www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:40 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt lis 26, 2021 1:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Drodzy Użytkownicy i Czytelnicy forum Ulicy Prostej

Po modlitwie, namyśle i szukaniu rady oraz potwierdzeń doszedłem do wniosku, że forum UP przestało pełnić swoją rolę. W moim udczuciu ważne tematy zostały już omówione, a forum powoli przeradza się w "kawiarenkę".

Nie mam już czasu ani siły, żeby prostować ekscentryczne teorie, spędzając nad tym całe noce i dnie. Moim zdaniem dobrze będzie, jeśli forum będzie służyło jako zbudowanie dla czytelników, ponieważ czytanie nadal będzie możliwe. Natomiast spory o słowa (co niestety zdarza się coraz częściej) nie są ani potrzebne, ani zdrowe [I Tym. 6:4].

Forum wiele mnie nauczyło. Zostałem zmuszony do rozwoju dzięki bodźcom pochodzącym od uczestników różnych dysput. Dziękuję Panu za to, że stanowiło "skrzynkę kontaktową" dla ludzi, którzy szukali zdrowego nauczania i zdrowej społeczności w przekonaniu, że to z nimi coś jest nie w porządu, ponieważ nie mogli się pogodzić z odejściem otoczenia od prawdy Słowa Bożego i/lub brakiem wprowadzania Słowa w życie.

Zdaję sobie sprawę, że przez te wszystkie lata sam wielokrotnie upadałem. Podczas dyskusji bywałem wyniosły, niecierpliwy, a nawet złośliwy. Za to wszystko przepraszam "hurtowo" wszystkich Użytkowników.

Doszedłem do wniosku, że należy zmienić formę nauczania z krótkich form w ramach dyskusji w bardziej całościowe, ogarniające tematy w szerszym zakresie. Nie wiem jeszcze, jak to będzie wyglądało. Nie mam "parcia na jutuba", ale jeśli Pan da, to postaram się służyć podobnie, jak to dotychczas wyglądało w nagraniach dostępnych na Ulicy Prostej.

Jeśli chodzi o samą skrzynkę kontaktową, to można pisać na adres kontaktowy podany na stronie.

Pozdrawiam wszystkich w Panu i dziękuję za te wszystkie wspólnie spędzone lata.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL