www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 11:03 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 10, 2010 10:10 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 06, 2010 3:07 pm
Posty: 119
Lokalizacja: dolnośląskie
Dominik napisał(a):
Od lat polecam Ulicę Prostą ludzią, którzy naprawdę szukają Boga i biblijnej nauki, a nie tylko deklarują że tak robią. Jak do tej pory robię to bez strachu, że ktoś posmakuje fałszywego mleka, a jak tego doświadczy, to mam zaufanie że Smok takie coś naprostuje. Uważam że powinna być osoba, która szczerze przed Bogiem bierze na siebie odpowiedzialność "prostowania", nie wpadając w dyktaturę. W mojej ocenie tak właśnie jest na UP i Smok się z tego wywiązuje. Myślę że rozumiem jaka odpowiedzialność jest udziałem takich osób, a przy okazji stres związany z ciągłym walczeniem o prawdę.
Pozdrawiam i życzę Ci Smoku dalszej wytrwałości.


AMEN:)

_________________
"Pocieszajcie,pocieszajcie mój lud,mówi wasz Bóg!"
Iz.40,1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 25, 2010 5:22 pm 
...a tutaj jeszcze jeden artykol o przebaczeniu; http://www.radiopielgrzym.pl/uczmy-sie-przebaczac.html


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 25, 2010 6:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 20, 2005 2:35 pm
Posty: 330
A'propos tematu, nie znam innego forum internetowego, które nie "popłynęlo" w nicość pustej gadaniny lub czeluść nonsensu lub herezji oprócz UP/ Może takie jest, ale nie spotkałem się.

Pomimo, że może nie zgadzam się ze Smokiem w tym czy w tamtym, to mam wielki szacunek dla dobrej roboty, którą tutaj robi. Wiele osób nawróciło się lub "naprostowało" dzięki UP.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re:
PostNapisane: Śr paź 13, 2010 7:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 8:43 am
Posty: 255
Lokalizacja: Podlasie
Robson napisał(a):
Pomimo, że może nie zgadzam się ze Smokiem w tym czy w tamtym, to mam wielki szacunek dla dobrej roboty, którą tutaj robi. Wiele osób nawróciło się lub "naprostowało" dzięki UP.


AMEN :)

_________________
Mat 6;33


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz paź 14, 2010 6:33 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
Wawelski napisał(a):
Ostatnio przestudiowałem temat ponownie i stwierdziłem, że sprawa nie jest taka prosta, a ja muszę skorygować moje poglądy.

Czytaliście to, no ja myślałem, że spadne z krzesła :D
Patrzcie, Wawelski skorygowal swoje poglądy :wink:
PS.
I żeby potem nie było, że uważa, iż "zawsze " ma rację ... itp. itd. .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz gru 09, 2010 3:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 04, 2010 5:37 pm
Posty: 26
Lokalizacja: Wrocław
Zaznaczam, że nie nie jest to żaden atak ad personam na nikogo tylko pytanie. Jestem nową owieczką na tym forum. Pytanie brzmi: Czy powinienem obawiać się Wawelskiego Smoka na tym forum? Co oznacza "wątek ad personam" o Smoku Wawelskim?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz gru 09, 2010 3:41 pm 
Hipciu, bac sie nalezy tylko Boga ! ale to napewno wiesz i czynisz, a nasz Smok nie jest grozny dopoki sami sobie z niego bozka nie zrobimy.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz gru 09, 2010 6:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 04, 2010 5:37 pm
Posty: 26
Lokalizacja: Wrocław
Czy nie jest też tak na tym świecie, że są na nim ludzie, którzy nieustannie muszą coś obalać?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz gru 09, 2010 6:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 04, 2010 5:37 pm
Posty: 26
Lokalizacja: Wrocław
Wychodzę z założenia, że to co niektórzy osiągają poprzez obalanie można osiągnąć w inny sposób. Dlatego choć polubiłem to forum nie zamierzam się w to angażować. Inni nie lubią jazdy figurowej ja akurat obalania nie lubię.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz gru 09, 2010 6:32 pm 
oj Hipciu, mielismy mowic o Dobrej Nowinie, a nie o zlych, ale w sumie dyskusja zawiera w sobie tez chyba obalanie, kiedy sie nie zgadzamy ze soba nawzajem, co ?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz gru 09, 2010 6:50 pm 
Hipciu, żadna skrajność nie jest tutaj wskazana:
Tyt. 1:9
[episkopos/doglądający powinien być] trzymający się prawowiernej nauki, aby mógł zarówno udzielać napomnień w słowach zdrowej nauki, jak też dawać odpór tym, którzy jej się przeciwstawiają.

Ani polowanie na czarownice i inkwizytorstwo nie jest realizacją tych słów, ani głoszenie jedynie pozytywnych stwierdzeń, beztroskie wobec wykrzywiających prostą drogę Pańską.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sty 09, 2012 11:23 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lis 01, 2011 11:25 pm
Posty: 17
Bardzo fajne jest to forum dzieki Krzytofowi . Tematyka z gornej polki , poziom high standart.
Czasem czytajac wypowiedzi zastanawia mnie fakt skad w ludziach tyle wiadomosci . :?:
Uwazam iz to forum jest dla jednych ulica prosta dla drugich ulica trudna .
Wawelski robi tu naprawde dobra robote .
Troche mi to slowo ,,smok,, w jego niku wadzi , no ale jesli lubi ta bajke to mozna jakos to przelknac. :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt sty 10, 2012 4:00 pm 
Offline

Dołączył(a): N cze 19, 2011 8:20 pm
Posty: 3
edward napisał(a):
Bardzo fajne jest to forum dzieki Krzytofowi . Tematyka z gornej polki , poziom high standart.
Czasem czytajac wypowiedzi zastanawia mnie fakt skad w ludziach tyle wiadomosci . :?:
Uwazam iz to forum jest dla jednych ulica prosta dla drugich ulica trudna .
Wawelski robi tu naprawde dobra robote .

W 100% zgadzam się z Edwardem.
Chociaż jestem krótko na forum, to widzę pełen profesjonalizm i całkowite uznanie Pisma Świętego, co dzisiaj jest rzadkością w chrześcijaństwie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt sty 20, 2012 7:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 5:22 pm
Posty: 246
Nie dziwcie się. Od wieków każdy mężczyzna chce ustrzelić smoka, żeby uzyskać rękę królewny i kuferek słodyczy. Może to ten podświadomy kod wbity nam w dzieciństwie. :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL