www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:52 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz sty 10, 2013 3:07 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sty 07, 2013 2:04 am
Posty: 54
ok off-czyku, rozumiem, dziekuje za dobre checi.

_________________
SZEMA ISRAEL ADONAJ ELOHENU ADONAJ ECHAD!
Sluchaj Izraelu Pan Bog nasz, PAN JEDEN JEST!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz sty 10, 2013 5:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 7:51 am
Posty: 527
Axanna napisał(a):
szelka napisał(a):
Jak ktoś kiedyś powiedział: "kto zechce to pojąć- straci rozum...

dobre... tez mysle ze nikt tego nie rozumie, ani jeden, dlatego nie moge pojac tych pytan typu "powiedz czy tu mowa o jednym bogu w dwuch osobach czy o dwuch bogach" - od odpowiedzi na ktore bedzie zalezalo czy nazwa cie siostra, czy naszpikowana duchem antychrysta heretyczka


Axanno, zacytowałaś mnie niekompletnie- mam nadzieję, że widzisz i drugą część cytatu.

Zrozumieć Trójcy się nie da, zilustrować jednoznacznie przykładem też nie i tu się zgadzamy, ale odrzucić nie wolno, gdyż Biblia zbyt wyraźnie o niej, czy inaczej: o Bogu Trójjedynym mówi.
Kto by spróbował- w pewnym momencie stanie w opozycji do ewidentnych jej prawd i będzie musiał robić karkołomne akrobatyczne sztuki, żeby pozostać konsekwentnym w swoich poglądach.

Lub stać się niekonsekwentnym i już zawsze unikać pewnych pytań i nie widzieć pewnych faktów.
Właściwie trzeciej opcji nie ma.

Jezus jest JHWH- to wielu nie przejdzie przez gardło, a tak mówi Biblia.
ale też Jezus nie jest Ojcem, ani Duchem Świętym- i o tym też można w Biblii przeczytać.

Kto się pod powyższym podpisze- wierzy jak ja!
A osobiście żadnej "doktryny nie dukam", lecz mówię, co czytam, własnymi słowami. I do takiej prawdy dochodzę.

A co do odpowiedzi, od których jak mówisz zależy, jak postrzegamy innych, to jak ty sama rozumiesz np 2 Kor 11,4? Co mówi Biblia, jak należałoby postąpić w takiej sytuacji?

_________________
Wy do wolności powołani jesteście.
(Gal 5,13)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz sty 10, 2013 9:17 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
szelka napisał(a):
Axanno, zacytowałaś mnie niekompletnie- mam nadzieję, że widzisz i drugą część cytatu.

zacytowalam to z czym sie zgadzam i co chcialam podkreslic.
Cytuj:
Zrozumieć Trójcy się nie da, zilustrować jednoznacznie przykładem też nie i tu się zgadzamy, ale odrzucić nie wolno, gdyż Biblia zbyt wyraźnie o niej, czy inaczej: o Bogu Trójjedynym mówi.

Biblia nie tylko o "Bogu Trojjedynym" nie moiwi "zbyt wyraznie", ale w ogole nie stosuje tego wyrazu ani jedynego razu. Gdyby faktycznie mowila "zbyt wyraznie", albo chociazby po prostu wyraznie, bez "zbyt" - tedy by ogromna rzesza ludzi byla by w tym faktycznie przekonana, a nie jedynie ze strachu przed odrzuceniem, przyklady czego tutaj wyraznie (zbyt) bywaja zademonstrowane od czasu do czasu - wobec smialkow, co to Boga sie boja bardziej niz ludzi (was - mam na mysli atakujaca czolowke tego forum) i sie otwarcie przyznaja do swoich watpliwosci i odmiennego zrozumienia danego problemu, ktory jak sama mowisz, nie rozumie nikt.
Cytuj:
Kto by spróbował- w pewnym momencie stanie w opozycji do ewidentnych jej prawd i będzie musiał robić karkołomne akrobatyczne sztuki, żeby pozostać konsekwentnym w swoich poglądach.

Lub stać się niekonsekwentnym i już zawsze unikać pewnych pytań i nie widzieć pewnych faktów.
Właściwie trzeciej opcji nie ma.

ja to widze inaczej. Po prostu wyszkoleni obroncy doktryny wypracowali sie zelazna strategie przypierania maluczkich do muru poprzez mistrzowskie dobieranie odpowiednich cytatow i sie chlubicie jak to ktos "unika pytan"... Ale czytalam wiele dyskusji w ktorych i po drugiej stronie sa dobrze podkuci teolodzy i bywaja sytuacje odwrotne, kiedy to trynitarze unikaja pytan i robia akrobatyke.

Stosowanie roznych sztuczek, zastraszania, agresji, rozpraszania uwagi od niewygodnych kwestii itp. to jest sztuka zapedzania ofiary do rogu, ale to nie znaczy, ze racja zaraz lezy po tej stronie, nawet jezeli w tej sztuce sa bardzo dobrzy.
Cytuj:
Jezus jest JHWH- to wielu nie przejdzie przez gardło, a tak mówi Biblia.

a przepraszam, nie przypomnisz mi gdzie Biblia tak mowi, bo cos nie kojaze.
Cytuj:
ale też Jezus nie jest Ojcem, ani Duchem Świętym- i o tym też można w Biblii przeczytać.

Ze nie jest Ojciem, to sie zgadzam i chyba nikt temu nie przeczy nigdy - oto przyklad "zbyt wyraznego" mowienia Biblijnego - tu to faktycznie Biblia mowi wyraznie i kazdy wierzacy to dobrze rozumie, chyba sie nie znajdzie ani jednego, kto by mial jakies watpliwosci.
Cytuj:
Kto się pod powyższym podpisze- wierzy jak ja!

a musi? bo jak inaczej wierzy to zaraz jest antytchrystem? Osobiscie nie widze w Pismie podobnej postawy - jaka jest zaprezentowana tutaj - ani u Pana, ani u zadnego z apostolow. Kiedy Panu zarzucano, ze czyni sie Bogiem, nie wszczal awantury, ze sa heretykami, antychrystami itp., tylko wskazal, ze nawet do ludzi sie mowi "bogami jestescie", a on sie tylko nazwal Bozym Synem.
Cytuj:
A osobiście żadnej "doktryny nie dukam", lecz mówię, co czytam, własnymi słowami. I do takiej prawdy dochodzę.

w moim przekonaniu nie doszlabys "do takiej prawdy" bez pomocy z zewnatrz. Oczywiscie ze rozumiem, ze z tym sie za nic nie zgodzisz i ze jestes przekonana, ze doszlabys - ale mamy krancowo odmienne przekonania w tej kwestii.
Cytuj:
A co do odpowiedzi, od których jak mówisz zależy, jak postrzegamy innych, to jak ty sama rozumiesz np 2 Kor 11,4? Co mówi Biblia, jak należałoby postąpić w takiej sytuacji?

Przeczytaj poprzedzajacy i dalszy kontekst i sie zastanow o co w tym fragmencie chodzi - czy aby napewno o "innego Jezusa" w sensie Jego natury i relacji z Ojcem, czy o cos innego.
Dopasowanie na sile cytatow biblijnych, aby usprawiedliwic niewlasciwe zachowanie tez nie jest wlasciwe.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz sty 10, 2013 9:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Axanna napisał(a):
Cytuj:
Jezus jest JHWH- to wielu nie przejdzie przez gardło, a tak mówi Biblia.
a przepraszam, nie przypomnisz mi gdzie Biblia tak mowi, bo cos nie kojaze.
Axanno,

1. Kto zstąpi ze wszystkimi świętymi na ziemię i czyje nogi staną na Górze Oliwnej, gdy powróci?
2. Dlaczego Jeszua znaczy "JHWH który zbawia"?
3. Z jakim JHWH lub Bogiem Izraela rozmawiali i kogo oglądali Abraham, Mojżesz i starsi Izraela, jeśli Boga Ojca nikt nigdy nie widział i widzieć nie może [I Tym. 6:16] ani go nie słyszał [Jan 5:37]?
4. Co to znaczy "pierwej niż Abraham był, Ja jestem"?
5. Do kogo Bóg Ojciec mówi: "Tyś, Panie, na początku ugruntował ziemię, i niebiosa są dziełem rąk twoich" [Hebr. 1:10] skoro niebo i ziemia zostały stworzone przez JHWH?


Naprawdę nie kojarzysz? To weź Biblię do ręki i przypomnij sobie. Te 5 pytań powinny odświeżyć Ci pamięć. Tylko tyle, bo nie chcę powtarzać rzeczy, które już pisaliśmy w innych wątkach. Proszę o proste odpowiedzi na temat.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt sty 11, 2013 7:43 am 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
Ja zadalam proste pytanie, i to nie Tobie, ale ze odpowiedz na to pytanie jest prosta - "biblia tak nie mowi", dlatego musisz leciec z odsiecza zadajac mi zamiast odpowiedzi kolejnych az 5 pytan. Odpowiedzi na te pytania moga byc prawdziwe, albo omylne, albo niejednoznaczne. Ale owe odpowiedzi z pewnoscia nie beda Biblia, ani nie sa natchnione, a moje pytanie dotyczylo stwierdzenia "tak mowi Biblia" - bowiem owe stwierdzenie prawidlowo byloby zamienic na "ja tak wnioskuje z Biblii", ale wtedy to automatycznie odbiera podstawy (ktore i tak sa niepewne) do wyzywania innych od antychrystow dlatego ze oni na podstawie Biblii wnioskuja inaczej..
Ja tez sie trzymam archiwum, zeby nie bylo ze wam tu antychrysci po forum szaleja. Aczkolwiek te bzdury jak antytrynitarze zgotuja tron antychrystowi wolaja o pomste do nieba, smieszne to za malo powiedziane,...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt sty 11, 2013 4:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 7:51 am
Posty: 527
Nie wiem, czy ktoś jeszcze w ogóle oczekuje ode mnie jakiejś odpowiedzi?

Odpowiem tylko Axannie, że owszem, faktem jest, że nie ma w Biblii słowa Trójca, ale istnieje coś takiego (co do upadłego ćwiczę w szkole z dziećmi) jak czytanie ze zrozumieniem i wnioskowanie, które to metody pozwalają nam uzyskać z tekstu informację, która w nim jest, ale której nie można po porostu "przepisać jak leci".

Szybki przykład: 1.wszyscy, którzy jedli wczoraj rybę zachorowali na niestrawność.
2. Jaś jadł wczoraj rybę.

Czy Jaś zachorował na niestrawność?
A jest to napisane czy nie? ;)

Zatem jeśli ktoś nie używa słowa Trójca, lecz na podstawie faktów biblijnych rozumie prawdę i znajdzie inny, lepszy termin określający Ojca, Syna i Ducha Świętego niezaprzeczający tym faktom, to OK, możemy używać lepszego terminu.

Natomiast nie możemy zaprzeczać faktom.
Ja widzę więcej niż mnóstwo wersetów mówiących o trzech osobach, praktycznie gdybym chciała tę prawdę odrzucić, to nie umiałabym Biblii czytać, bo kłułyby mnie w oczy kartka po kartce i coś bym musiała z tym zrobić...

No jak wytłumaczyć, że Ojciec miłuje Syna, że Go posłał, że mówi do Niego, że ma w Nim upodobanie? Że Syn zwraca się do Ojca, dziękuje Mu, modli się do Niego? Że Syn obiecuje innego Pocieszyciela, bo sam odchodzi do Ojca? Że do Syna odzywa się głos z nieba, a jeszcze i Duch zstępuje na Niego pod postacią gołębicy? Że Syn siedzi po prawicy Ojca? Ze do Ojca można przyjść tylko przez Syna?

A skąd wiem, że Jezus jest JHWH?
Smok to bardzo dobrze wytłumaczył, ale spróbuję własnymi słowami.

Wiele miejsc paralelnych w Biblii, w których przymioty, atrybuty, tytuły Boga JHWH Starego Testamentu odniesione są niemal w tych samych słowach do Jezusa. On sam powiedział o sobie "Ja jestem" i słuchacze zrozumieli go dokładnie w sensie, o którym mówię, gdyż usłyszawszy te słowa padli na ziemię. Dlaczego? Bo wypowiedzial imię Boże i odniósł do siebie.(Jan 8,58)

A co do faktów z mojego życia z kolei, to cóż, widać wiesz lepiej Axanno, czy mnie ktoś uczył, czy nie, a z taką wszechwiedzą trudno polemizować :)

_________________
Wy do wolności powołani jesteście.
(Gal 5,13)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt sty 11, 2013 4:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Axanna napisał(a):
Odpowiedzi na te pytania moga byc prawdziwe, albo omylne, albo niejednoznaczne. Ale owe odpowiedzi z pewnoscia nie beda Biblia, ani nie sa natchnione, a moje pytanie dotyczylo stwierdzenia "tak mowi Biblia" - bowiem owe stwierdzenie prawidlowo byloby zamienic na "ja tak wnioskuje z Biblii"
Celowo zadałem Ci te pytania, żebyś otworzyła Biblię i zastanowiła się, co Biblia mówi. Nie rób uników, tylko przeczytaj podane fragmenty i odpowiedz na moje pytania. Z Biblii zawsze musisz jakoś wnioskować - po prostu pewne rzeczy wnioskujesz wprost, a inne nie wprost. Tak się kształtuje całość biblijnego nauczania. Akurat podane przeze mnie pytania nie są szczególnie trudne. Myślę, że nie będą Ci sprawiać kłopotów - chyba, że podejrzewasz, jakie mogą być odpowiedzi i nie chcesz takich odpowiedzi zaakceptować. Ale wtedy całe Twoje opowiadania o szczerości i o tym, jak czytasz Pismo zamiast "dukania doktryny" będą po prostu śmiechu warte.

Axanna napisał(a):
bo jak inaczej wierzy to zaraz jest antytchrystem? Osobiscie nie widze w Pismie podobnej postawy - jaka jest zaprezentowana tutaj - ani u Pana, ani u zadnego z apostolow
Można inaczej wierzyć w sprawach, które nie stanowią o zbawieniu. Fundamentem zbawienia jest Osoba i dzieło Jezusa Chrystusa. Dlatego każdy, kto wypacza naukę Biblii odnośnie Jego osoby i dzieła, znajduje się pod wpływem ducha antychrysta. Jezus jest Mesjaszem, czyli Bogiem, którego namaścił Bóg Duchem Świętym [Hebr. 1:9; Dz. Ap. 10:36]. A to ma bardzo ważne implikacje - albo wierzysz w kilku Bogów, albo w jednego Boga w kilku Osobach. Test Janowy jest właśnie po to, żeby ujawnić duchy antychrysta, które chcą się "przyłączyć", ale nie są z Boga.

Czekam na odpowiedzi na moje 5 pytań.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So sty 12, 2013 5:17 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
szelka napisał(a):
Szybki przykład: 1.wszyscy, którzy jedli wczoraj rybę zachorowali na niestrawność.
2. Jaś jadł wczoraj rybę.

Czy Jaś zachorował na niestrawność?
A jest to napisane czy nie?

z calym szcunkiem, szelko, ale sprowadzanie dywagacji na temat natury Boga do bulki z maslem zniecheca do rozmowy na samym wstepie i sprawia wrazenie ze sie bawimy tu w ciuciubabke...
P.S. ja nic nie mowilam o faktach z twojego zyczia, Szelko, to jakies nieporozumienie.
Dzieki za odpowiedz i wyjasnienie swego stanowiska.


Ostatnio edytowano So sty 12, 2013 5:49 pm przez Axanna, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So sty 12, 2013 5:27 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
Smok Wawelski napisał(a):
Axanna napisał(a):
Odpowiedzi na te pytania moga byc prawdziwe, albo omylne, albo niejednoznaczne. Ale owe odpowiedzi z pewnoscia nie beda Biblia, ani nie sa natchnione, a moje pytanie dotyczylo stwierdzenia "tak mowi Biblia" - bowiem owe stwierdzenie prawidlowo byloby zamienic na "ja tak wnioskuje z Biblii"
Celowo zadałem Ci te pytania, żebyś otworzyła Biblię i zastanowiła się, co Biblia mówi. Nie rób uników, tylko przeczytaj podane fragmenty i odpowiedz na moje pytania. Z Biblii zawsze musisz jakoś wnioskować - po prostu pewne rzeczy wnioskujesz wprost, a inne nie wprost. Tak się kształtuje całość biblijnego nauczania. Akurat podane przeze mnie pytania nie są szczególnie trudne. Myślę, że nie będą Ci sprawiać kłopotów - chyba, że podejrzewasz, jakie mogą być odpowiedzi i nie chcesz takich odpowiedzi zaakceptować. Ale wtedy całe Twoje opowiadania o szczerości i o tym, jak czytasz Pismo zamiast "dukania doktryny" będą po prostu śmiechu warte.

Axanna napisał(a):
bo jak inaczej wierzy to zaraz jest antytchrystem? Osobiscie nie widze w Pismie podobnej postawy - jaka jest zaprezentowana tutaj - ani u Pana, ani u zadnego z apostolow
Można inaczej wierzyć w sprawach, które nie stanowią o zbawieniu. Fundamentem zbawienia jest Osoba i dzieło Jezusa Chrystusa. Dlatego każdy, kto wypacza naukę Biblii odnośnie Jego osoby i dzieła, znajduje się pod wpływem ducha antychrysta. Jezus jest Mesjaszem, czyli Bogiem, którego namaścił Bóg Duchem Świętym [Hebr. 1:9; Dz. Ap. 10:36]. A to ma bardzo ważne implikacje - albo wierzysz w kilku Bogów, albo w jednego Boga w kilku Osobach. Test Janowy jest właśnie po to, żeby ujawnić duchy antychrysta, które chcą się "przyłączyć", ale nie są z Boga.

Czekam na odpowiedzi na moje 5 pytań.

A czy ja jestem przed Wysokim Sadem czy prokuratorem, ze mam Ci tu "odpowiadac na pytania", zwlaszcza ze zmieniasz nimi temat wprowadzajac zamieszanie? Zwrocilam uwage, ze czyjes wnioski to nie to samo co Pismo, a ze z Pisma sie wnioskuje - temu nie zaprzeczam, owszem, wnioskuje sie, ale mowienie na wnioski "tak mowi Pismo" jest conajmniej nieuczciwe juz nie mowiac o pohukiwanich na osobe, ktora zwrocila na to uwage. Ja nic nie mowilam o naturze Pana, ani nie mam ochoty Tobie sie spowiadac ze swoich wierzen, ani tym bardziej sie tlumaczyc z Twoich natarczywych pytan. Chcialo by sie powiedziec, ze to te Twoje bajdurzenia o uzaleznieniu zbawienia od poprawnej formulki i wdeptywanie wierzacych w bloto dla tejze formulki sa smiechu warte, ale sie tak powiedziec nie da, bo tutaj nie jest do smiechu niestety.
To by bylo na tyle i ze bede dalej odpisywac na kolejne wpisy - nie obiecuje, bo to nigdy sie nie skonczy... nie wiem co na koniec powiedziec... bywajcie zdrowi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So sty 12, 2013 5:59 pm 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): Cz mar 24, 2005 10:56 pm
Posty: 212
Tak stanowcza odmowa dyskusji na forum dyskusyjnym jest jednoznacznym sygnałem dla Admina. Bywaj zdrowa, Axanno.

Admin


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sty 14, 2013 12:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 7:51 am
Posty: 527
Adminie, z całym szacunkiem, przeczytałam dokładnie regulamin i wydaje mi się, że Axanna za szybko dostała bana,
z pominięciem procedury ostrzegawczej w tymże regulaminie określonej.

Wydaje mi się poza tym, że odmowa dyskusji działa jedynie na niekorzyść odmawiającego.

_________________
Wy do wolności powołani jesteście.
(Gal 5,13)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sty 14, 2013 1:31 pm 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): Cz mar 24, 2005 10:56 pm
Posty: 212
szelka napisał(a):
Adminie, z całym szacunkiem, przeczytałam dokładnie regulamin i wydaje mi się, że Axanna za szybko dostała bana,
z pominięciem procedury ostrzegawczej w tymże regulaminie określonej.
Admin zazwyczaj nie dyskutuje, a w sprawach nie objętych regulaminem, a wynikłych nagle ma prawo do podjęcia decyzji (punkt 9 Regulaminu). Ponieważ Axanna dyskutuje w sposób niemerytoryczny i sprzeczny z regulaminem, mogła dostać "ogródek". Ale na podstawie wcześniejszych dyskusji z jej udziałem i bieżącej, która wygląda tak samo, przyznaję jej rację, że to się nigdy nie skończy. Pożegnała się z nami i została pożegnana. Jałowe spory nie mają sensu, stanowcza odmowa dyskusji sprawia, że nawet w "ogródku" nie mielibyśmy dyskusji tylko przepychanki.

szelka napisał(a):
Wydaje mi się poza tym, że odmowa dyskusji działa jedynie na niekorzyść odmawiającego.
To prawda. Ale to jest forum dyskusyjne, a nie nie-dyskusyjne. Jeśli ktoś chce uczestniczyć w forum dyskusyjnym, to niech dyskutuje. Jeśli nie chce dyskutować, to niech nie uczestniczy w forum dyskusyjnym. Z odpowiedzi na ostatnie posty użytkowników (w tym Twój) wynika jednoznacznie, że do dyskusji z Tobą jest zniechęcona na wstępie, a co do reszty, dyskutować nie zamierza. Punkt 4 Regulaminu mówi wyraźnie, dla kogo jest przeznaczone to forum:

"4. Z forum mogą korzystać wszyscy, którzy chcą dyskutować (...)"

Osoby, które nie chcą prowadzić normalnej dyskusji, mają mnóstwo miejsca w sieci, gdzie mogą rozmawiać bez podawania argumentów na podstawie Pisma. Czytelnicy naszego forum skarżą się, że muszą się przebijać przez wielostronicowe przepychanki, żeby przeczytać coś konkretnego i zbudować się merytoryczną dyskusją prowadzoną w kulturalnej atmosferze na podstawie Słowa Bożego. Muszę brać pod uwagę również ich potrzeby. A skoro sama Axanna odradza komukolwiek, żeby się tutaj rejestrował, a nawet modli się, żeby go tu nie wpuszczono:

search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keywords=forum&author=agnieszkaa&ch=-1

to uważam, że i tak była tutaj traktowana z wyrozumiałością.

Tym samym kończę dyskusję na ten temat.
Admin


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sty 14, 2013 11:02 pm 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): Cz mar 24, 2005 10:56 pm
Posty: 212
admin napisał(a):
Tym samym kończę dyskusję na ten temat.
Admin

Posty sióstr dyskutujących mimo zamknięcia dyskusji zostały skasowane.
Admin


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt kwi 23, 2013 3:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 02, 2006 5:29 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Ww
Mnie zablokowano mozliwosc pisania ,ale nieproszeni goście pod moją nieobecność dobrze sie bawili omawiając komu za co dano bana słusznie czy nie.
Słusznie ktos powiedział - ogródek jest po to by mógł w nim pisac ten komu go załozono.
Mnie zablokowano wszystko , ot taki sobie kaprys.
Az niedowiary ,ze dzisiaj furtka otwarta :shock:
agnieszka - bedzie miałą pełne ręce roboty kiedy nastanie wielki ucisk ,jako donosicielka ,kapus , konfident i co tam jeszcze.
dziwna istota sama siebie unicestwia.

_________________
Jestem jak Oliwka zielona w domu JHWH
zaufałam łasce Jego na wieki ,wieków.
Ps.52/10
http://biblia.phorum.pl/index.php


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt kwi 23, 2013 4:49 pm 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): Cz mar 24, 2005 10:56 pm
Posty: 212
Oliwka napisał(a):
Az niedowiary, ze dzisiaj furtka otwarta :shock:

Była i jest otwarta przez cały czas, bo jej nie zamknięto. Ani nie zablokowano możliwości pisania. Ale w przypadku dalszego notorycznego łamania regulaminu forum może się tak stać. Ogródek jest przedostatnim elementem procedury dyscyplinarnej, o czym mówi punkt 6 regulaminu. Interpretacja tego punktu dotychczas była dość liberalna, ale admin ma prawo ją zaostrzyć.

Admin


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL