www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 9:52 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz lut 07, 2013 5:42 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 25, 2011 9:51 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Puławy
, "JAK ANTYCHRYST OSZUKA ŚWIAT" - http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=6754

ODNOŚNIE CAŁEGO MOJEGO WPISU pod tytułem : Jak antychryst oszuka świat", TO CHCE ZAZNACZYĆ ŻE TO TYLKO JEDEN ZE SCENARIUSZY - PO BLISKO ROKU WIDZĘ ŻE NIEKTÓRE RZECZY MOGĄ BYĆ BŁĘDNE LUB SĄ BRAKI W PEWNYCH TEMATACH. OGÓLNY KIERUNEK, ŻE NWO POSŁUŻY JAKO OSZUSTWO JEST MOIM ZDANIEM DOBRYM KIERUNKIEM ALE ANTYCHRYST BIBLIJNY POŚLE PRZED SOBĄ CO NAJMNIEJ JEDNEGO CZŁOWIEKA KTÓRY BĘDZIE GO IMITOWAŁ.

IMITACJE PROROCTW, OSÓB BIBLIJNYCH W TYM ANTYCHRYSTA BĘDĄ NA PEWNO MIAŁY MIEJSCE A WIĘC MOŻLIWE ŻE CZĘŚĆ RZECZY Z MOJEGO WPISU DOKONA PODRÓBKA ANTYCHRYSTA - TZW TA OSOBA MOŻE DOKONAĆ WIELU POZYTYWNYCH REFORM I RZECZY NA POZIOMIE MATERIALNYM ALE JEDNAK BĘDZIE TO TYLKO CIEŃ TEGO CZEGO DOKONA PRAWDZIWY ANTYCHRYST - MOŻLIWE ŻE WŁAŚNIE ILUMINATÓW, MASONERIE ITP OBALI IMITACJA ANTYCHRYSTA. IMITACJA ANTYCHRYSTA PO OBWOŁANIU ANTYCHRYSTEM ZOSTAŁA BY OBALONA PRZEZ PRAWDZIWEGO ANTYCHRYSTA KTÓRY DOKONA WIELOKROTNIE WIĘKSZYCH RZECZY I WTEDY AUTOMATYCZNIE WIELU CHRZEŚCIJAN DAŁOBY SIĘ OSZUKAĆ.

MOIM ZDANIEM SZATAN BĘDZIE KREOWAŁ RÓŻNE WYDARZENIA W CELU PODROBIENIA BIBLIJNYCH WYDARZEŃ - MOIM ZDANIEM WIĘKSZOŚĆ PROROCTW BIBLIJNYCH BĘDZIE IMITOWANA PRZEZ SZATANA, DLATEGO TRZEBA TRZYMAĆ SIĘ BIBLIJNEGO WSKAZANIA - "PROROCTW NIE LEKCEWAŻCIE" - 1 TESALONICZAN 5:20.

OPRÓCZ JEDNEJ LUB WIELU IMITACJI ANTYCHRYSTA, CZY FAŁSZYWEGO PROROKA, PRAWDOPODOBNIE IMITOWANA BĘDZIE BITWA ARMAGEDON, TZW 3 ŚWIĄTYNIA WG MNIE BĘDZIE IMITACJĄ PROROCTWA A NIE SPEŁNIENIEM CO Z KOLEI SPRAWI ŻE TEN KTÓRY W NIEJ ZASIĄDZIE BĘDZIE IMITACJĄ ANTYCHRYSTA A NIE ANTYCHRYSTEM - INACZEJ SZATAN NIE ROZGŁASZAŁ BY TEGO NA CAŁY ŚWIAT ALE TRZYMAŁ W TAJEMNICY, RÓWNIEŻ WG MNIE BIBLIA POKAZUJE ŻE BUDYNEK NIE MOŻE BYĆ ŚWIĄTYNIĄ BOŻĄ. ZAPEWNE BĘDZIE TEŻ MÓWIONE ŻE TO SPEŁNIENIE SŁÓW O ŚWIATYNI Z KSIĘGI EZECHIELA.



TAJEMNICE BIBLII "APOKALIPSA" Z NATIONAL GEOGRAPHIC - http://www.dailymotion.com/video/xomv02 ... RPOT2fp5gs

ZAPEWNE DZIESIĄTKI, SETKI MILIONÓW LUDZI OBEJRZAŁO TEN FILM - W 28 MINUCIE JEST MÓWIONE ŻE ANTYCHRYST WEJDZIE DO ŚWIĄTYNI I PODA SIĘ ZA BOGA. TEN FILM TO STRASZNA MANIPULACJA ALE SZATAN BYŁBY IDIOTĄ GDYBY OGŁASZAŁ ŚWIATU TAKĄ RZECZ PO KTÓREJ ŁATWO BY BYŁO ROZPOZNAĆ ANTYCHRYSTA - ALE SZATAN CHCE ŻEBY LUDZIE WIERZYLI W TO BO TO BĘDZIE IMITACJA PROROCTWA I TEN KTÓRY TAM BĘDZIE DZIAŁAŁ BĘDZIE IMITACJĄ ANTYCHRYSTA.

CAŁY TEN FILM POKAZUJE IMITACJE ANTYCHRYSTA i IMITACJE INNYCH PROROCT. NA FILMIE NIE WARTO BUDOWAĆ WNIOSKÓW ALE JEST TO DODATKOWY ARGUMENT, A DZIESIĄTKI, SETKI MILIONÓW CHRZEŚCIJAN NP Z RUCHU ZIELONOŚWIĄTKOWEGO TO SMACZNY KĄSEK DLA SZATANA - WIĘC M.IN CI LUDZIE SĄ URABIANI NA IMITACJĘ ANTYCHRYSTA ABY PÓŻNIEJ PÓJŚĆ ZA PRAWDZIWYM ANTYCHRYSTEM



________________________

DO IMITACJI ANTYCHRYSTA JAK I DO PRAWDZIWEGO ANTYCHRYSTA BĘDĄ PRZYPISYWANE PROROCTWA ODNOSZĄCE SIĘ DO PANA JEZUSA I JEGO KRÓLESTWA NP :


1) kiedy imitacja antychrysta lub antychryst który będzie panował nad wszystkimi masami ludzmi : Izajasza 10:14, Objawienie Jana 13:7 wtedy chrześcijanie będą zwodzeni, że to wypełnienie słów biblijnych o PANU JEZUSIE : " jego władza będzie od morza do morza i od Eufratu aż po krańce ziemi." - Zachariasza 9:10. Innym fragmentem może być np : "I dano mu władzę i chwałę, i królestwo, aby mu służyły wszystkie ludy, narody i języki, Jego władza - władzą wieczną, niezmienną, jego królestwo - niezniszczalne" - Daniela 7:14.

NA 100 % PODOBNE WERSETY MÓWIĄCE O PANU JEZUSIE I JEGO WŁADZY BĘDĄ PRZYPISYWANE IMITACJI ANTYCHRYSTA A PÓŻNIEJ ANTYCHRYSTOWI.


2) NA PEWNO ZA RZĄDÓW IMITACJI ANTYCHRYSTA BĘDZIE IMITOWANE TEŻ "POKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO" - WTEDY FAŁSZYWE ORGANIZACJE BĘDĄ MÓWIĆ ŻE TO WYDARZENIE TO SPEŁNIENIE SŁÓW APOSTOŁA PAWŁA : "GDY BĘDĄ MÓWIĆ POKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO WTEDY PRZYJDZIE NA NICH NAGŁA ZAGŁADA" - no i pojawi się PRAWDZIWY ANTYCHRYST A WTEDY ZNOWU BĘDĄ MU PRZYPISYWANE PROROCTWA ODNOSZĄCE SIĘ DO RZADÓW PANA JEZUSA np : "Kładzie kres wojnom aż po krańce ziemi, Łamie łuki i kruszy włócznie, Wozy ogniem pali. (11) Przestańcie i poznajcie, żem Ja Bóg, Wywyższony między narodami, Wywyższony na ziemi!" - Psalm 46:10 LUB -

"Wtedy rozsądzać będzie narody i rozstrzygać sprawy wielu ludów. I przekują swoje miecze na lemiesze, a swoje włócznie na sierpy. Żaden naród nie podniesie miecza przeciwko drugiemu narodowi i nie będą się już uczyć sztuki wojennej." - IZAJASZA 2:4 - TEGO TYPU PROROCTWA BĘDĄ PRZYPISYWANE ANTYCHRYSTOWI ALE I MOŻLIWE ŻE IMITACJI ANTYCHRYSTA.




PODOBNYCH PRZYKŁADÓW JEST WIĘCEJ WIĘC NA 100 % POJAWI SIĘ OSOBA / OSOBY KTÓRE BĘDĄ IMITOWAŁY ANTYCHRYSTA BIBLIJNEGO - OPRÓCZ MASS MEDIÓW RÓWNIEŻ NP PROKATOLICKIE ZWODNICZE PRZEKAZY JUŻ URABIAJĄ NA IMITACJE ANTYCHRYSTA : http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/08 ... hrystusem/

[b]

_________________
WYZNANIE WIARY : biblijny binitarianizm, kondycjonalizm, anihilacjonizm

https://binitarianizm-biblijny.blogspot.com/ , https://binitarianizm123anihilacjonizm. ... kreca.html

, http://mieczducha888.blogspot.com/2020/ ... ra_27.html ,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt lut 08, 2013 12:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
Mieczu, jakoś cię polubiłem, dlatego nie odbierz mojego pytania źle:), lecz żartobliwie.

Czy twój niniejszy wpis jest prawdziwym wpisem, czy tylko imitacją wpisu, a prawdziwy wpis pojawi się później??? :D

Po roku od swojego artykułu już sam widzisz, że mogą być w nim braki lub że są po prostu błędne. Teraz znów piszesz "na pewno", "na 100%" w temacie "imitacji antychrysta".
A gdyby tak zacząć opierać się WYŁĄCZNIE na tym, co jest napisane w Biblii, zamiast pisać kolejne "prawdopodobne scenariusze"?
Nie mam siły na dyskusję w temacie imitacji bitwy pod Armagedonem, itp. Odniosę się do jednej rzeczy:

MieczDucha napisał(a):
ZAPEWNE DZIESIĄTKI, SETKI MILIONÓW LUDZI OBEJRZAŁO TEN FILM - W 28 MINUCIE JEST MÓWIONE ŻE ANTYCHRYST WEJDZIE DO ŚWIĄTYNI I PODA SIĘ ZA BOGA. TEN FILM TO STRASZNA MANIPULACJA ALE SZATAN BYŁBY IDIOTĄ GDYBY OGŁASZAŁ ŚWIATU TAKĄ RZECZ PO KTÓREJ ŁATWO BY BYŁO ROZPOZNAĆ ANTYCHRYSTA - ALE SZATAN CHCE ŻEBY LUDZIE WIERZYLI W TO BO TO BĘDZIE IMITACJA PROROCTWA I TEN KTÓRY TAM BĘDZIE DZIAŁAŁ BĘDZIE IMITACJĄ ANTYCHRYSTA.


Przecież o tym wie każdy, kto umie czytać i sięgnie po Biblię:
"(3) Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia, (4) przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga. (5) Czy nie pamiętacie, że jeszcze będąc u was, o tym wam mówiłem?"

Paweł nie mówił, że wejdzie tam "imitacja antychrysta", lecz prawdziwy przeciwnik Boga, syn zatracenia. Pamiętajmy, że zdecydowana większość Żydów nie uznaje Jezusa Chrystusa i Apostoła Pawła, tym samym nie czytają Nowego Testamentu. To jest tutaj istotne.

Jednocześnie z Pisma wiemy, że:
(18) Dzieci, ostatnia to już godzina. A słyszeliście, że ma przyjść antychryst, lecz oto już teraz wielu antychrystów powstało. Stąd poznajemy, że to już ostatnia godzina. (19) Wyszli spośród nas, lecz nie byli z nas. Gdyby bowiem byli z nas, byliby pozostali z nami. Lecz miało się okazać, że nie wszyscy są z nas. (20) A wy macie namaszczenie od Świętego i wiecie wszystko.

Jednak słowa z listu Jana nijak się mają do twojej teorii o "imitacji antychrysta".

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt lut 08, 2013 2:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Mieczu, WYŁĄCZ CAPS LOCK, bo Ci się zaciął :D

A tak poza tym, Twój wpis jest całkowicie niezrozumiały. Jeśli Biblia mówi, że Antychryst zasiądzie w świątyni i poda się za Boga, to po prostu tak będzie. I nie Tobie oceniać, czy szatan byłby idiotą, czy nie. Proponuję, żebyś opierał swoje wpisy na Słowie Bożym zamiast na National Geographic i własnym "widzimisiu". Słowo Boże nie mówi o żadnych "imitacjach Antychrysta". Jeśli uważasz, że świątynia nie może być budynkiem, to musisz interpretować słowa Pawła jakoś dowolnie i dziwnie, bo on wyraźnie pisze, że Antychryst "zasiądzie w świątyni Bożej". Jan w Objawieniu 11:1-2 też mówi o świątyni jako budynku, który ma nawet swoje wymiary.

III Świątynia raczej nie będzie mylona ze świątynią Mesjasza, ale proroctwa dotyczące pokoju na pewno będą tak naginane, żeby pokazać, że Antychryst jest Mesjaszem. Do tego nie trzeba żadnych "imitacji". Jeśli znajdziesz w Biblii jakiś tekst mówiący o imitacji samego Antychrysta (nie o ludziach posiadających ducha Antychrysta, o których mówi Jan) to daj znać. Jeśli nie możesz oprzeć swoich teorii na Piśmie, to szkoda czasu na jałowe i sensacyjne spekulacje.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lut 09, 2013 11:28 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 5:22 pm
Posty: 246
Ktoś mądry mi kiedyś powiedział, że żeby lepiej odróżnić oryginał od imitacji trzeba dokładniej studiować oryginał. 8)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lut 09, 2013 4:03 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Dobrze powiedział.Sprawdza się.Jestem grzybiarzem - wiem czym grozi zjedzenie podróbki. :D

_________________
Arkę Noego budowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lut 11, 2013 1:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 25, 2011 9:51 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Puławy
Zanim wam odpowiem, chciałbym was spytać czy islamski antychryst Dajjal to ta sama osoba co biblijny antychryst ???



, http://gosc.pl/doc/802633.Uwaga-na-Antychrysta

cytuję fragment z 3 strony : "Rekolekcje dla papieża
Na prośbę Benedykta XVI kard. Giacomo Biffi wygłosił w 2007 r. rekolekcje wielkopostne dla papieża i jego współpracowników. Mówił o Antychryście. Nikt się nie spodziewał, że temat wywoła bardzo żywą i emocjonalną reakcję opinii publicznej i sprowokuje skrajne komentarze, zwłaszcza we włoskiej prasie.

Jedni kpili: „O kim mówi Biffi? Pewnie o Bushu lub Berlusconim albo o jakimś antyklerykale”. Filippo Ceccarelli z „La Repubblica” dworował sobie: „Antychryst mógłby ukryć się za plecami pacyfisty lub ekologa albo ekumenisty. Na liście kard. Biffiego zabrakło tylko geja”. Szybko jednak zaczęto sobie zdawać sprawę, że chodzi o coś, co odnosi się do życia Kościoła, coś w rodzaju podstępnego konia trojańskiego, wprowadzonego do chrześcijańskiej wspólnoty. Oto jedna z katechez kard. Biffiego – o Antychryście według Sołowjowa."


Czy ten kardynał lub papież lub włoskie i światowe mass media mówią o biblijnym antychryście ?? ,pozdrawiam

_________________
WYZNANIE WIARY : biblijny binitarianizm, kondycjonalizm, anihilacjonizm

https://binitarianizm-biblijny.blogspot.com/ , https://binitarianizm123anihilacjonizm. ... kreca.html

, http://mieczducha888.blogspot.com/2020/ ... ra_27.html ,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lut 11, 2013 3:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
Właśnie napisałem do jednego brata, że rezygnacja Benedykta będzie jak woda na młyn dla Miecza do tworzenia różnych scenariuszy, skoro i bez takiego wydarzenia te scenariusze pojawiają się jak grzyby po deszczu :)

Ja chcę zauważyć tutaj tylko jedno: Dziękuję Bogu za Pismo Święte i jego niezmienność na przestrzeni lat. Bez względu na to, co my zauważamy w otaczającym nas świecie, Biblia i zawarte w niej proroctwa się nie zmieniły. Dlatego Mieczu wszyscy tu oczekujemy, abyś swoje scenariusze popierał Pismem Świętym. A zamiast tego mamy kolejne linki do kolejnych stron...

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lut 11, 2013 3:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Widzę, że Rafał mnie uprzedził... :D

Mieczu, nie podniecaj się tym, co mówią i piszą ludzie zwiedzeni i zwodzący innych, piszący półprawdy imitujące prawdę. Pan Jezus powiedział, że wielu będzie mówiło: "Ja jestem Chrystusem" i że wielu zwiodą. To powinno nam wystarczyć. Biblia podaje wystarczającą ilość danych na temat Antychrysta, żeby ludzie żyjący w czasach jego działania mogli go rozpoznać.

W ramach ćwiczeń z rozpoznawania oryginału i odróżniania go od podróbek przylgnijmy do Słowa Bożego, zamiast się teraz zagłębiać w eschatologiczne doktryny demonów. To nie jest ani mądre, ani bezpieczne. Dlatego Mieczu zamiast gonić za podróbkami skup się na oryginale. Podobieństwa podróbek do prawdy tylko wciągają w niebezpieczną zabawę, jaką jest właśnie mnożenie kolejnych linków do kolejnych artykułów. A demony się cieszą.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz lut 28, 2013 4:54 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 25, 2011 9:51 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Puławy
Rafał napisał(a):
Dlatego Mieczu wszyscy tu oczekujemy, abyś swoje scenariusze popierał Pismem Świętym. A zamiast tego mamy kolejne linki do kolejnych stron...


Masz racje, biblia to fundament i miernik wszystkiego, ale rzeczy o zasięgu globalnym warto rozważyć mimo, szczegółowy opis danej sytuacji nie jest jasno sprecyzowany w biblii. Uważam temat za bardzo poważny, będzie w nim pewien procent domysłu, spekulacji ale nie są one wzięte z powierza ale właśnie mają oparcie w analizie tego co się dzieje na świecie i co jest wpajane światu. Przecież na tej samej zasadzie ludzie dyskutuję np o biochipie, o trzeciej świątyni i paru innych sprawach

_________________
WYZNANIE WIARY : biblijny binitarianizm, kondycjonalizm, anihilacjonizm

https://binitarianizm-biblijny.blogspot.com/ , https://binitarianizm123anihilacjonizm. ... kreca.html

, http://mieczducha888.blogspot.com/2020/ ... ra_27.html ,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz lut 28, 2013 5:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 25, 2011 9:51 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Puławy
Smok Wawelski napisał(a):
Widzę, że Rafał mnie uprzedził... :D

Biblia podaje wystarczającą ilość danych na temat Antychrysta, żeby ludzie żyjący w czasach jego działania mogli go rozpoznać.



Przy rozsądnym rozważeniu rzeczy demony na pewno się nie cieszą, wzięcie pod uwagę, że pewne rzeczy nagłaśniane światu mogą być celowym wykreowanym wydarzeniem a nie proroctwem to wg mnie szkoła ostrożności, rozsądku, rozwagi a tego nigdy za dużo. Nie można popadać w skrajności, ale spokojnie ja nie odrzucam biblii, ale nie gardzę tym co się dzieje na świecie szczególnie w tematach biblijnych. Może mam pokrzywione wg was pojęcie logiki lub mamy inne zdanie na temat kto rządzi światem, jeśli całemu światu jest głoszone lub mocno sugerowane że biochip lub podobne rzeczy są/ będą znamieniem bestii to moja logika mówi mi, że bardzo prawdopodobne ale jest tu pułapka. O tym temacie mówie nie od wczoraj, na podstawie biblii mówiłem ze np biochip i 3 światynia będą znamieniem bestii - ponad 2 lata temu już mówiłem, że prawdopodobnie 3 światynia jest imitacją proroctwa. Mam na to argumenty biblijne ale i to co jest głoszone światu przemawia za tym.

_________________
WYZNANIE WIARY : biblijny binitarianizm, kondycjonalizm, anihilacjonizm

https://binitarianizm-biblijny.blogspot.com/ , https://binitarianizm123anihilacjonizm. ... kreca.html

, http://mieczducha888.blogspot.com/2020/ ... ra_27.html ,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz lut 28, 2013 6:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Myślę, Mieczu, że niepotrzebnie komplikujesz rzeczy proste. Stanie się to, co jest napisane w Biblii. Nie jest tam napisane, że będą jakiekolwiek "imitacje Antychrysta" - raczej, że będą imitacje Chrystusa, z których "docelową" imitacją będzie sam Antychryst. III Świątynia jest zapowiedziana nie jako imitacja, tylko jako fakt. Będą składane ofiary i będzie przerwanie ich składania po 3,5 roku. Mówi o tym Daniel, mówi Jan i mówi sam Pan Jezus.

Ani Rafał ani ja nie twierdzimy, że znamieniem bestii będzie sam biochip. Twierdzimy jedynie, że może zostać wykorzystany do transakcji bezgotówkowych i uzależnienia tych transakcji od oddania chwały Antychrystowi. To jest już technologicznie możliwe.

Myślę, że jeśli zamiast czytać Pismo zaczniesz szukać "pułapki w pułapce w pułapce", to w końcu sam "zakiwasz się na śmierć", jak mówili moi koledzy na podwórku podczas gry w piłkę. :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt mar 01, 2013 7:17 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 25, 2011 9:51 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Puławy
Dopóki trzymam dystans to jest to tylko bezpieczne rozważanie, no i najważniejsze chce powiedzieć, że nie chce nikogo wpakować w biochip, nawet jeśli będzie on imitacją znamienia to z Bożą pomocą odrzucę go, choćby groziła śmierć głodowa itd. Powiedzmy, że zapowiedzi z mass mediów, różnych przekazów w tym organizacji religijnych sprawdzą się i np na chipie RFID czy czymś podobnym oparty zostanie światowy handel i przepływ pieniędzy. Dla mnie takie wydarzenie to za mało, aby uznać tą rzecz za znamię, żeby uznać coś za znamię muszą być spełnione wszystkie warunki podane w proroctwach a nie tylko jeden element jak np kupowanie i sprzedawania - poza tym może będzie można ominąć ewentualny biochip np barterem lub pracą za jedzenie itp, w osobnym wpisie podam więcej argumentów na temat np biochipów czy trzeciej świątyni

_________________
WYZNANIE WIARY : biblijny binitarianizm, kondycjonalizm, anihilacjonizm

https://binitarianizm-biblijny.blogspot.com/ , https://binitarianizm123anihilacjonizm. ... kreca.html

, http://mieczducha888.blogspot.com/2020/ ... ra_27.html ,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt mar 01, 2013 5:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Mieczu, czytaj to, co jest napisane w Biblii. Warunkiem sprzedawania i kupowania nie będzie samo posiadanie ewentualnego biochipu, tylko posiadanie imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia związanego ze "znamieniem".

"On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć" [Obj. 13:17-18]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL