www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest N kwi 28, 2024 1:28 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 258 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 13, 2010 4:39 pm 
Dziekuje Rozo. Ja tez ide.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 13, 2010 8:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 06, 2010 3:07 pm
Posty: 119
Lokalizacja: dolnośląskie
Aguś!

Mamy ogródeczek :!:

:lol:


I jeszcze admin obiecuje,że nam go pielić systematycznie będzie co by chwastami nie zarósł :lol:


Alleluja...czy będziemy płakać,że nas tu zamknięto?

:wink:

_________________
"Pocieszajcie,pocieszajcie mój lud,mówi wasz Bóg!"
Iz.40,1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 13, 2010 11:06 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
admin "inne uzytkowniczki tez uprasza"... ciekawe kogo ma na mysli, hmm... :roll:
a czemu uzytkownikow nie uprasza, tylko uzytkowniczki.... jak tu pokopac to sie znajdzie tyle niemerytorycznego, ze ogrodka zabraknie, a nie tylko uzytkowniczki... :P


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 13, 2010 11:17 pm 
oo, jaka niespodzianka, moj upragniony ogrodeczek i dwie ukochane Siostrzyczki. Dziekuje Adminie. :D

Rozyczko, plakac nie bedziemy, bedziemy tu sobie rozmawiac co ?, a moze i czasem poplacze sobie tutaj. Wystarczy mi ogrodeczek, i to ze mam Was obie tutaj i nic wiecej do szczescia mi nie trzeba.


Ostatnio edytowano N cze 13, 2010 11:40 pm przez agnieszkas, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 13, 2010 11:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
ja wlasnie herbatke pije z mety i zamierzam isc spac :)

w sumie fajnie tu... mozna sobie klapac dziobem ile wlezie :P

P.S. zapros Agnieszko wszystkich... miejsce jest przeciez :D


Ostatnio edytowano N cze 13, 2010 11:30 pm przez Axanna, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 13, 2010 11:29 pm 
:D To dobranoc moja kochana, ja biore sie za robote.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 13, 2010 11:39 pm 
Masz racje, balam sie urazic znowu kogos, ale co nie zrobie to jest zle przeciez, wiec zapraszam wszystkich. Dziekuje za rade. :D


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 13, 2010 11:56 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
nie no co Ty.... nie mialam na mysli, ze robisz cos zle... przepraszam, ze tak zabrzmialo... :oops:

dobranoc, siostrzyczko... tzn. milego dnia raczej...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 5:55 am 
Axanno, kochana moja, ja wcale nie mialam na mysli, ze Ty myslisz, ze ja zle robie, to ja tak mysle. Trudno mi sie wyslowic.
Ale teraz sobie pomyslalam, ze wcale nie jestem gotowa i zdolna by rozmawic ze wszystkimi choc bardzo chce, nigdy taka nie bylam. Bylam niesmiala i nigdy nie potrzebowalam tlumow, wystarczyla mi jedna osoba do szczescia. W tlumie i natloku mysli, zalow innych do mnie i moich do innych, gubie sie.
I tak np. mowilas Rozyczko, ze tu domowa atmosfera jest i wiekszosc sie dobrze czuje, ale tak jak pisalam tak nie jest, wiec najlepiej chyba mowic za siebie, bo wtedy wychodzi to na kadzenie.
Przepraszam gospodarzy tego forum, ze byc moze zranie kogos swoimi slowami choc nie chce, ale nie chce milczec, czy mowic i udawac, ze jest dobrze, a myslec co innego, albo jak inni zrobic sobie gazetke scienna z tego forum gdzie indziej, a to wszystko, bo prawdopodobnie przynajmniej niektorzy z nich sa zranieni. "Nie ma dymu bez ognia"
Nie zrobie tego chociazbyscie mnie nawet stad wyrzucili, ale sa ludzie, ktorzy zostali tutaj poranieni,ja np., ktorzy pewnie i Was zranili,ja np., stad takie ich, niktorych postepowanie. Zalili sie, a ja ich zbywalam, zeby sami to wyjasnili tutaj, bo co moglam pomoc skoro nie znalam tego forum i ich uczestnikow, a na pierwszy rzut oka wszystko ladnie wygladalo, myslac niekiedy, ze maja zle intencje, bronilam UP i drogiego Brata Smoka i nie zaluje, tylko wiem, ze brak zrozumienia z mojej strony, takie "zamkniecie tamatu" (jak w kawiarence) z mojej strony, moglo kogos z nich zranic, a moze nie ?, ale ja sie tym przejmuje, bo widze teraz troszke inaczej.
Gdzies tam Skarlett w tym zamknietym watku napisala, ze "zaczyna sie oskarzanie", ale mysle, ze mowienie sobie o bledach, nie jest oskarzaniem, oczywiscie wiem, ze trzeba mowic sobie prawde w milosci i tak sie staram, a ze emocje przy tym sa , to dlatego, ze mnie boli, a boli nie tylko ze wzgledu na mnie, tylko tak obserwujac.... i potrzebuje to powiedziec, byc moze nieudolnie, byc moze znowu zranie, ale chce przynajmniej swoje myslenie wyprostowac, bo skoro boli, to trzeba to leczyc, prawda ?
moze balsam z rozy !? :)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 6:41 am 
Axanna napisał(a):
w sumie fajnie tu... mozna sobie klapac dziobem ile wlezie :P


:lol:

lobuziaro Ty moja kochana! Lubie Cie! :D


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 7:09 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 06, 2010 3:07 pm
Posty: 119
Lokalizacja: dolnośląskie
agnieszkas napisał(a):
....bo skoro boli, to trzeba to leczyc, prawda ?
moze balsam z rozy !? :)

Może? :)
Może i takie cele i zamierzenia miał Pan posyłając mnie na to forum ;)
Powiem szczerze,że "obwarowania" związane z rejestracją sprawiły,że mialam ochotę "odpuścić" i pozostać w kręgu przeglądaczy....
Potem pomyślałam,że jak już mnie zarejestrują to nawet nie wiem czy skorzystam z możliwości wpisow...a jednak :)
To Ty mnie pierwsza powitalaś tutaj Agnieszko :)
Dziękuję :)
Boże Serce pełne jest miłoci,współczucia i taktu-Słowo jest ważne(najważniejsze),ale trzeba nauczyć się go używać,aby pokonać diabła,a nie zranić lub zabić człowieka...Wszyscy się uczymy Aguś...i większośc tu z nas naprawdę ma szczere i dobre serca...chce walczyć w Imię Pana...macha mieczem...no i są ofiary :(
Ale się uczą,więc im wybacz...i sobie też :)
Bóg nas kocha-leczy i opatruje zranionych...i na nowo posyła do walki...ale nie z ludźmi :)


Błogosławię Was...i zmykam do roboty!

_________________
"Pocieszajcie,pocieszajcie mój lud,mówi wasz Bóg!"
Iz.40,1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 9:30 am 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
Róża napisał(a):
i większośc tu z nas naprawdę ma szczere i dobre serca...chce walczyć w Imię Pana...macha mieczem...no i są ofiary :(

moglo by to byc smieszne... gdyby nie drastyczne wypadki :)
ide na sniadanie - kawa i kanapki, niam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 10:39 am 
Axanna napisał(a):
Róża napisał(a):
i większośc tu z nas naprawdę ma szczere i dobre serca...chce walczyć w Imię Pana...macha mieczem...no i są ofiary :(

moglo by to byc smieszne... gdyby nie drastyczne wypadki :)
ide na sniadanie - kawa i kanapki, niam!


no i w takich chwilach, wzburzaja sie we mnie emocje, przerozne.

Przeciez Ty i ja tez potrafimy machac mieczem i ranic, jesli nie zabic. I tak widze cale to chrzescijanstwo na forumach, dlatego nie byloby mnie tu sekundy , mowilam Rozyczko. Potrzebuje takiej Siostry kolo siebie na gwalt !
Dzieki Bogu, ze jestes tutaj.
Wiec tulam sie po internecie, bo nie mieszkam w Polsce. Wiem pozostaje modlitwa i zadowolic sie i cieszyc sie z tego co sie ma i tak staram sie robic i czesto jestem zadowolona, bo mam w sumie wiele, ale chcialabym miec madre , lagodne Siostry , wystrarczy jedna nawet, od ktorych moglabym sie uczyc tego co powinnam jako kobieta, zona , matka i do pogaduszek o roznych sprawach.
I jest wlasnie tak jak pisal Quester! za co zostal skrytykowany odgornie...ech, az sie we mnie cos burzy, znowu... :/


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 11:02 am 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
o masz.... jezeli znowu kogos zabilam to przepraszam... :?

moze lepiej sie wcale nie odzywac, bo z tego co widze, same zranienia i nie wiem co jeszcze... :roll:

a moze warto tez sie zastanowic i nad soba - bo nie musimy postrzegac wszystkich dookola tak, jakby kazdy chcial nam krzywde zrobic...

Jezeli zle to widze, to przepraszam z gory, ale nie za bardzo zrozumialam czym spowodawalam jedna z "owych chwil, kiedy sie wzburzaja emocje przerozne"?

pisze bez urazy i zyczliwie i to podkreslam, bo juz nie pierwszy raz tak pisze, a odebrane jest calkiem inaczej - to sie zastanawiam, czy faktycznie mam jakis problem, ze kazdym slowem kogos ranie, zabijam tak ze rzeki krwi wokol mnie sie wzbieraja, a ja tego nie zauwazam... juz sama nie wiem... :?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 11:04 am 
Axanno, no potrafisz "klapac dziobem" jak to nazywasz, ja tez, choc staram sie tego nie robic, ale i tak zle wychodzi. Potrafisz tez pocieszyc, oczywiscie.
I zastanawiam sie nad soba kochana moja, zastanawiam wlasnie, az paruje. :lol:


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 258 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL