażanie innych.

Uwaga do pozostałych użytkowników:

Uwagi na prywatne tematy proszę wymieniać na priva.
Zamykam wątek.

Admin


Ostatnio edytowano Pt lis 13, 2009 8:45 pm przez admin, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL