www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 5:57 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 24, 2007 2:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
ozymandias napisał(a):
Czy ja się chwalę że płonę? Chcę płonąć, zachęcam innych aby płonęli i mnie też rozpalali - raczej jest to desperackie wołanie osoby pragnącej autentycznego Bożego ognia. Być może na złe forum trafiłem (niestety AF zamknięty), zawsze wolałem rozmawiać o tym co Bóg czyni niż o tym czy ktoś się myli i jak bardzo.


No to nie wiesz co robic? Zachece Cie... Zamknij sie w komorze modlitwy, posc, wolaj do Boga i nie wychodz stamtad az On odpowie. Czy Ty myslisz, ze forumowe dyskusje moga rozpalic w kims jakis tam ogien??
No i zachece Cie jeszce raz: dziel sie z nami tym, co Bog czyni w Twoim zyciu! No bo na razie wtorujesz osobnikom wiecznie niezadowolonym z tego forum... :D Jest caly dzial poswiecony swiadectwom. Wpisales tam kiedys cos?
No to dosyc pojekiwan bracie i... do roboty!!! :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 24, 2007 4:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 09, 2005 6:49 pm
Posty: 117
No, problem w tym że to co Bóg do mnie mówi, pokazuje mi i czyni w moim życiu jest na tym forum określana róznymi, nie koniecznie pozytywnymi epitetami. Pozostaje mi więc na tym forum miejsce w "konstruktywnej opozycjii". :wink:

Pozdrawiam

_________________
„Ty w Chrystusie oto odkupienie; ale Chrystus w tobie to uświęcenie! Ty w Chrystusie to zdolność do tego, by być w niebie; lecz Chrystus w tobie to zmiana twego losu!” (Jan W Thomas „Zbawieni przez Chrystusa”)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 24, 2007 5:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
ozymandias napisał(a):
No, problem w tym że to co Bóg do mnie mówi, pokazuje mi i czyni w moim życiu jest na tym forum określana róznymi, nie koniecznie pozytywnymi epitetami.

Jeśli ktokolwiek do Ciebie mówi sprzecznie ze Słowem Bożym, to po prostu nie jest Bóg. A nie zauważyłem, żeby ktokolwiek na tym forum określał "niekoniecznie pozytywnymi epitetami" objawienia zgodne ze Słowem Bożym. Może coś przeoczyłem? :?

P.S.
Jeśli się stawiasz w opozycji, to w opozycji DO CZEGO? Bo nie rozumiem.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 26, 2007 7:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 09, 2005 6:49 pm
Posty: 117
Powiedzmy że w opozycji do "jedynie słusznej linii programowej" tego forum. Wiem, wiem, to UP zna Biblię i ma właściwa interpretację, reszta to przeginacze i "emocjonaliści", świadczy o tym chociażby ostatnia twoja wypowiedz. Nie chcę jednak o tym już dyskutować - to nie ma sensu, niech każdy zostanie przy swoim. Czasem tylko nie wytrzymam i znów zabiare głos w jakiejś ciekawszej dyskusjii.

Pozdrawiam

_________________
„Ty w Chrystusie oto odkupienie; ale Chrystus w tobie to uświęcenie! Ty w Chrystusie to zdolność do tego, by być w niebie; lecz Chrystus w tobie to zmiana twego losu!” (Jan W Thomas „Zbawieni przez Chrystusa”)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 27, 2007 11:55 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
ozymandias napisał(a):
Powiedzmy że w opozycji do "jedynie słusznej linii programowej" tego forum. Wiem, wiem, to UP zna Biblię i ma właściwa interpretację, reszta to przeginacze i "emocjonaliści", świadczy o tym chociażby ostatnia twoja wypowiedz.

Ozy, ja bardzo nie lubię ściemy. Czy możesz w ostatniej mojej wypowiedzi wskazać paluszkiem to, co zarzucasz mi w Twojej ostatniej wypowiedzi?

Poza tym, każdy ma swoje zdanie i każdy argumentuje. "Jedynie słuszna linia" oznaczałaby zakaz publikacji innych poglądów lub brak dyskusji. Czy zauważyłeś coś takiego na tym forum? Każdy ma prawo twierdzić, że właściwie interpretuje Biblię i tak się tutaj rozmawia. Czy potrafisz zacytować jakiś fragment UP mówiący o "jedynej właściwej interpretacji" w wykonaniu UP? Albo twierdzący, że UP jest nieomylna?

Uważam, że sztucznie tworzysz coś, do czego się stawiasz w opozycji. Oczywiście masz do tego prawo, ale jeśli przy okazji stawiasz jakieś zarzuty, to chciałbym, żebyś je skonkretyzował. Czytają nas różni ludzie i należałoby to zrobić choćby dla nich, żeby im konkretnie pokazać, dlaczego UP jest nie w porządku i dlaczego wymaga tak dzielnej opozycji (dobrze, że przynajmniej konstruktywnej). Opozycja w postaci odmiennych poglądów jest na forum czymś naturalnym. Ale opozycja dla opozycji? :?

Nie musisz znikać z forum, ale przynajmniej bądź uczciwy. W ostatnim Twoim poście wyczuwam postawę "wprawdzie nie mam konkretnych argumentów, ale jakoś muszę się odgryźć, żeby choć trochę wyszło na moje".


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 11, 2007 9:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 02, 2006 5:29 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Ww
taak ,czemu to robisz ?
czemu publicznie sie chwalisz ,ze płoniesz ?
co za sciema ,co za bełkot
Jezyk iscie chrzescijanski ? i biblijny ?
korekta ?
itur
czego sie boisz ,ze inny płona a ty nie wiesz jak to mozliwe?
smok , no ty to jestes swietny wspaniały cudowny .
co za sciema?

NA ulicy slepej nie wolno mówic ze sie płonie bo ty nic nie płonie innego tylko pogarda.
A ja Płone dla Słowa Płone pomimo wszystko .
Kto Płonie niech bedzie szcześliwy ,ze może Płonac :D

_________________
Jestem jak Oliwka zielona w domu JHWH
zaufałam łasce Jego na wieki ,wieków.
Ps.52/10
http://biblia.phorum.pl/index.php


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 15, 2007 9:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 02, 2007 1:09 pm
Posty: 60
Wydaje mi się, że już sam fakt występowania różnych często zupełnie sprzecznych teorii na tym forum jest dowodem na brak jedynej słusznej linii programowej.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL