www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 2:50 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 19, 2006 10:30 am 
Offline

Dołączył(a): Pt lip 22, 2005 8:08 am
Posty: 105
"(10) Jeżeli ktoś przychodzi do was i nie przynosi tej nauki, nie przyjmujcie go do domu i nie pozdrawiajcie."

(2 List Jana 10, Biblia Warszawska)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 19, 2006 10:45 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
Dominik napisał(a):
"(10) Jeżeli ktoś przychodzi do was i nie przynosi tej nauki, nie przyjmujcie go do domu i nie pozdrawiajcie."

(2 List Jana 10, Biblia Warszawska)


Co chciałeś przez to powiedzieć?
Że nie przepuściłbyś mnie w przejściu do supermarketu? Odwrócił się na pięcie? Pogroził palcem?... a może pięścią?

Jęsli cytujesz fragment to podaj jego inetrpretację lub określ co on ma wnosić do tematu bo nie widzę związku...

STosując się do podanego fragmentu

NIE POZDRAWIAM :wink: :P

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 19, 2006 10:58 am 
Offline

Dołączył(a): Pt lip 22, 2005 8:08 am
Posty: 105
To znaczy ze siejesz tutaj klamstwa na temat Ewangeli i nauk Apostolskich, wiec ja osobiscie wiecej nie bede z toba polemizowal. Nie przyjmuje nic co teraz piszesz i uwazam ze nie "rzuca sie sie perel przed wieprze" (nie chce cie obrazic). Mam nadzieje ze administrator zablokuje mozliwosc twojego uczestniczenia na tym forum, bo mozesz zrobic wiele zlego swoimi wypowiedziami, ktore moga czytac dopiero szukajacy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 19, 2006 11:09 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
No cóż bywają i tacy chrzescijanie jak Dominik...
Nie obrazam się na wieprzka - świnia to bardzo pozyteczne i rozumne zwierzę ( o wiele bardziej inteligentne od psa - w średnioweicznej Angli uzwano świń do polowania) Tak więc przyjmuję to jako komplement.

Nie musisz ze mną polemizować bo i nigdy tego nie robiłeś :P

Rozumiem, ze Twój post podszyty jest strachem, ze niektórzy oprócz "ślepego" zawierzenia mogliby także myśleć i się zastanowić.

W sumie to zapodałeś ciekawy post - Głeboko jednak jestem przekonany, że UP to JESZCZE :wink: nie jest spichlerz. Tutaj ludzie myślą i bronią swoich przekonań na podstawie różnych argumentów. Niektórzy (na przykład Smok) są wręcz tak pzrekonywujący, że sa w stanie czasem i mnie przekonać :wink:

Tak więc takie forum jest obosieczne. Mogę ja kogoś przekonać do agnostycyzmu a może wręcz vice versa :idea:

ps. Współczuje twojej wierze opartej na strachu... Nic się nie bój. BÓG JEST MIŁOŚCIĄ :!:

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL