www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 8:18 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 26, 2009 9:16 pm 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): Cz mar 24, 2005 10:56 pm
Posty: 212
Witam.
Forum nie jest moje i jako admin pilnuję tu jedynie porządku z tytułu pełnienia funkcji admina.

W sprawie realisty podałem do publicznej wiadomości we wpisie w wiadomym temacie, że użytkownik ten był ostrzegany w korespondencji prywatnej. Wymiana prywatnej korespondencji między nami miała miejsce jeszcze przed zarejestrowaniem użytkownika realisty. Stąd moje podstawy do rozwiązania w trybie wyjątkowym "umowy o wzajemnym zaufaniu". To tyle dla zaniepokojonych.

Zwroty w "3 osobie" są żartobliwą odpowiedzią na takież określanie admina przez niektórych użytkowników w ich niektórych wpisach rozrzuconych po różnych tematach forum (pomimo prośby zawartej w regulaminie w pkt. 10 ).

Jako admin proszę o nieatakowanie personalne siebie nawzajem. A szczególnie chodzi mi o niegrzeczne uwagi pod adresem innych użytkowników.

Niniejszym zamykam ten wątek.

Admin


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL