www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 4:17 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 15, 2009 5:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
admin napisał(a):
Szanowne użytkowniczki proszę o niepodgrzewanie atmosfery, bo nie ma powodu. Dziękuję.Admin


A kto tu co podgrzewa? Co admin taki przewrazliwiony? :wink: Wyjasnienia sytuacji chcemy, ot co... tylko Bea jakos milczy... moze ma dalej "problemy techniczne"? :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 15, 2009 5:34 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
:D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 15, 2009 5:50 pm 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): Cz mar 24, 2005 10:56 pm
Posty: 212
Ze swojej strony wyjaśniłem wszystko, co mogłem wyjaśnić. Z kontem Bei wszystko jest w porządku, więc wszelkie insynuacje tudzież sugestie są nieprawdziwe i niepotrzebne.

A prośba o niepodgrzewanie atmosfery też nie powinna się spotykać z niczyim przewrażliwieniem. :lol:

P.S.
Wątek przenoszę do archiwum, ponieważ nie jest związany z "Problemami Kościoła Powszechnego" tylko z lokalnym problemem na forum.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 18, 2009 1:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 14, 2005 3:58 pm
Posty: 339
admin napisał(a):

P.S.
Wątek przenoszę do archiwum, ponieważ nie jest związany z "Problemami Kościoła Powszechnego" tylko z lokalnym problemem na forum.


Witam

Właśnie wróciłam po dłuższym niż zwykle weekendzie.
Konto działa.
Dziękuję
Jakoś przez całe lata nie miała problemów technicznych z logowaniem a tu nagle ...po ostatnim poście ;-)
Wiem,że inni czasem je mieli. Wystarczył jednak jeden mali by wszystko działało.
Admin niech sprawdzi pocztę bo widocznie ma "problemy techniczne" z pocztą od kilku tygodni.
Przyjmę wyjaśnienie o problemach technicznych, długich zakupach a co za tym idzie nieobecności w necie itp ale proszę admina ( niełuskowatego pono) by nie sugerował, że "użytkownik Bea" coś tu "ściemnia".


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 19, 2009 4:41 pm 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): Cz mar 24, 2005 10:56 pm
Posty: 212
Konto na którym powinno być zgłoszenie awarii to ulicaprosta@poczta.onet.pl

Na tym koncie nie było żadnej informacji.
Admin nie zna się osobiście z użytkownikiem "Bea", zajęcia posiada różne, bo pracuje (NIE W DOMU) stąd czasami opóźnienia w odpisywaniu, ale poczta z adresem admina nie zawiera zgłoszeń o problemach w.w. użytkownika.
A nie jestem" łuskowaty", bo nie jestem równocześnie użytkownikiem o nazwie "Smok Wawelski", o co zdaje się jestem subtelnie podejrzewany 8)
POZDRAWIAM


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 19, 2009 8:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
:shock: No przeczuwalam, ze pojawi sie wpis mniej wiecej takiej tresci... A od kiedy to admin nam sie zmienil :?: Od jakiegos... miesiaca :lol: :wink: A moze ciagle byl i jest ten sam i nie byl to SW?? Pogubilam sie...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL