www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 11:59 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn wrz 09, 2013 2:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Bardzo możliwe, że w Syrii wcale nie chodzi o broń chemiczną. Ciekawy update JD Faraga na ten temat:

http://www.youtube.com/watch?v=sXeA61BC ... Uvjxzngl-g

Okazuje się, że Izrael ma drugie co do wielkości na świecie złoża ropy w łupkach, a także olbrzymie zasoby gazu.

http://www.timesofisrael.com/should-isr ... 8-54501245

Ez. 38:11-12 mówi, że Rosja i Iran przybędą z północy (czyli przez Syrię), żeby zdobyć łup. Zaczyna się wyjaśniać, co to może być za łup. Farag mówi o innych watkach, które w tym wątku były częściowo poruszane.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lut 15, 2014 11:21 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
No i mamy potwierdzone złoża ropy i gazu w Izraelu:

http://www.prophecynewswatch.com/2014/F ... 4/141.html


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt kwi 18, 2014 9:05 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 2:20 pm
Posty: 344
http://www.usatoday.com/story/news/worl ... e/7816951/

Szokujące fakty, które sprawiają, że WSZYSCY przecierają oczy ze zdumienia!!! :!: Żydzi wezwani do obowiązkowej rejestracji we Wschodniej Ukrainie! Powtórka sprzed II Wojny?

Żydom wychodzącym z synagogi wręczono ulotki z nakazem rejestracji swoich dóbr i wniesienia opłaty za obywatelstwo (?!) pod karą konfiskaty tychże dóbr, deportacji i innych przyjemności. Oczywiście te ulotki rozdawali prorosyjscy separatyści. Od razu widać, co się dzieje i do czego to zmierza. W dodatku w świetle coraz bardziej zacieśniającej się współpracy Rosji z Iranem, tworzy się oś przyszłej inwazji. Brakuje jeszcze Turcji ...

Rozmawiałam nieraz z ludźmi zaangażowanymi w służbę wśród Żydów i często padały stwierdzenia, że jeszcze przyjdzie antysemityzm w gorszym wydaniu, niż takim "codziennym". I doprowadzi to do kolejnej fali powrotu synów tego narodu do ich ziemi. A skoro widać przygotowania do wypełnienia się Ez. 38 i 39 to nic dziwnego. Wiem, że Bóg obraca ludzkie knowania nienawiści na dobro i chce sprowadzić naród - z którym wziął rozwód na jakiś czas - do jego kraju. Po to, aby mogli wziąć udział w wydarzeniach ostatecznych, które tam się rozegrają. I aby mogli wybrać.

_________________
"(...) Siebie samego czystym zachowaj" [1 Tm 5,22]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt kwi 29, 2014 7:32 am 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 6:43 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Kraków
http://www.chnnews.pl/index.php/pl/resz ... aelu1.html


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So maja 03, 2014 6:54 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 2:20 pm
Posty: 344
Tak, teraz wszystkie te wydarzenia mają wspólny mianownik.

Jakiś czas temu ( w styczniu!, kiedy był jeszcze spokój), moja znajoma z Ukrainy opowiadała, że u nich w zborze w 2007 roku było proroctwo przez jakiegoś amerykańskiego pastora, że na Ukrainę wejdą wojska rosyjskie, że wschodnia Ukraina zostanie zniszczona w wyniku działań wojennych, a niedługo po tym, z Krymu popłyną okręty wojenne na Izrael.

Wtedy jeszcze był tam względny spokój, nic nie wskazywało, że aż tak się podzieje! I niech mi kto powie, że dar proroctwa zanikł ... Odpowiem wtedy: "Kto ma uszy niech słucha, co Duch mówi do zborów".

_________________
"(...) Siebie samego czystym zachowaj" [1 Tm 5,22]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So maja 03, 2014 7:21 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Cytuj:
a niedługo po tym, z Krymu popłyną okręty wojenne na Izrael.


Jeśli naprawdę tak się stanie...to lepiej się módlmy!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz lis 20, 2014 1:08 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 19, 2014 3:10 pm
Posty: 9
Tutaj jest nagranie z prezentacji proroctwa, o którym wspomniałaś, Mamo Muminka:
https://www.youtube.com/watch?v=t70KAUD7eEE
Prorok nazywa się Philip Barnett. Nie podejmuję się oceny tego, co powiedział.
Jeśli chodzi o imperialistyczne zapędy Rosji, to nie jest to żadna nowość, bo to fundament istnienia tego państwa. Nie zrezygnowali z tego od wieków. Do Krymu dobierali się poprzednio w 2003 roku, mieli plan zbudować drogę lądową z terytorium Rosji:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Konflikt_o_Tuz%C5%82%C4%99
Nie tylko Żydzi doznali prześladowań ze strony prorosyjskich separatystów. Wszystkie wyznania poza prawosławiem patriarchatu moskiewskiego zostały zdelegalizowane. Ewangeliczni chrześcijanie zostali wręcz uznani za agentów amerykańskich.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt lis 21, 2014 7:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 2:20 pm
Posty: 344
O, widzę, że z Ciebie Siostro niezły szperacz :wink: Ja nie wpadłam, żeby szukać w sieci ... Ale z kolei znalazłam piętnastominutowy skrót - bo tamto trwa ponad godzinę! Nie słyszę dobrze wersji angielskiej z powodu zbyt głośnego i nakładającego się na oryginał tłumaczenia. Bardzo mi to przeszkadza, z kolei po ukraińsku bardzo nie rozumiem (choć jeszcze ze szkoły kojarzę rosyjski).

https://www.youtube.com/watch?v=6U83USqgYMc

Też nic nie wiem o tym człowieku. Cóż, zobaczymy, jak się szczegóły wypełnią - brzmi strasznie .... Wiem też, że jest mnóstwo innych proroctw bardzo podobnych - o Europie i USA.

Co do prześladowań, to nie wątpię, że na pewno wszystkie wyznania są zdelegalizowane. Cerkiew rulez! Wszystkie religie są tak samo siebie warte i to wychodzi dopiero w pełni, kiedy mają okazję dorwać się do władzy - pośrednio albo bezpośrednio.

Ale jednak myślę, że Żydzi są na takim specjalnym celowniku duchowym. Diabeł chce ich zniszczyć, jak zwykle; Bóg zaś ma swoje plany i kieruje bieg wydarzeń w konkretną stronę. Dzięki nowej fali antysemityzmu dojdzie chyba do ponownej fali emigracyjnej. Gdzieś w księgach prorockich jest napisane "zgromadzę was ponownie" - czyli będzie Izrael jeszcze raz zebrany w jednym miejscu i to by było logiczne, skoro tam nastąpi jego wypławienie w Wielkim Ucisku.

_________________
"(...) Siebie samego czystym zachowaj" [1 Tm 5,22]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt lis 21, 2014 8:43 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Zaczęłam słuchać, ale nie miałam już dzisiaj sił do końca...Więc zapytam: wiadomo, kiedy to się ma wszystko wypełnić?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lis 22, 2014 5:31 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 19, 2014 3:10 pm
Posty: 9
To zostało ogłoszone w 2007 roku, kiedy u władzy byli jeszcze liderzy Pomarańczowej Rewolucji, i ten pastor powiedział, że na pewno za tej kadencji to się nie zdarzy, ale po nich dojdą do władzy ludzie, którzy będą działać na szkodę Ukrainy i na rękę Rosji. I tak się stało, kiedy prezydentem został Janukowycz, a większość w parlamencie zdobyła jego Partia Regionów. Majdan pokrzyżował ich plany, bo zaprotestowali ludzie, którzy mieli dość rządów osłabiających Ukrainę. Więc Rosja wkroczyła do akcji, żeby zachować wpływy. I ta część już się wypełniła.
Dla nas w Polsce wynika tyle dobrego, że nie zapowiedziano tam żadnych działań wojennych w naszym kraju.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lis 24, 2014 11:03 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 2:20 pm
Posty: 344
Właściwie on nic nie mówił o naszym regionie, ani o innych krajach Europy Zachodniej. Nie słuchałam tej długiej wersji w całości (bo przyznaję że nie mam czasu ani cierpliwości) ale fragmenty i ten piętnastominutowy skrót. Uderzyło mnie jednak zdanie, które tam padło, mianowicie, że ten ogień spadnie nie tylko na Rosję, ale też kraje Zachodu, które żyją beztrosko. I wiecie, jaki mi przyszedł do głowy fragment? "Biada beztroskim na Syjonie". Nie pamiętam, skąd to jest - pewnie jakaś księga prorocka. Ale tak mnie to uderzyło. Nie wiadomo, jakie to "kraje zachodnie" z perspektywy ukraińskiej. Proroctwo nosi nazwę Azow-mena.

_________________
"(...) Siebie samego czystym zachowaj" [1 Tm 5,22]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lis 25, 2014 7:06 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 15, 2010 9:13 pm
Posty: 132
nie wiem jak inni ale należę do ludzi,którzy na pewno nie żyją beztrosko.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt sty 27, 2015 11:20 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 22, 2013 12:47 pm
Posty: 49
Coś tu ostatnio cicho, choć w mediach aż huczy w temacie. :)

http://www.naszdziennik.pl/swiat/124561,iran-i-rosja-podpisaly-porozumienie.html

_________________
"Pókim był dziecięciem, mówiłem jako dziecię, rozumiałem jako dziecię, rozmyślałem jako dziecię; lecz gdym się stał mężem, zaniechałem rzeczy dziecinnych." 1 Kor. 13:11

"I powiedział do wszystkich: Jeśli kto chce pójść za mną, niechaj się zaprze samego siebie i bierze krzyż swój na siebie codziennie, i naśladuje mnie." Łuk. 9:23


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt kwi 03, 2015 9:06 am 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 22, 2013 12:47 pm
Posty: 49
http://www.bbc.com/news/world-middle-east-32172301

Coraz bliżej podpisania umowy z Iranem. Wszystko pięknie wygląda na papierze, a jak będzie w rzeczywistości? Myślę, że już niedługo Izrael będzie zmuszony zaatakować Iran.

_________________
"Pókim był dziecięciem, mówiłem jako dziecię, rozumiałem jako dziecię, rozmyślałem jako dziecię; lecz gdym się stał mężem, zaniechałem rzeczy dziecinnych." 1 Kor. 13:11

"I powiedział do wszystkich: Jeśli kto chce pójść za mną, niechaj się zaprze samego siebie i bierze krzyż swój na siebie codziennie, i naśladuje mnie." Łuk. 9:23


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn cze 15, 2015 8:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 18, 2013 3:27 pm
Posty: 251
Zacieśnia się współpraca pomiędzy Rosją a muzułmańskimi krajami bliskiego wchodu w celu "stabilizacji sytuacji w regionie" pod pretekstem... ochrony prześladowanych chrześcijan i dialogu międzyreligijnego.

http://www.pravmir.com/russia-initiates ... ddle-east/

Cytuj:
Earlier, representative of the Al-Marada youth movement of Lebanon Shadi Dahla said, speaking at the same forum, that Lebanon expects Russia to return to the Middle East, which is necessary to stabilize the situation in the region and balance the forces.

_________________
"Tak mówi Pan Bóg: Nie z waszego powodu to czynię, domu Izraela, ale dla świętego imienia mojego, które bezcześciliście wśród ludów pogańskich, do których przyszliście." Ks. Ezechiela 36:22, BT.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL