www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 4:57 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N sty 06, 2019 5:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 27, 2013 6:59 pm
Posty: 151
Cytuj:
"Zapis wideo konferencji z 1999 roku.
Konferencja odbyła się pod hasłem "Byli katolicy dla Chrystusa" i była poświęcona ekumenicznemu dokumentowi ECT - "Evangelicals and Catholics Together" (Ewangeliczni chrześcijanie i katolicy razem). Mówcy wskazują na zagrożenia, jakie pociąga za sobą podpisanie tego dokumentu. Wykazują, że jego treść jest sprzeczna z Pismem Świętym. Mimo, że minęło kilkanaście lat, temat i zagrożenie są wciąż aktualne."


https://youtu.be/SUAhk7kMYno cz1

https://youtu.be/IKfmz4-bToI cz2

https://youtu.be/nUOPPBV40JA cz3

_________________
Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, i odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom. Ale ty bądź czujny we wszystkim, cierp, wykonuj pracę ewangelisty, pełnij rzetelnie służbę swoją.
2Tym. 4, 3-5


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sty 14, 2019 10:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 22, 2017 10:50 pm
Posty: 160
Hej hej! Słucham właśnie trzeciej części. Są to niezwykle poruszające wykłady i ciekawa jestem czy można je zakupić jakoś albo legalnie pobrać gdzieś, zanim zniknie z sieci.
Zaintrygowało mnie to kieszonkowe vademecum do rozmowy z katolikami. Niezłe narzędzie i chyba takie zrobię. może ktoś z Was coś takiego ma? Robił? Końcówki drugiej części na pewno posłucham częściej.
Chociaż po lekturze autobiografii brata Chiniquy, świadectw nawrócenia braci którzy byli kiedyś księżmi, miałam wrażenie że już nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć, to te wykłady rzuciły nowe światło na pewne kwestie. Zdałam sobie sprawę, tak jak oni, że właśnie katolicy to najbardziej zaniedbane pole misyjne i diabeł zaciera ręce bo przecież nikt nie będzie wzywał do upamiętania "nawróconych" :twisted: Przepraszam że się tak rozpisałam. Dziękuję za te linki i modlę się o moich braci i siostry aby nie dali się zwieść tym ekumenicznym czarom. Maranatha!

_________________
Nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt sty 15, 2019 4:49 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
ezer_kenegdo napisał(a):
ciekawa jestem czy można je zakupić jakoś albo legalnie pobrać gdzieś, zanim zniknie z sieci.
Myślę, że można je ściągnąć z yootuba i nagrać na swój komputer ( a następnie na płytę), raczej nie są objęte autorskimi prawami majątkowymi ( tłumacz raczej też nie będzie miał nic przeciw).


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt sty 15, 2019 5:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Rzeczywiście, tłumacz raczej nie będzie miał nic przeciw. :D
W końcu chodzi o to, żeby to się rozchodziło wśród ludzi. Na prawach majątkowych nikt tu nie zarabia. Natomiast gdyby ktoś chciał to umieścić na swoim kanale, to prosimy o podanie linku źródłowego i oczywiście podanie materiału w niezmienionej formie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL