www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:33 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So paź 30, 2021 4:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 30, 2009 12:01 pm
Posty: 504
Lokalizacja: DG
Zachęcam do przeczytania książki "Plan Archontów". Akcja książki wydaje się być fikcją, ale to tylko pozór. W "Planie Archontów", jej autor D. Hunt ważne fakty ubrał w wartką fabułę. "Plan Archontów" to fabularna opowieść, natomiast książka "Ameryka nowy uczeń czarnoksiężnika" jest pełna faktów, które widzimy, nieco zawoalowane w "Planie Archontów". Moim zdaniem obie te książki stanowią pewną całość. Kontynuacją "Planu Archontów" jest książka "Wybrani", którą również gorąco polecam.


Cytuj:
Jestem na świeżo po lekturze powieści Dave Hunta „PLAN ARCHONTÓW” i „WYBRANI”. Jakże inaczej wybrzmiewa ich treść w obecnej sytuacji społeczno politycznej. Niegdyś nie używane pojęcia „nowy ład”, ratowanie „ziemi” z opresji, tworzenie jednej religii, brzmią jak codzienne wiadomości.
Przy tym miłość, małżeństwo, szukanie prawdy towarzyszy niemal wszystkim głównym bohaterom. Powieść dzieje się równolegle w wielu krajach świata. Mimo wzmożonej aktywności „Archontów” wciąż żyją i nawracają się nowi uczniowie Jezusa. Oczywiście nie zrobię tutaj streszczenia książek, powiem tylko, że z pewnością nie jest to science fiction, a rzetelny dokument, przedstawiony przez bohaterów obu powieści.
Najbardziej zachwycił mnie fragment który zacytuję „Nieuleczalnie wesoły staruszek reprezentował jakiś nowy gatunek ludzi, na który Ari nie miał dotąd okazji się natknąć”. Tego pragnę i o to się modlę by być nieuleczalnie radosnym dzieckiem Bożym.
Ania


Cytuj:
Czytałam ją, gdy jeszcze Dawid żył. Wydawało się, że to wręcz przesada. WYDAWAŁO SIĘ. Teraz już nie.
Wiesława


Cytuj:
Chyba ze trzydzieści lat temu miałem tą książkę w rękach. Przejrzałem ją, przeczytałem kilka fragmentów i nie zrobiła na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia. Kilka miesięcy temu zadałem pytanie osobie z zespołu The Berean Call i tłumaczowi książki na polski. Dlaczego Dave Hunt napisał powieść trochę sensacyjną, trochę science fiction? Odpowiedź była bardzo zagadkowa. Dave miał dostęp do tajnych informacji i miał wiedzę, której nie mógł przekazać w wykładach i publikacjach. By móc te informacje w jakiś sposób przekazać zawoalował je właśnie w tę powieść. Mając tę informację sięgnąłem ponowie po książkę. Tym razem zaciekawiła mnie i przeczytałem ją w trzy dni. Akcja książki i jej przesłanie tym razem było dla mnie bardzo klarowne.
Andrzej


Więcej informacji - https://zwiedzionechrzescijanstwo.blogs ... ontow.html

Książki "Plan Archontów" oraz "Wybrani" można otrzymać pisząc na adres:
aolsza1963(at)gmail.com


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL