www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz maja 16, 2024 1:15 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 258 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt lip 01, 2011 5:25 pm 
Tak cytaty sa dla wszystkich i ja biore je staram sie brac je do serca, a Tobie podalam jako odpowiedz na Twoje pytanie, a dlaczego inni mieliby odpowiedziec, bo moze bys predzej przyjela od innych ?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt lip 01, 2011 5:39 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
To zle cosik sie starasz brac to do serca, bo ladnie umiesz nimi operowac, ale uczynkami pokazujesz ze stosujesz je wylacznie do innych niestety.
No i pozazdroscic pewnosci ze to nie Ty masz cos tam przyjac, co wedlug Ciebie jednomyslnie tez uwazaja inni... moze ci sie fora pomylily?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lip 02, 2011 1:05 am 
juz sobie poukladalam i mam odpowiedz na moje zadane Wam pytanie. Dziekuje Wam za po/odpowiedzi jeszcze raz.

W sumie to raczej nie jestem naiwna.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lip 02, 2011 2:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 7:51 am
Posty: 527
Cieszę się, Agnieszko. Powodzenia w miłości nienaiwnej, ale przebaczającej :)

_________________
Wy do wolności powołani jesteście.
(Gal 5,13)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N lip 03, 2011 5:58 am 
szelka napisał(a):
Cieszę się, Agnieszko. Powodzenia w miłości nienaiwnej, ale przebaczającej :)
:) Amen. Dziekuje Szelko.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lip 04, 2011 1:13 am 
jednak troche naiwna tez czasami bywam. Dobrze ktos mi powiedzial bym nie byla naiwna.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lip 04, 2011 9:22 am 
Axanno, powiem szczerze, zaczepki czy nie zaczepki, nie mam ochoty z Toba dyskutowac,nie buduje mnie to wybacz i prosze bys to zrozumiala i uszanowala, ze nie bede ci odpowiadac. Moje posty tez prosze ignorowac, bo nie pisze ich do Ciebie.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lip 04, 2011 12:30 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
agnieszkas napisał(a):
Axanno, powiem szczerze, zaczepki czy nie zaczepki, nie mam ochoty z Toba dyskutowac,nie buduje mnie to wybacz i prosze bys to zrozumiala i uszanowala, ze nie bede ci odpowiadac. Moje posty tez prosze ignorowac, bo nie pisze ich do Ciebie.

Niestety nie jestes na koncercie zyczen, agnieszkas, nikt Cie nie zmusza do dyskusji ze mna, nie chcesz dyskutowac ani odpowiadac, prosze bardzo (chociaz jak dotad odpowiadasz i dyskutujesz, tyle ze kiedy masz ocote i gdzie). Natomiast pozwol innym pisac co uwazaja za sluszne, a nie ze maja sie podstrajac by zawsze Cie 'budowalo'.
Mnie na przyklad nie buduje gdy ktos dosc aktywnie sie zgadza ze zwolennikami ekumenicznych akcji na jednym forum i zarazem sie zgadza z ich przeciwnikami na drugim i chyba mam prawo o tym powiedziec.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lip 04, 2011 2:58 pm 
nie moglam znalezdz watku, a mam tutaj; http://pielgrzym.shoutcast.com.pl/ftp/K ... lewski.pdf

ciekawy artykul p.t. "Nakrywanie głów - analiza i egzegeza 1 Kor. 11,1-18"


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lip 05, 2011 11:00 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
agnieszkas napisał(a):
nie moglam znalezdz watku,
Jest tutaj:

viewtopic.php?f=1&t=250

Jeśli możesz, to skopiuj link do tego adresu, żeby się bałagan nie narobił. Dziękuję z góry.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lip 16, 2011 8:37 am 
<< Księga Psalmów 37 >>
Psalm 37 Polish: Biblia Gdanska

--------------------------------------------------------------------------------
1 Pieśń Dawidowa. Nie obruszaj się dla złośników, ani zajrzyj czyniącym nieprawość.
2 Bo jako trawa prędko podcięci będą, a jako liście zielone opadną.

3 Ufaj w Panu, a czyń dobrze; mieszkajże na ziemi, a żyw się sprawiedliwie.

4 Kochaj się w Panu, a dać prośby serca twego,

5 Spuść na Pana drogę twoję, a ufaj w nim, a on wszystko uczyni;

6 I wywiedzie jako światłość sprawiedliwość twoję, a sąd twój jako południe.

7 Poddaj się Panu, a oczekuj go; nie obruszaj się na tego, któremu się szczęści w sprawach jego, na człowieka, który dokazuje, cokolwiek zamyśli.

8 Przestań gniewu, a zaniechaj popędliwości; nie zapalaj się gniewem, abyś miał źle czynić.

9 Albowiem złośnicy będą wykorzenieni: lecz którzy oczekują Pana, ci odziedziczą ziemię.

10 Po małej chwili alić niemasz niezbożnika; spojrzyszli na miejsce jego, alić go już niemasz.

11 Lecz pokorni odziedziczą ziemię, i rozkochają się w wielkości pokoju.

12 Zle myśli niepobożny przeciwko sprawiedliwemu, i zgrzyta nań zębami swemi.

13 Ale się Pan śmieje z niego; bo widzi, że przychodzi dzień jego.

14 Miecza dobyli niezbożni, a naciągnęli łuk swój, aby porazili ubogiego, i niedostatecznego, ażeby pomordowali tych, którzy chodzą prostą drogą;

15 Aleć miecz ich przeniknie serce ich, a łuki ich będą połamane.

16 Lepsza jest trocha sprawiedliwego, niż wielkie bogactwa wielu niepobożnych;

17 Albowiem ramiona niezbożników będą pokruszone; ale sprawiedliwych Pan podpiera.

18 Zna Pan dni doskonałych; przetoż dziedzictwo ich na wieki zostanie.

19 Nie będą zawstydzeni we zły czas, a we dni głodu będą nasyceni;

20 Ale niezbożni poginą, a nieprzyjaciele Pańscy, jako tłustość barania z dymem niszczeje, tak oni zniszczeją.

21 Niezbożnik pożycza, a nie ma czem oddać; ale sprawiedliwy pokazuje łaskę, i rozdaje.

22 Albowiem błogosławieni od Pana odziedziczą ziemię; ale przeklęci od niego będą wykorzenieni.

23 Od Pana bywają sprawowane drogi człowieka dobrego, a droga jego, podoba mu się.

24 Gdy padnie, nie stłucze się: albowiem Pan trzyma go za rękę jego.

25 Byłem młodym, i zstarzałem się, nie widziałem sprawiedliwego opuszczonego, ani nasienia jego żebrzącego chleba.

26 Na każdy dzień pokazuje miłosierdzie i pożycza, a przecież nasienie jego jest w błogosławieństwie.

27 Odstąp od złego a czyń dobrze, a będziesz mieszkał na wieki.

28 Albowiem Pan miłuje sąd, a nie opuści świętych swoich, na wieki w straży jego będą; ale nasienie niepobożnych będzie wykorzenione.

29 Sprawiedliwi odziedziczą ziemię, i będą w niej mieszkali na wieki.

30 Usta sprawiedliwego mówią mądrość, a język jego sąd opowiada.

31 Zakon Boga jego jest w sercu jego; przetoż nie zachwieją się nogi jego.

32 Wypatruje niepobożny sprawiedliwego, i szuka jakoby go zabił;

33 Ale Pan nie zostawi go w ręku jego, i nie potępi go, gdy będzie sądzony.

34 Oczekuj Pana, i strzeż drogi jego, a on cię wywyższy, abyś odziedziczył ziemię; a oglądasz, gdy niepobożni, wytraceni będą.

35 Widziałem niezbożnika nader wyniosłego, a rozłożonego jako drzewo zielone samorosłe;

36 Ale przeminął, a oto go nie było; szukałem go, alem go znaleść nie mógł.

37 Spojrzyj na niewinnego, a przypatrz się szczeremu, że ostatnie rzeczy takiego człowieka są spokojne.

38 Lecz przestępcy pospołu poginą, a niezbożnicy na ostatek wykorzenieni będą.

39 Wszakże zbawienie sprawiedliwych jest od Pana, który jest mocą ich czasu uciśnienia.

40 Wspomaga ich Pan, i wyrywa ich; wyrywa ich od niepobożnych, i zachowuje ich; bo w nim nadzieję mają.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt wrz 09, 2011 1:09 pm 
Drogi Adminie napisales w innym watku;
Cytuj:
Złośliwości ad personam nie będą tolerowane.

Admin
:shock: mialam zapytac co uwazasz za zlosliwe., ale daruje i Tobie i sobie. :D

pomijajac to, ze nie bylo ad personam, ani zlosliwie to nie uzasadniles tylko sobie uwazam emocjonalnie wykasowales. :) Gdy ja komus kiedys powiedzialam, ze niesprawiedliwie cos tam ocenil bez uzasadnienia ( mialam swoje powody - i dobre intencje) to bylo oburzenie majestatu wtedy (wierze, ze teraz mam juz wybaczone wedle zapewnienia- dziekuje :D ), skarga do "cesarza", od "cesarza" bylo upomnienie dla mnie i dla wszystkich na przyszlosc , ze tak nie wolno "rzucac bombom i w nogi" :D , a Ty to lamiesz teraz! wiesz o tym ? :D Ale Ty jestes Admin i Tobie wolno drogi Adminie dlatego Ci wybaczam, nie oburzam sie, nie bede leciec na skarge, ale blogoslawie bys robil to madrze. :D

p.s. a na powyzszy Psalm mowie Amen i Chwala Bogu! :D


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr wrz 14, 2011 1:33 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
Wprawdzie mialam sie do Ciebie nie odzywac i robie to niechetnie, ale poniewaz obrzucasz mnie publicznie tonami blota i nic nie wskazuje ze kiedykolwiek bedziesz miala dosyc, musze zapytac jakie to 'klamstwa bez konca' mi zarzucasz i o jakim konkretnie grzechu tyczesz? Moglabys rzucic troche swiatla?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr wrz 14, 2011 3:48 pm 
Czy nie pisalas sama o sobie, ze nie zawsze chodzisz w Duchu, ze klamiesz, ze cos tam jeszcze ?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr wrz 14, 2011 3:54 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
to ma byc wyjasnienie na - "ta pani klamie bez konca"? Prosze wyjasnic na jakiej podstawie to twierdzisz.
Jezeli czerpiesz wiedze, z tego co pisalam, to prosze o cytat, a nie sie zabierac za inkwizytorskie rozliczenie mnie z tego, co Ci w glowie swita...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 258 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL