www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 9:55 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 398 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Czy mamy przestrzegać dziesięciu przykazań Bożych
tak 73%  73%  [ 19 ]
nie 27%  27%  [ 7 ]
nie wiem 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 26
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 31, 2006 8:40 pm 
Ale po co Lisie?Po co?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 31, 2006 8:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 15, 2005 7:24 pm
Posty: 1321
nowy napisał(a):
Ale po co Lisie?Po co?

No właśnie, po co?
Przecież to wszystko jedno, co gadają na mównicy.

Ale nazwać mnie 'madralą' nie omieszkałeś - będą z Ciebie ludzie.
:lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 31, 2006 9:01 pm 
Lisie i nie wszystko jedno co gadają i gdać i tak będą żebyś nie wiem ile konkordancji im zacytował lub innych dzieł mądrych.Czy nie zauważasz że miast zmieniać ich myślenie prowokujesz ku zapiekłości większej?To chcesz osiągnąć?Nie tędy droga uważam ,ale to moja sprawa co uważam.A Ciebie mądralą nazwałem bo przecież zawsze w każdej dyskusji lubisz powiedzieć ostatnie slowo i to powiedzieć tak by w pięty porządnie poszło.Nie wiem, może to taka jakaś współczesna forma apostolstwa?Ja na tych współczesnych formach przeróżnych się nie znam i nie nadążam.

I właśnie tak sobie też o Tobie myślę ze nie tylko że będą i z Ciebie ludzie ,ale może będzie i z Ciebie kiedyś porządny sługa Pański bo gorliwość masz.


Ostatnio edytowano N gru 31, 2006 9:36 pm przez Gość, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 31, 2006 9:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 15, 2005 7:24 pm
Posty: 1321
Cytuj:
A Ciebie mądralą nazwałem bo przecież zawsze w każdej dyskusji lubisz powiedzieć ostatnie slowo i to powiedzieć tak by w pięty porządnie poszło


Przesadzasz. W wielu wątkach prawie się nie udzielam, bo nie mam zdania lub szkoda mi czasu, itp.
Mówisz: 'porządnie w pięty', a za chwilkę:
'może będzie i z Ciebie kiedyś pożądny sługa Pański'?

Ty prowokatorze, pod koniec roku takie chwyty stosujesz?
A fe. :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 31, 2006 9:44 pm 
To i problemy z ortografią już za prowokacje bierzesz? :o Lisie, baw się dobrze tym forum, ja nie mam nic więcej do dodania,bo i zdaje się odbiegliśmy od temtu tego działu .I zapasy słowne mnie nie skuszą. :D mimo że mogłoby to być nawet zabawne z Tobą, ale przeciez nie o to chodzi.Pozdrawiam.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 31, 2006 9:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 15, 2005 7:24 pm
Posty: 1321
Cytuj:
Pozdrawiam.

Do siego 2007. :lol:

Ps.
Jednak dopiszę, co trzeba.
Napisałeś, że nie chodzi o zapasy słowne, i słusznie. To wytłumacz mi, dlaczego milczysz, gdy zapytałem Ciebie o witowe widzenie Wieczerzy Pańskiej? Przecież to jak najbardziej w temacie wątka, który jest o Nowym Przymierzu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 02, 2007 10:42 am 
Gdybyś mi Lisie napisał w jakiej konkretnej kwestii Wieczerzy chcesz poznać moje zdanie to może bym umiał coś odpisać.Może źle Was tam zrozumiałem, ale chyba nie ma większych różnic w Waszym pojmowaniu tej tematyki,jest raczej usilne łapanie za słowa i tych różnic się doszukiwanie.Ale może źle zapamietałem a czytać na powrót jeszcze raz tego nie bardzo mi się chce,wybacz.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 02, 2007 11:34 am 
Poczytałem uważnie i chyba jednak wystepują pewne różnice między tym co mówi Wit, a tym co Smok.Obaj strasznie zamieszali, ale ze Smokiem raczej się zgodzę,oczywiście pod warunkiem że się wie co chce powiedziecieć i że się jako tako zna Słowo, bo inaczej to zbizikować można przy tej dyskusji. :D


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 398 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL