www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Pt maja 10, 2024 11:39 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 17, 2009 4:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 02, 2006 5:29 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Ww
Jacek Wierciak napisał(a):
wszechwiedząca Oliwka napisał(a):
Wiem - ni w ząb nie rozumiesz - smutne ...smok cie powinien uświadomić


Oświeć mnie o co w Twoim bełkocie chodzi... Czy może sama nie rozumiesz tego co piszesz? (generalnie chyba bym się nie zdziwił)

Jacek Wierciak


Dlaczego TAK sie do mnie zwracasz kogo NAŚLADUJESZ - JEZUSA !?
czy smoka starodawnego !?
od czego sie odwróciłes i ku czemu sie zwróćiłeś z jakiego to DUCHA
czerpiesz udzielając mi takowych okreslen ?
Kim byłes zanim doznałes " nawrócenia od czegoś co robiłeś ze potrzebowałeś sie nawróćic i czym sie różnisz od starego Jacka skoro
z twojej bramy ściek wycieka .

_________________
Jestem jak Oliwka zielona w domu JHWH
zaufałam łasce Jego na wieki ,wieków.
Ps.52/10
http://biblia.phorum.pl/index.php


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 18, 2009 12:01 am 
Offline

Dołączył(a): Wt sty 20, 2009 12:48 pm
Posty: 29
Jakaś ty biedna i pokrzywdzona. Ojojoj, jak mi cię żal. Nie potrafisz pisać normalnie po polsku? Bo może jeżeli byś zaczęła pisać normalnym językiem, pozwoliłoby to uniknąć wielu nieporozumień.
Oliwko - ja po prostu nie rozumiem twojego BEŁKOTU. I nie licz na to, że ktoś logicznie myślący go zrozumie. Chyba, że jesteś obcokrajowcem, i nie potrafisz jasno wyrażać swoich myśli po polsku. Jeżeli ma miejsce taka sytuacja - to przepraszam (szczerze)

Tyle w kwestii twojej polszczyzny. Co do nauki jaką głosisz - uważam że jest ona stekiem bzdur i zlepkiem zasłyszanych i nieudolnie skleconych wypocin pseudocharyzmatycznych pastorów, które nie mają na celu nic innego, jak tylko stworzenie wokół nich pseudomistycznej otoczki, która w oczach ich wyznawców pozwala uważać ich za ludzi duchowych.

Jacek Wierciak

_________________
Jacek Wierciak


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 18, 2009 8:07 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Oliwko, jako polonistka powiem Ci tak: formułujesz swoje wypowiedzi tak, jakbyś pisała wiersze. Pełno w nich przenośni, przerzutni, ekslamacji itp..
Ale usiłujesz w ten sposób argumentować. Przyznam Ci się, że ja też -mimo podjętego wysiłku- nie bardzo Cię potrafię zrozumieć.

Gdybyś spróbowała ująć swoje myśli i argumenty jakoś prościej( np. w krótkich zdaniach, bez wierszowania- czyli prozą, jakiś akapicik(odstęp) żebyś zrobiła, jak zmieniasz wątek/myśl i żeby jeszcze jedno zdanie wynikało z poprzedniego to byłoby super.
Założę się, że kiedy rozmawiasz z sąsiadką o pogodzie jesteś bardziej komunikatywna. Tu też tak spróbuj- proszę.
Inaczej pewnie wszyscy się zniechęcą, bo ciężko jest czytać taki galimatias. Szczerze podziwiam wytrwałość Smoka i jego chęć udzielenia Ci pomocy.

Pozdrawiam- Owieczka :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 18, 2009 2:49 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 18, 2009 10:07 pm
Posty: 445
Cytuj:
formułujesz swoje wypowiedzi tak, jakbyś pisała wiersze


Nie jestem polonistką ale ta Oliwkowa liryka to chyba jakaś awangarda.

Cytuj:
czym sie różnisz od starego Jacka skoro
z twojej bramy ściek wycieka


:shock:

_________________
2Tm 3:16 "Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości,"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 19, 2009 4:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 02, 2006 5:29 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Ww
Jacek Wierciak napisał(a):
Jakaś ty biedna i pokrzywdzona. Ojojoj, jak mi cię żal. Nie potrafisz pisać normalnie po polsku? Bo może jeżeli byś zaczęła pisać normalnym językiem, pozwoliłoby to uniknąć wielu nieporozumień.
Oliwko - ja po prostu nie rozumiem twojego BEŁKOTU. I nie licz na to, że ktoś logicznie myślący go zrozumie. Chyba, że jesteś obcokrajowcem, i nie potrafisz jasno wyrażać swoich myśli po polsku. Jeżeli ma miejsce taka sytuacja - to przepraszam (szczerze)

Tyle w kwestii twojej polszczyzny. Co do nauki jaką głosisz - uważam że jest ona stekiem bzdur i zlepkiem zasłyszanych i nieudolnie skleconych wypocin pseudocharyzmatycznych pastorów, które nie mają na celu nic innego, jak tylko stworzenie wokół nich pseudomistycznej otoczki, która w oczach ich wyznawców pozwala uważać ich za ludzi duchowych.

Jacek Wierciak

Jacku czy ty nie znad uzywania BEŁTA weszysz bełkot ?
A co do logiki ,to ci logicznie myslacy UKRZYZOWALI , tego nielogicznego.
Widze ze lubujesz sie w posmiewiskach , ilez to cie omineło , bo gdybys był TAM miał bys pole do popisu .Tylu sie nad NIM , pastwiło a przeciez byś pomógł masz wprawe .
Owszem jestem obcokrajowcem TERAZ juz tak , ty natomiast dobrze operujesz jezykiem z poprzedniego zycia .

Stek bzdur nieudolnie sklecone cos tam cos tam , a co powiesz jak upadniesz ?

_________________
Jestem jak Oliwka zielona w domu JHWH
zaufałam łasce Jego na wieki ,wieków.
Ps.52/10
http://biblia.phorum.pl/index.php


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 19, 2009 5:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 02, 2006 5:29 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Ww
Owieczka napisał(a):
Oliwko, jako polonistka powiem Ci tak: formułujesz swoje wypowiedzi tak, jakbyś pisała wiersze. Pełno w nich przenośni, przerzutni, ekslamacji itp..
Ale usiłujesz w ten sposób argumentować. Przyznam Ci się, że ja też -mimo podjętego wysiłku- nie bardzo Cię potrafię zrozumieć.

Gdybyś spróbowała ująć swoje myśli i argumenty jakoś prościej( np. w krótkich zdaniach, bez wierszowania- czyli prozą, jakiś akapicik(odstęp) żebyś zrobiła, jak zmieniasz wątek/myśl i żeby jeszcze jedno zdanie wynikało z poprzedniego to byłoby super.
Założę się, że kiedy rozmawiasz z sąsiadką o pogodzie jesteś bardziej komunikatywna. Tu też tak spróbuj- proszę.
Inaczej pewnie wszyscy się zniechęcą, bo ciężko jest czytać taki galimatias. Szczerze podziwiam wytrwałość Smoka i jego chęć udzielenia Ci pomocy.

Pozdrawiam- Owieczka :D

Jako polonistka czy zawsze jestes rozumiana ?
a popatrz do jakich głupich Głosił JAHSZUA , czy zaznaczał im jaki to On
uczony madry po fakultetach ?
I On nie był rozumiany przez tych logicznie myslacych pozostał mu jedynie ten bez rorowodu bez imienia , bez majatku .
I daruj sobie pouczenia bo nie wypada ,a zakładac sie mozesz ale nie zemna .
Podziwiaj smoka smok ci odpłaci ma z czego przeciez sama inteligencja
bucha tylko uwazaj bo podano mu owieczke siarka wypchaną .

_________________
Jestem jak Oliwka zielona w domu JHWH
zaufałam łasce Jego na wieki ,wieków.
Ps.52/10
http://biblia.phorum.pl/index.php


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 20, 2009 2:01 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Przepraszam, jeśli Cię uraziłam. Chciałam pomóc.
Nie wiem, czy jestem zawsze zrozumiała, jak na razie nikt się nie skarżył, ale gdyby ktoś mi zwrócił uwagę, starałabym się coś poprawić.

Z Twojego postu wynika wiele dziwnych rzeczy:

Czy do głupich mamy mówić ...głupio i niezrozumiale( to sugerowałaś?)?

Sugerujesz, że prości ludzie nie potrafią logicznie myśleć?

Dlaczego nie wypada mi Cię pouczyć?

Smoka cenię i szanuję, przedstawia zdrowe nauczanie w prosty, przystępny sposób, bardzo mi pomógł- i to wiele razy no i...nie obrażał się, choć może i mógł...

Dlaczego posądzasz go o złe intencje, masz ku temu jakieś podstawy?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: pomoc ale jaka
PostNapisane: So mar 21, 2009 5:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 02, 2006 5:29 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Ww
Owieczko

przeciez to ja jestem ta głupia przeciez to ja bełkocze .czy tak uczy
uczen Jezusa ? NIE!
Cóz z tego ze on tobie pomógł , a szanowac mozesz przeciez ty nie bełkoczesz .

I wiesz co jesli ja ta głupia zdołałąm pojać co JAESZUA Mówi , to
jak to mozliwe ze inteligencja NIE WIDZI SŁÓW JAHSZUA ?

Uwazaj tylko bo nie zawsze pomoc jest pomoca chociaz na poczatku tak
wyglada a jesli ta pomoc uczyniła z ciebie zakładnika ,to ...przemysl .

A czy mnie uraziłaś hm jakos na tym for niemal kazdy zostaje ponizony
i raczej na nic dobrego TU liczyc nie mozna - a i sama zobacz kazdy biezy z pouczeniem swego nauczyciela .

oczywiste jest ze NIKT nie odważy sie zajrzec do mego ogródka bo sie boi swego PANA .

_________________
Jestem jak Oliwka zielona w domu JHWH
zaufałam łasce Jego na wieki ,wieków.
Ps.52/10
http://biblia.phorum.pl/index.php


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 21, 2009 6:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 02, 2006 5:29 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Ww
marti bądź CZUJNA
>>>

SMOK

Cytuj:
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 4:28 pm Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Kochani, modlić się do Boga można zawsze, a On jest Trójjedyny. Można spokojnie udowodnić, że nie tylko można się do Jezusa modlić [Dz. Ap. 7:59], ale nawet że On spełnia prośby wypowiadane w Jego imieniu [Jan 14:14]. Natomiast Duch Święty przyszedł po to, żeby uwielbić Jezusa [Jan 16:14], więc można powiedzieć, że "nie życzy sobie" być w centrum. Czyli nie jest to kwestia "można-nie można" lecz raczej tego, jak na to patrzy sam Bóg w swich Osobach.


COŚ takiego , taak przyszedł po to by przekonac o grzechu bo nie wierzą
ale narobili sobie bogów wieloosobowych trójedynych -co za BAŁWOCHWALSTWO !!!
..
"Tylko Pana/YHVH Zastępów miejcie za Świętego, niech On będzie waszą bojaźnią i On waszym lękiem!
I będzie wam świętością i kamieniem obrazy, i skałą potknięcia dla obydwu domów Izraela, sidłem i siecią dla mieszkańców Jeruzalemu. I wielu potknie się o nie i upadną, i potłuką się, i będą usidleni i schwytani. Zabezpieczę świadectwo, zapieczętuję naukę w moich uczniach" [Iz. 8:13-16]

GDZIE TU jest powiedziane ONI gdzie liczba bogów ?!

Cytuj:
Duch Święty nie życzy sobie być w centrum uwagi, bo w centrum ma być Pan Jezus, a Duch Święty przyszedł, żeby Go uwielbić.

Jeśli Benny Hinn ma rozdwojenie osobowości, to jest jego problem. I nie należy go naśladować.
Zapraszanie Ducha Świętego w sytuacji, gdy ciała wierzących są Jego świątynią, jest całkiem bez sensu.
Wierzący zabierają się za zapraszanie Ducha, zamiast Go nie gasić i nie zasmucać.
Niestety, łatwiej jest zasmucac i zapraszać - bo tak woli ciało i w ten sposób próbuje samo się usprawiedliwiać.


A co jesli nie DUCH co , ciało ?
SZuka takich którzy GO CZCZĄ W DUCHU w JEGO DUCHU .
którzy POZNALI przez DUCHA PRAWDY , ze YHVH-JAHSZUA - JEST DUCHEM PRAWDY
to DUCH MESJASZA przemawiał przez Proroków mówiac - Tak mówi YHVH
Stwórca JEST DUCHEM a tylko na Czas Łaski Oblukł sie w Ciało .

_________________
Jestem jak Oliwka zielona w domu JHWH
zaufałam łasce Jego na wieki ,wieków.
Ps.52/10
http://biblia.phorum.pl/index.php


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 21, 2009 7:45 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 5:55 pm
Posty: 6
Jestem czujna i to bardzo ... 8) O mnie nie musisz się martwić ;)

A ty już nie rób zamętu i nie siej herezji.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 21, 2009 8:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Oliwka napisał(a):
GDZIE TU jest powiedziane ONI gdzie liczba bogów?!

JHWH Elohim to jest dosłownie "Ten Bogowie", ponieważ Bóg jest JEDNOŚCIĄ ZŁOŻONĄ [Adonai Echad]. Dlatego dosłownie jest napisane:

"Potem rzekł Bogowie [elohim]: Uczyńmy człowieka na obraz nasz, podobnego do nas i niech panuje nad rybami morskimi i nad ptactwem niebios, i nad bydłem, i nad całą ziemią, i nad wszelkim płazem pełzającym po ziemi. I stworzył Bogowie [elohim] człowieka na Jego obraz [swój]. Na obraz Bogów [elohim] stworzył go. Jako mężczyznę i niewiastę stworzył ich" [I Mojż. 1:26-27]

Następnie po Upadku w Edenie Bóg powiedział dosłownie:

"I rzekł JHWH BOGOWIE [elohim]: Oto człowiek stał się taki jak JEDEN Z NAS, zna dobro i zło. Byleby tylko nie wyciągnął teraz ręki swej i nie zerwał owocu także z drzewa życia, i nie zjadł, a potem żył na wieki!" [I Mojż. 3:22]

Nie będę po raz kolejny pokazywał, że wszystkie trzy Osoby Boga są Stwórcami [I Mojż. 1:1; Hebr. 1:8-10; Job 33:4], a określenie "jeden z nas" odnosi się do Osób Boga, a nie do Boga i aniołów, ponieważ Bóg nigdy nie mówił "my" o sobie i swoim stworzeniu. Jest od stworzenia oddzielony. Twój upór w wypaczaniu Słowa Bożego nie zmieni tego Słowa. Ono Cię osądzi. Chyba, że się upamiętasz.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N mar 22, 2009 12:08 am 
Offline

Dołączył(a): Wt sty 20, 2009 12:48 pm
Posty: 29
Oliwka napisał(a):
Owieczko

przeciez to ja jestem ta głupia przeciez to ja bełkocze .czy tak uczy
uczen Jezusa ? NIE!
Cóz z tego ze on tobie pomógł , a szanowac mozesz przeciez ty nie bełkoczesz .

I wiesz co jesli ja ta głupia zdołałąm pojać co JAESZUA Mówi , to
jak to mozliwe ze inteligencja NIE WIDZI SŁÓW JAHSZUA ?

Uwazaj tylko bo nie zawsze pomoc jest pomoca chociaz na poczatku tak
wyglada a jesli ta pomoc uczyniła z ciebie zakładnika ,to ...przemysl .

A czy mnie uraziłaś hm jakos na tym for niemal kazdy zostaje ponizony
i raczej na nic dobrego TU liczyc nie mozna - a i sama zobacz kazdy biezy z pouczeniem swego nauczyciela .

oczywiste jest ze NIKT nie odważy sie zajrzec do mego ogródka bo sie boi swego PANA .


Kobieto!

To co piszesz jest NIENORMALNE!!! Nie trafiają do ciebie żadne argumenty. Uważasz że jesteś nieomylna. Jesteś pełna pychy i obrzydliwości gnostycznej nauki - a to oznacza że jesteś gorzej niż świat. Moim zdaniem nie znasz Jezusa i nigdy się nie nawróciłaś.Wprowadzasz tylko niesmak i zwade. Nie znajduje z tobą płaszczyzny porozumienia. Pokutuj i nawróć się, bo trafisz do piekła.

Jacek Wierciak

_________________
Jacek Wierciak


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 22, 2009 10:12 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Oliwko- ja tylko Ci zwróciłam uwagę na fakt, że kostruujesz swoje wypowiedzi w mało zrozumiały sposób, zresztą nie ja jedna to zauważyłam.

A Ty się tak strasznie obrażasz, twierdzisz, że Cię poniżyłam i używasz ogólników typu "każdy na tym forum prędzej czy później będzie poniżony".

Czy uczeń Jezusa Chrystusa tak bardzo się obraża, kiedy kulturalnie zwróci mu się uwagę? Czy wymyśla niestworzone rzeczy, rzuca bezpodstawne oskarżenia?

Uczeń Jezusa to ktoś, kto umartwia swoje "ja". Trup się nie obraża :D

Cytuj:
a i sama zobacz kazdy biezy z pouczeniem swego nauczyciela

Nie jesteś moim nauczycielem...
Cytuj:
oczywiste jest ze NIKT nie odważy sie zajrzec do mego ogródka bo sie boi swego PANA

No to ja Ci odpowiem w Twoim stylu :wink:
Smok zdreptał Twój ogródek wzdłuż i wszerz i usiłował wyrywać chwasty. Ty jednak twierdzisz, że są piękne i niech rosną sobie dalej...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn mar 23, 2009 1:54 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 02, 2006 5:29 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Ww
"Jacek Wierciak"
Cytuj:
Kobieto!

To co piszesz jest NIENORMALNE!!! Nie trafiają do ciebie żadne argumenty. Uważasz że jesteś nieomylna. Jesteś pełna pychy i obrzydliwości gnostycznej nauki - a to oznacza że jesteś gorzej niż świat. Moim zdaniem nie znasz Jezusa i nigdy się nie nawróciłaś.Wprowadzasz tylko niesmak i zwade. Nie znajduje z tobą płaszczyzny porozumienia. Pokutuj i nawróć się, bo trafisz do piekła.

Jacek Wierciak

A jakimi ty argumentami operujesz ?
A gdzie ty czytasz ze ja pisze o sobie jako nieomylan to smok jest nieomylny jak widac z waszej postwy .
SMOK nawet wie czego DUCH SWIETY SOBIE NIE ZYCZY !!!

SMOK jak katolicki kapłan decyduje za waszymi duszami a wy jak ...idziecie na rzeź ?
Nie jestem pełna pychy zato ty nie jestes pełen głupoty bo z braku Poznania lud ginie .
Nawróciłam sie doznałam ŁASKI ZBAWIENIA I OBJAWIENIA i nie potrzebuje płacic zadnej daniny by mnie jakis guru prowadził ,czego ty o sobie nie mozesz powiedziec .
Jesteś rozjątrzony i dyszysz jak smok
Jak ja ZNAM JEZUSA to ty takim Go nie znasz bo gdybys znal nie był bys jaki jestes a skoro uwazasz ze droga która idziesz jest dobra to idź az dojdziesz do kresu .
Zwady nie wporowadzam a ze nie wiecie co to Pokój Bozy ,to i zwady wam na rekę i zniewazanie tych co nauk Bibli sie trzymaja .
Jesli bedziesz pokut
wał jak mnie radzisz to zmienisz swoje wnetrze a tak i twoje słowa jeno jak plewa na wietrze .
gnoza to Poznanie Swietego , bez GNOZY -POZNANIA zwykła paplanina .
a JAHSZUA jeszcze nie poznałes jeszcze ci sie nie objawił .
myslisz ze daleko tobie do piekła ?
myslisz ze smok cie obroni ?

_________________
Jestem jak Oliwka zielona w domu JHWH
zaufałam łasce Jego na wieki ,wieków.
Ps.52/10
http://biblia.phorum.pl/index.php


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 23, 2009 2:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 02, 2006 5:29 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Ww
"Owieczka"
Cytuj:
Oliwko- ja tylko Ci zwróciłam uwagę na fakt, że kostruujesz swoje wypowiedzi w mało zrozumiały sposób, zresztą nie ja jedna to zauważyłam.

Czy to ze nie rozumiesz konstrukcji jest powodem do takiego sposobu wypowiedzi ?
Sama wiesz ze nauczyciel tworzy ucznia na swój obraz ,a moim Nauczycielem jest DUCH PRAWDY ,zatem i sposób wypowiedzi jest
z Jego Ducha .
Cytuj:
A Ty się tak strasznie obrażasz, twierdzisz, że Cię poniżyłam i używasz ogólników typu "każdy na tym forum prędzej czy później będzie poniżony".

Czy uczeń Jezusa Chrystusa tak bardzo się obraża, kiedy kulturalnie zwróci mu się uwagę? Czy wymyśla niestworzone rzeczy, rzuca bezpodstawne oskarżenia?

Uczeń Jezusa to ktoś, kto umartwia swoje "ja". Trup się nie obraża
:D
A skad ci to ze sie obrazam ?
z tyle razy uzyłas tego określenia jkabys chciała mnie utwierdzic ze sie obrazam - nic z tego - nie obrazam sie ,ale widze jak TU sie traktuje
człowieka ,jak ptaki co chętnie zadziubia kazdego z innym upierzeniem .
A ponizanie jest NORMOM na tym smoczym poletku .
Jasne trup sie nie obrazi trupa mozna kopnąc , mozna ?
ale jest cos takiego jak profanacja zwłok - znasz to ?
Cytuj:
Cytuj:
a i sama zobacz kazdy biezy z pouczeniem swego nauczyciela

Nie jesteś moim nauczycielem...
Cytuj:
oczywiste jest ze NIKT nie odważy sie zajrzec do mego ogródka bo sie boi swego PANA

No to ja Ci odpowiem w Twoim stylu :wink:
Smok zdreptał Twój ogródek wzdłuż i wszerz i usiłował wyrywać chwasty. Ty jednak twierdzisz, że są piękne i niech rosną sobie dalej...

Dobrze powiedziałas SMOK ZDEPTAŁ mój ogródek bo smok DEPCZE wszystko co świete !!!

Co jest chwastem dla smoka nie znaczy ze chwastem jest .
smok decyduje co DUCH SWIETY sobie życzy a czego nie ?

_________________
Jestem jak Oliwka zielona w domu JHWH
zaufałam łasce Jego na wieki ,wieków.
Ps.52/10
http://biblia.phorum.pl/index.php


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL