www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Pt mar 29, 2024 7:18 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N lis 18, 2007 12:21 pm 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): Cz mar 24, 2005 10:56 pm
Posty: 212
Zapraszam tutaj (i tylko tutaj) Oliwkę oraz wszystkich, którzy mają ochotę z nią podyskutować na jakikolwiek temat.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 19, 2007 12:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sty 20, 2006 9:56 am
Posty: 61
WSpółczuje Ci Oliwko. Tak niestety wygląda wolność w Chrystusie. Jest monopol na prawdę i prawidłową interpretację.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 19, 2007 8:09 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Hmmmm.To nie sprawa wolności,tak sądzę.
Przyszły mi na myśl Słowa Pisma aby pustych i bezproduktywnych gadań unikać.
I sporów o rodowody,które od zdrowej nauki odciągaja.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 20, 2007 8:46 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
watpie aby Oliwka tu pisała - raczej odejdzie z forum. W końcu BAN to BAN nawet jak nazwiemy go "wydzielonym topikiem" z sankcją BANU.

To zachowanie przypomina mi sytuacje w telewizji: "Nie możesz mówić o Bogu wszędzie ale tylko w programie chrześcijańskim w niedziele o 8. Jak bedziesz obnosił się z pogladami to stracisz i program i wyrzucę z telewizji"

Jesli tak ma wyglądać SWOBODA wymiany pogladów to jest to rzeczywiście ciekawy przykład nowego znaczenia słowa "swoboda" oraz "nie-ban".

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 20, 2007 10:16 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 04, 2005 7:33 am
Posty: 585
Pełno w necie jest forów na których każdy może mówic wszystko . Tam kazdy ma racje i kazdy jest dobry . Każdy na swój sposób wierzy i kocha jakiegoś boga . Pełno tam uniwersalizmu religijnego . Tylko ,że Pismo nie naucza ,że to jest dobre . Nie naucza ,że wiara w jakiegokolwiek boga jest wartościowa . Jest jeden Pan i Bóg objawiony w Jezusie Chrystusie . Bratem i siostrą nie jest każdy a tylko ten kto narodził się z Ducha Świętego i wody . Popieranie czy tolerowanie herezji gnostycyzmu i new age jest popieraniem fałszywych nauk ludzi nieodrodzonych lub zwiedzionych . Dobrze ,że admin tego forum dba o to ,żeby jak najmniej było tu śmieci . Archiwum to jedyne tolertowane miejsce dla takich fałszywek . I żeby była jasność : Sam kiedyś wypisywałem tu herezje w imie fałszywej wolności . Chwała Bogu ,że otworzył oczy mojego serca i pokazał gdzie byłem . Wpływ na to miało bezdyskusyjnie to forum i postawa odrodzonych uczestników , którzy nie mówili mi ,że wszystko OK . Mówili mi ,że jestem w błędzie i potrzebuje nowego narodzenia . Dzis jesem im wdzięczny , bo mówili prawdę bez obłudy i fałszywie pojętej miłości . Dziękuje SW i innym . Niech Pan wam błogosławi .

_________________
Znalazłem Prawdę !!!
Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie (Jana 14,6).
www.tiqva.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 20, 2007 10:37 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
Agnostyk napisał(a):
watpie aby Oliwka tu pisała - raczej odejdzie z forum. W końcu BAN to BAN nawet jak nazwiemy go "wydzielonym topikiem" z sankcją BANU.

To zachowanie przypomina mi sytuacje w telewizji: "Nie możesz mówić o Bogu wszędzie ale tylko w programie chrześcijańskim w niedziele o 8. Jak bedziesz obnosił się z pogladami to stracisz i program i wyrzucę z telewizji"

Jesli tak ma wyglądać SWOBODA wymiany pogladów to jest to rzeczywiście ciekawy przykład nowego znaczenia słowa "swoboda" oraz "nie-ban".


Hub, a czego Ty bronisz tak naprawde? Tobie moze jest wszystko jedno, bo nie wiesz w co wierzysz, w kogo wierzysz i czy w ogole wierzysz. Nam wszystko jedno nie jest. Wlasciwie to nawet sie nie dziwie, ze wystepujesz w obronie wypowiadania sie kogokolwiek na forum, bo dla Ciebie im wiecej tu oszolomow, tym smieszniej. Masz wtedy ubaw? My nie.
Mozesz tutaj rozmawiac z Oliwka, moze uraczy Cie swoimi "objawieniami", moze zstapi na Ciebie "swiatlo z wysokosci" - nikt Ci nie zabrania przyjmowania jej "prawd", nikt Cie nie odcina od zrodla madrosci wszelakiej... i poznania... :lol: Dobrej zabawy :?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 20, 2007 11:12 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
Ja nie bronie niczego specjalnego. Może co najwyżej niezgody na przekręcanie znaczenia słów lub nadawanie im nowego znaczenia. Zamykania kogoś w jednym topiku bez PRAWA do zabierania głosu w innym to BAN, nawet jesli dla samopoczucia admina nazywa go sobie jak mu się podoba.
To tak jakby zrobić topik dla agnostyka "Agnostyk i jego wątpliwości" bez prawa do zabrania głosu i komentarzu w ŻADNYM INNYM wątku.

Zbyt długo zajmuję się teoria prawa i jego wykładnią aby uwazać, że istnieje tylko wykładnia językowa a nie celowosciowa chocby...
Nawet jesli literalnie nie jest to BAN to tak naprawde zamknieto usta Oliwce a to jest własnie CELEM BAN-u.

Nie kwestionuję uprawnień administratora forum do robienia z nim czegokolwiek ale nazywajmy rzeczy PO IMIENIU.

Zresztą jak sami zauwazyliście jest w topiku już z 7 postów ale zadnego Oliwki :P

A jesli chodzi o co mi chodzi i czego bronię - bronię starej jak świat herezji (niestety ;)), ze do nieba nie idzie się za poglądy. Mam taką strasznie błędną i subiektywną tezę, zapewne niezgodną z pismem :), że i heretycy znajdą się w niebie jesli byli dobrymi ludźmi - Chyba wychodzi ze mnie pelegianin. STrasznie żałuję, ze wczesny kościół go potępił - wolę być z Pelegiuszem w piekle niż z Kalwinem, Lutrem czy Torquemqdą w niebie :lol: :roll:

Pozdrawiam

Aha - i chciałem się oficjalnie pochwalić - od 5 listopada jestem doktorem nauk prawnych :mrgreen:

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 20, 2007 11:29 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
Agnostyk napisał(a):
To tak jakby zrobić topik dla agnostyka "Agnostyk i jego wątpliwości" bez prawa do zabrania głosu i komentarzu w ŻADNYM INNYM wątku.


Naprawde tego chcesz? Mysle, ze da sie to jakos z adminem zalatwic, po znajomosci :lol:

Cytuj:
Nawet jesli literalnie nie jest to BAN to tak naprawde zamknieto usta Oliwce a to jest własnie CELEM BAN-u.


Nie jest to ban! To jest zasadzenie w ogrodku :) I tu Oliwka ma swobode wypowiedzi. I tu kazdy moze z nia dyskutowac.

Cytuj:
Zresztą jak sami zauwazyliście jest w topiku już z 7 postów ale zadnego Oliwki :P


I jak jest pieeeeknie!! :wink:

Cytuj:
...wolę być z Pelegiuszem w piekle niż z Kalwinem, Lutrem czy Torquemqdą w niebie :lol: :roll:


Masz jak w banku, jak sie nie upamietasz :?

Cytuj:
Aha - i chciałem się oficjalnie pochwalić - od 5 listopada jestem doktorem nauk prawnych :mrgreen:


Na forum chrzescijanskim fajnie by bylo pochwalic sie data narodzin duchowych. Moze sie wreszcie doczekamy i wtedy Ci serdecznie pogratuluje! :P :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 20, 2007 11:52 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
strasznie odchodzimy od tematu watku :)

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 20, 2007 12:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Agnostyk napisał(a):
A jesli chodzi o co mi chodzi i czego bronię - bronię starej jak świat herezji (niestety ;)), ze do nieba nie idzie się za poglądy. Mam taką strasznie błędną i subiektywną tezę, zapewne niezgodną z pismem :), że i heretycy znajdą się w niebie jesli byli dobrymi ludźmi - Chyba wychodzi ze mnie pelegianin. STrasznie żałuję, ze wczesny kościół go potępił - wolę być z Pelegiuszem w piekle niż z Kalwinem, Lutrem czy Torquemqdą w niebie :lol: :roll:

Bóg już powiedział, w jaki sposób dostać się do nieba - musisz się na nowo narodzić. Igrasz z ogniem sądu, bo nie wiesz, czy dożyjesz jutra. Zasłanianie się innymi niewiele pomoże. Sprawiedliwych nie ma. Są tylko usprawiedliwieni. Na podstawie łaski i na warunkach, których jak na razie przyjąć nie chcesz. Twoja sprawa. A na Sądzie Ostatecznym nikt Cię nie będzie pytał o doktoraty. Oczywiście masz prawo do własnego zdania, które kiedyś okaże się prawdziwe lub fałszywe - tylko, że wtedy nie będzie już możliwości zmiany (ani zdania, ani położenia).

A co do Oliwki, to próbowała tutaj zasiać chyba 5 różnych herezji (tyle sam naliczyłem), unikając niewygodnych pytań, a szczególnie Janowego testu na ducha antychrysta proponowanego przez Ani_Iszę.

Co do przekręcania słów, to sam je przekręcasz i nadajesz im nowe znaczenie. Ja rozumiem, że na forum DYSKUSYJNYM Każdy na forum ma PRAWO DO DYSKUSJI. Natomiast forum nie jest miejscem służącym do PUBLIKOWANIA DOWOLNYCH POGLĄDÓW POD POZOREM DYSKUSJI. Jesteś inteligentnym człowiekiem i zapewne odróżniasz jedno od drugiego.

Ja rozumiem, że zrobienie z tego forum wielkiego gumowego worka, w którym wszystko jest prawdą i nic nie jest jest prawdą uspokoiłoby sumienia ludzi pokrętnych, którzy uciekają od jednoznaczności. Ale wtedy zaprzeczylibyśmy idei nie tylko tego forum, ale również samej witryny.

Przez 2 lata panował tutaj względny spokój i osoby pojawiające się na forum dostosowywały się do panujących tutaj zasad, z których najważniejsze do merytoryczna dyskusja na podstawie Biblii w atmosferze na tyle spokojnej i budującej, na ile to możliwe. Pierwszych oszołomów, jacy się tu pojawili, udawało się jakoś uspokajać za pomocą łagodnej perswazji. Ale niestety nie wszystkich, ponieważ są ludzie, którzy przybywają tutaj w celach misyjnych, a nie dyskusyjnych. A to jest pogwałcenie idei forum. Jeśli z kimś nie da się normalnie rozmawiać, natomiast zaczyna traktować to forum jako własną "gazetkę ścienną", trzeba z tym coś zrobić. Ponieważ tutaj nie banuje się nikogo za poglądy, misjonarze albo sami się wycofują, albo otrzymują własną "gazetkę ścienną" w specjalnym wątku.

Ciekawe jest to, że wtedy dopiero okazuje się, ile osób tak naprawdę ma ochotę z nimi dyskutować i na czym tak naprawdę tym misjonarzom zależy. Człowiek pokorny i mający coś ciekawego do powiedzenia zadowoli się miejscem na forum zamiast bana. Wilk w owczej skórze obrazi się i pójdzie niszczyć tam, gdzie mu na to pozwolą. Ale jeśli na przykład mówi do rzeczy, a admin się pomylił, to wątek wydzielony będzie pękał w szwach.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 29, 2007 7:54 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 02, 2006 5:29 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Ww
Grażyna
Cytuj:
Nigdy nie sądziłam, że można się czuć tak wyobcowanym chodząc do zboru Bożego.
W świecie spotykam się najczęściej z kpiną i szyderstwem. Ot, choćby ostatnio...Na konkursie religijnym( ogólnopolskim , byłam tam ze szkolnym chórem) parę osób spontanicznie zaczęło uwielbiać Jezusa. Dolączyłam do nich.
W szkole moje chórzystki zrobiły sobie widowisko mające na celu mnie ośmieszyc- naśladowały gesty śpiewających, przekręcały słowa, kpiły...i to z samego Jezusa.
Ale to jest świat. Można to od biedy zrozumieć. dopóki ktoś nie narodzi się na nowo, nie zrozumie.
Ale w zborze...? Posrod braci i sióstr...?
Skąd się to bierze?
Czemu wchodzę do obcego zboru, a tam nawet nikt nie powie: Cześć, skąd jesteś, miło cię widzieć?( ile razy już miałam taka sytuację... :? )
Czułam się tak, jakbym była niewidzialna!



Nie wiesz dlaczego ?
naprawdę nie wiesz ?
a czy tu na forum jest inaczej ,czy ci tu lubujący się w "zamykaniu"
do więzień nie są tym i o których ty piszesz ?
Cóż różni jednych od drugich , Mozę powiedzą z wrzaskiem że GNOZA ?
że .... no ze co ??
Poczułaś ból ?! poczułaś smak DRWIN ,Szyderstwa braci i sióstr ?

DLACZEGO ? w czym inaczej wierzysz jesteś WYRZUTKIEM dla nich.

Czy myślisz ze jest JAKAS różnica miedzy tobą a mną ?
NIE nie ma żadnej , jednym beda zawadzać podniesione ręce innym inne
Poznanie Prawdy , jaki cel ? zagłuszyc pszenice !
a czyja to robota jaki duch - Wężowy.!
ZDROWEJ NAUKI nie SCIERPIA .
- NIEGDY nie dołączaj do tych którzy innych wysmiewaja i zamykają
- to są ci co Daniela do lwiej jamy wrzucili .
- co wtrącali niewiasty za GłOSZENIE SłOWA YHVH .
- zadaja niebiblijne pytania i oczekuję Biblijnej odpowiedzi - spaczeni
na umyśle ,kochający ZWADY i Szyderstwa .


"Zaklinam cię tedy przed Bogiem i Chrystusem Jezusem, który będzie sądził żywych i umarłych, na objawienie i Królestwo jego;

Głoś Słowo, bądź w pogotowiu w każdy czas, dogodny czy niedogodny, karć, grom, napominaj z wszelką cierpliwością i pouczaniem.
Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, i odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom. Ale ty bądź czujny we wszystkim, cierp, wykonuj pracę ewangelisty, pełnij rzetelnie służbę swoją" [II Tym. 4:1-4]

Pełnie rzetelnie SłUZBE swoja .
- na pohybel diabłu i jego aniołom

><><
Nigdzie nie było ze wklejac mi nie wolno :D :roll: :idea:

_________________
Jestem jak Oliwka zielona w domu JHWH
zaufałam łasce Jego na wieki ,wieków.
Ps.52/10
http://biblia.phorum.pl/index.php


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 04, 2008 4:19 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 02, 2005 12:32 pm
Posty: 672
Oliwka...to jest w zasadzie proste...W niektórych zborach ludzie obojętnieją, ponieważ nie ma w nich Bożej miłości. Myślę, że bierze się to również z niezdrowego nauczania. Np. takiego, gdzie zamiast zdrowej nauki słyszą, jacy są wielcy, ile im się nalezy, i jakie bogactwa i bŁogosławieństwa ich czekają na tej ziemi. Zapomina się jednak o pokorze, wzajemnym szacunku, a nawet szacunku dla samego Boga.
Cytuj:
DLACZEGO ? w czym inaczej wierzysz jesteś WYRZUTKIEM dla nich

Akurat nie było okazji do konfrontacji swoich poglądów. Pisałam o sytuacji, w której ludzie są niegościnni, zamknięci w swoim gronie, swoją postawą nie zachęcają do bycia w społeczności.
Cytuj:
Poczułaś ból ?! poczułaś smak DRWIN ,Szyderstwa braci i sióstr ?

Nie, nie o tym pisałam. Nikt sobie ze mnie nie szydził( tzn. nikt z braci i sióstr). Miałam na myśli obojętność.
Cytuj:
Czy myślisz ze jest JAKAS różnica miedzy tobą a mną ?

Obydwóm zdarza nam się grzeszyć...Obydwie potrzebujemy łaski Pana, żeby być zbawionymi...
Ale nie potrafię przyjąć Twoich nauk. I w tym się różnimy. np. poglądu, ze kobieta może nauczać. Według Słowa nie może i nie powinna.

Cytuj:
Pełnie rzetelnie SłUZBE swoja .

No, raczej nie...Może spróbuj czegoś innego? Nauczanie nie za bardzo Ci wychodzi...wybacz. I to, że miałam nieciekawe doświadczenia nie znaczy, że nie będę próbowała zbliżyć się do braci i sióstr w Chrystusie, żeby nawiązać z nimi relacje. Czas wybaczyć, zapomnieć, i ze swojej strony być w porządku. O resztę zatroszczy się Bóg. :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 09, 2008 9:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 02, 2006 5:29 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Ww
"Grazyna"
Cytuj:
Oliwka...to jest w zasadzie proste...W niektórych zborach ludzie obojętnieją, ponieważ nie ma w nich Bożej miłości. Myślę, że bierze się to również z niezdrowego nauczania. Np. takiego, gdzie zamiast zdrowej nauki słyszą, jacy są wielcy, ile im się nalezy, i jakie bogactwa i bŁogosławieństwa ich czekają na tej ziemi. Zapomina się jednak o pokorze, wzajemnym szacunku, a nawet szacunku dla samego Boga.

-Skoro takie proste to dlaczego , zawodzisz ?
- Ludzie obojetnieja we wszystkich zborach bo nauczanie maja niezdrowe
-Skoro nie potrafia uwierzyć w to co im dała Ofiara to biora co daja.
-nie mów ze ty bys niechciała błogosławienstwa .
Cytuj:
Akurat nie było okazji do konfrontacji swoich poglądów. Pisałam o sytuacji, w której ludzie są niegościnni, zamknięci w swoim gronie, swoją postawą nie zachęcają do bycia w społeczności.


ja też o tym samym a co do zamykania w swoim gronie to widac i czuc.
- zniechęcaja bo inaczej nie potrafia.
Cytuj:
Nie, nie o tym pisałam. Nikt sobie ze mnie nie szydził( tzn. nikt z braci i sióstr). Miałam na myśli obojętność.

- a obojętność czym jest ?
Cytuj:
Czy myślisz ze jest JAKAS różnica miedzy tobą a mną ?

Cytuj:
Obydwóm zdarza nam się grzeszyć...Obydwie potrzebujemy łaski Pana, żeby być zbawionymi...
Ale nie potrafię przyjąć Twoich nauk. I w tym się różnimy. np. poglądu, ze kobieta może nauczać. Według Słowa nie może i nie powinna.

- A dlaczego uwazasz ,ze jak ty grzeszysz to i ja ?
- ja łaske przyjełam i ZBAWIONA JESTEM .-
-Co kobieta powinna to Duch Swiety decyduje Słowo jej tego nie zabrania
- o ak piekne sa stopy tych co Głosza dobre Wiesci .

Cytuj:
Pełnie rzetelnie SłUZBE swoja . [/quote
Cytuj:
]
No, raczej nie...Może spróbuj czegoś innego? Nauczanie nie za bardzo Ci wychodzi...wybacz. I to, że miałam nieciekawe doświadczenia nie znaczy, że nie będę próbowała zbliżyć się do braci i sióstr w Chrystusie, żeby nawiązać z nimi relacje. Czas wybaczyć, zapomnieć, i ze swojej strony być w porządku. O resztę zatroszczy się Bóg. :)

- Co mi wychodzi to juz nie tobie osądzać skoro nie jestes zbawiona to
- raczej sama podlegasz sadowi
-Nauczanie nie moje a Boze .
- ja juz wiem

_________________
Jestem jak Oliwka zielona w domu JHWH
zaufałam łasce Jego na wieki ,wieków.
Ps.52/10
http://biblia.phorum.pl/index.php


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 11, 2008 8:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 02, 2006 5:29 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Ww
Oliwka napisał(a):
Juliusz Słowacki - Hymn (Smutno mi Boże!)

http://www.poema.art.pl/site/itm_2668.html

Przepisany przez Oliwkę poemat Słowackiego zamieniłem na link, bo zajmuje mniej miejsca na serwerze.

Admin

_________________
Jestem jak Oliwka zielona w domu JHWH
zaufałam łasce Jego na wieki ,wieków.
Ps.52/10
http://biblia.phorum.pl/index.php


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 12, 2008 6:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 02, 2006 5:29 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Ww
Oliwka napisał(a):
Oliwka napisał(a):
Juliusz Słowacki - Hymn (Smutno mi Boże!)



Przepisany przez Oliwkę poemat Słowackiego zamieniłem na link, bo zajmuje mniej miejsca na serwerze.

Admin


W takim razie powinienes usunąć wszystkie długie posty bo zajmuja
miejsce na serwerze .

- TU nie o ciasnote serwera chodzi ,ale o ciasnote W SERCU TWOIM

_________________
Jestem jak Oliwka zielona w domu JHWH
zaufałam łasce Jego na wieki ,wieków.
Ps.52/10
http://biblia.phorum.pl/index.php


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL