www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 4:43 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn cze 13, 2016 10:11 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lut 24, 2015 12:27 am
Posty: 121
To dość straszne co mu się stało, życie jest takie kruche - na pewno potrzebuje naszej modlitwy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn cze 13, 2016 10:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
Oby nasz Pan w swej łasce dał Dominikowi się jeszcze obudzić ze śpiączki, aby ten mógł poznać prawdziwego Boga - Ojca, Syna i Ducha. Ten wypadek to na pewno nie jest przypadek, gdyż nic nie wymyka się spod Bożej kontroli. Coś bardzo poważnego dzieje się w życiu Miecza.

Proszę, piszcie informacje i wklejajcie linki z informacjami, co dalej z Dominikiem.

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt cze 14, 2016 6:43 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Strasznie mi przykro :( Będę się modlić. Brak mi słów.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt cze 14, 2016 12:13 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Dołączam do modlitwy

_________________
Arkę Noego budowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt cze 14, 2016 12:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 15, 2016 4:30 pm
Posty: 449
Oby nasz Król mu pomógl!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz cze 16, 2016 7:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 7:51 am
Posty: 527
Ja również się przyłączam. Czy coś wiadomo o Dominiku?

_________________
Wy do wolności powołani jesteście.
(Gal 5,13)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz cze 16, 2016 10:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2011 11:23 pm
Posty: 452
Z blogów internetowych można jedynie dowiedzieć się, że jest w śpiączce farmakologicznej i być może będą go wybudzać w tym tygodniu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr cze 22, 2016 6:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2011 11:23 pm
Posty: 452
Dzięki Bogu wczoraj pojawiła się dobra wiadomość na jednym z blogów w sprawie Dominika:

Cytuj:
"21-06-2016 Mam nowe informacje o naszym bracie Dominiku jest już świadomy otwiera już oczy reaguje co się do niego mówi już niebawem usuną mu taką specjalną rurkę która jest podpięta do urządzenia które pomaga mu oddychać w nocy

jeszcze szykuje się jeden zabieg bo na kikucie zebrało się troszkę martwej tkanki którą trzeba usunąć ale lekarze mówią że to normalne przy tak świeżych ranach

módlmy się za niego żeby szybko doszedł do siebie niech Pan Jezus pozwoli w ten piątek nam do niego pojechać i porozmawiać z nim i go psychicznie i duchowo wesprzeć
"
https://poznajprawdeblog.wordpress.com/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr cze 22, 2016 9:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 27, 2013 6:59 pm
Posty: 151
Pax dziękuję za info

_________________
Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, i odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom. Ale ty bądź czujny we wszystkim, cierp, wykonuj pracę ewangelisty, pełnij rzetelnie służbę swoją.
2Tym. 4, 3-5


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lip 02, 2016 11:07 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 27, 2013 6:59 pm
Posty: 151
Cytuj:
30-06-2016

Dominik nadal leży na oiomie powoli zmniejszają mu dawki morfiny która służy do uśmierzania bólu z tego względu żeby nie doszło do efektu uzależnienia.Dominikowi pojawiają się odleżyny dlatego lekarze zastosowali specjalne plastry i maty oddychające które niwelują ten problem.Naszego brata czeka też przeszczep skóry bo w jednym miejscu na ciele mu się skóra nie goi dlatego z jednej części ciała zdrowej będą przeszczepiać tkanki w to niegojące się miejsce ale nie piszę o jakie miejsce na ciele chodzi bo dokładnie nie pamiętam

Dominikowi musieli także usunąć jeszcze kilka centymetrów kikuta z tego względu że pojawiają się martwe tkanki , cały czas przewraca się z boku na bok bo nie może znaleźć wygodnej pozycji wynika to z faktu że mięsień przy obciętej ręce jest mocno naruszony i do tego dochodzą odleżyny i wszystko go boli

z tego co rozmawiałem z jego bratem przez telefon to wynika że Dominik jest w totalnym szoku i nie wie co się stało na dzień dzisiejszy

módlmy się o niego żeby wyzdrowiał nie Pan ma go w opiece


https://poznajprawdeblog.wordpress.com/2016/06/18/trwa-powolne-wybudzanie-miecza-ducha/

_________________
Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, i odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom. Ale ty bądź czujny we wszystkim, cierp, wykonuj pracę ewangelisty, pełnij rzetelnie służbę swoją.
2Tym. 4, 3-5


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lip 02, 2016 12:20 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Trudno mi sobie wyobrazić cierpienie, przez które przechodzi :( Niech mu Bóg ulży w bólu i pozwoli pogodzić się ze stratą ręki :( Bardzo mu współczuję...i jego rodzinie również. Oby wydobrzał i był z Bogiem...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lip 02, 2016 10:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 27, 2015 10:23 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Gdańsk
Owieczka napisał(a):
Trudno mi sobie wyobrazić cierpienie, przez które przechodzi :( Niech mu Bóg ulży w bólu i pozwoli pogodzić się ze stratą ręki :( Bardzo mu współczuję...i jego rodzinie również. Oby wydobrzał i był z Bogiem...


Ja gdy dowiedziałam się o tym, że Dominik stracił przez straszny wypadek rękę, to przyszedł mi do głowy ten werset:


Jeżeli twoja ręka jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie ułomnym wejść do życia wiecznego, niż z dwiema rękami pójść do piekła w ogień nieugaszony. I jeśli twoja noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie chromym wejść do życia, niż z dwiema nogami być wrzuconym do piekła. Jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je; lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do Królestwa Bożego, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła, gdzie robak ich nie umiera i ogień nie gaśnie (Mk 9, 43–48).

Życzę mu wejścia do Królestwa Bożego, poprzez wiarę w Jezusa Chrystusa, który jest drugą Osobą Boską, a Duch Święty trzecią Osobą Boską.

_________________
On zaś odpowiedział: Błogosławieni są raczej ci, którzy słuchają słowa Bożego i strzegą go. - Ewangelia Łukasza 11:28


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So wrz 24, 2016 9:21 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 25, 2011 9:51 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Puławy
Dziękuję za modlitwy, zainteresowanie moją osobą. Wczoraj wyszedłem ze szpitala.
Mam się dobrze duchowo, jestem bliżej PANA JEZUSA, który mnie wyratował z grobu - nie dawano mi szans, a nawet w jakichś policyjnych dokumentach byłem zakwalifikowany jako "zgon" :).

straciłem m.in rękę, ale nie straciłem zaufania do PANA JEZUSA, ani do JEGO SŁÓW, OBIETNIC. Jestem duchowo mocniejszy niż przed wypadkiem, PAN był cały czas przy mnie - wszystko w tym wypadku było jak w układance. PAN dopuścił do tego, ale do czego ON dopuszcza - to zawsze jest ku dobru dla człowieka, Kościoła czy na świadectwo dla świata.
Już ja OIOM-ie jak się wybudziłem ze śpiączki wiedziałem, że to nie był tak na prawdę wypadek, ale Boży plan. Jak wróbel nie może spaść na ziemię bez Jego woli, to tym bardziej na dziecko BOŻE nie może przyjść coś bez dopustu BOŻEGO, ale jak napisałem PAN to sprawia ku umocnieniu, ku wieczności. On jest prawdziwie mądry więc wszystko co daje trzeba przyjąć i dziękować, nawet jeśli jeśli to bardzo ciężkie, trudne, a może niezrozumiałe. Ale nie musi być zrozumiałe, jednak przez wiarę wiemy, że PAN jest wszechmądry, a my jesteśmy ograniczeni, więc zawsze trzeba Jemu ufać, a nigdy sobie.

On wie co robi, wiem, że jest dobry, wszechmogący, doskonale miłuje, więc jestem spokojny. Sprawił, że mimo,że ten TIR najechał mi na brzuch, to mnie nie zmiażdżyło, później były inne cuda, ale o tym napiszę szerzej na blogu.
Nawet w Klinice Intensywnej Terapii słyszałem głosy : "cudownie ocalony " a ja mówiłem, że PAN JEZUS nadal czyni cuda :)

Nie zasługujemy na nic - ani nażycie, ani jedzenie, wodę i na nic innego - oprócz śmierci, więc nie mamy prawa do narzekania. Nie zasługuję nawet na tą jedną rękę, ale PAN mi ją zostawił, choć ktoś tam chciał mi amputować i prawą :)

mogę powtórzyć za Hiobem : " Pan dał, Pan wziął, niech będzie imię Pańskie błogosławione .... Dobre przyjmujemy od Boga, czy nie mielibyśmy przyjmować i złego? "

, " modlitwy szept " - https://www.youtube.com/watch?v=07VvJ9VI3Sg : " ale wiem, że moc mego BOGA zstępuje właśnie tam, gdzie w ogniu doświadczani zachowują wierność Mu "

, kwestią czau jest i będę miał znowu dwie ręce :) - " ... oczekujemy Zbawiciela, Pana Jezusa Chrystusa.
21 On przemieni nasze podłe ciało, aby było podobne do jego chwalebnego ciała ... " - Filipian 3. Chwalebnych ciał nie zniszczy żaden TIR :), zresztą w nowym świecie nie będzie TIR-ów ;)

, chwalebne ciała będą niezniszczalne np : " W jednej chwili, w mgnieniu oka, na ostatnią trąbę. Zabrzmi bowiem trąba, a umarli zostaną wskrzeszeni niezniszczalni, a my zostaniemy przemienieni.
53 To bowiem, co zniszczalne, musi przyodziać się w to, co niezniszczalne, a to, co śmiertelne, przyoblec się w nieśmiertelność. " - 1 Koryntian 15:52-53 UBG

obecne ciała i tak idą w proch i nawet ci, którzy doczekają powrotu PANA to nie będą mieć tych ciał i chwała PANU.

" Pan zadaje śmierć, ale i przywraca do życia, Strąca do krainy umarłych, ale i wyprowadza, (7) Pan zuboża, ale i wzbogaca, Poniża, ale i wywyższa " - Samuel 2:6-7

:wink: Dobrze, że nie należałem do organizacji Świadków Jehowy - dostałem kilkanaście litrów krwi :wink: ;)

pozdrawiam
,

_________________
WYZNANIE WIARY : biblijny binitarianizm, kondycjonalizm, anihilacjonizm

https://binitarianizm-biblijny.blogspot.com/ , https://binitarianizm123anihilacjonizm. ... kreca.html

, http://mieczducha888.blogspot.com/2020/ ... ra_27.html ,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So wrz 24, 2016 10:02 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 27, 2013 6:59 pm
Posty: 151
Bardzo się ucieszyłem jak zobaczyłem Twój wpis :) Co jakiś czas szukałem w sieci jakieś info o Twoim stanie zdrowia ale za wiele tego nie było. Dziękuję Bogu, że żyjesz i na tyle dobrze się czujesz, że mogłeś tu napisać. Nie ma to jak informacje z pierwszej ręki ;) Trzymaj się. Pozdrawiam Cię serdecznie. Robert

_________________
Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, i odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom. Ale ty bądź czujny we wszystkim, cierp, wykonuj pracę ewangelisty, pełnij rzetelnie służbę swoją.
2Tym. 4, 3-5


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So wrz 24, 2016 12:59 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Też czekałam na jakieś wieści i bardzo się cieszę, że jesteś w dobrym stanie i w ogóle tak dzielnie się trzymasz. Podziwiam. Naprawdę. Ja miałam stracić tylko palec, a przeżywałam to tak, jakbym miała stracić rękę i zwykłego zabiegu bałam się potwornie, taki tchórz jestem. Niech Ci Bóg błogosławi i Cię prowadzi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL