www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 4:30 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt sty 12, 2021 5:28 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
Ja już wymiękam :(

Czy skutki uboczne szczepionki mogą za kilkanaście miesięcy bądź lat?
Profesor Simon określił, że to "zdumiewające pytanie", ponieważ szczepionki są skrupulatnie przetestowane. - Szczepionki zostały przetestowane od marca. Nie ma danych, żeby wystąpiły większe powikłania. Gdy porównano wyniki badań dotyczące poważnych powikłań, okazało się, że było ich więcej w grupie placebo, która nie otrzymała szczepionki. Dotyczy to także Moderny, Pfizera i AstraZeneca. Są małe przesłanki do tego, żeby wystąpiły takie skutki uboczne. Lepiej się zastanowić, jakie będą powikłania po przebyciu zakażenia za dziesięć, dwadzieścia, trzydzieści lat. U części ludzi mamy ciężkie uszkodzenie miąższu płuc, uszkodzenie serca, nerek i dysfunkcje jelit. Przyjęcie szczepionki to nie przebycie zakażenia wraz z jego konsekwencjami - oznajmił prof. Simon.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... BoxOpImg10#BoxWOpImg1

Zdaję sobie sprawę, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Pisałem już o tym, w interesie rządu jest, aby ludzie się zaszczepili, a to, że będą powikłania u niektórych - to trudno - z punktu widzenia Państwa im się ma to opłaca ( nawet mają być odszkodowania).
Natomiast z mojego punktu widzenia perspektywa powikłań to nie są żarty - to nie wiem, co wybrać :( Boże ratuj :(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt sty 12, 2021 5:43 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
Smok Wawelski napisał(a):
wujcio napisał(a):
"Biologiczna Bzdura Roku 2020"
Cyt. " Kolejno na liście znaleźli się: prof. Roman Zieliński (zdobył 1130 głosów, czyli 8,6 proc.). Jego zdaniem "mRNA w szczepionkach bazujących na RNA to tak naprawdę 'super wirus'".
https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,2 ... BoxOpImg10

https://www.facebook.com/polowanienazdr ... 6584461955
Cała wypowiedź, która prawdopodobnie jest podstawą oceny "plotka":

https://stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof ... ielinskim/

Co to jest wirus i jego budowa (najprościej):

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wirusy#Bu ... rus%C3%B3w

Nie wiem, kto ocenia, co jest, a co nie jest "biologiczną bzdurą", ponieważ nie widzę źródeł naukowych będących podstawą tej klasyfikacji. Widzę natomiast, że klasyfikacja nawet nie podaje linków do całych wypowiedzi "nagrodzonych", żeby je sobie przeczytać. W taki sposób uprawia się propagandę.
Niestety nie potrafię merytorycznie ustalić, czy mRNA jest wirusem, czy nie :(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr sty 13, 2021 9:36 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
https://www.youtube.com/watch?v=8VFngRmp1HE&t=1231s

Ktoś się bardzo stara, aby ta epidemia nie wygasła za szybko...
Z komentarzy pod filmem:
Cytuj:
This is happening everywhere. In Brazil doctors were obliged to put on the Death Certificates Covid-19, in order to receive more financial support from the government.

"To sę dzieje wszędzie. W Brazylii lekarze są zobowiązani umieszczac akty zgonu z powodu Covid-19 aby uzyskiwac większe finansowe wsparcie rządu"

Cytuj:
Giana Smith
3 dni temu
I am a travel nurse… And I believe every word this woman is saying!


"Jestem podróżującą pielęgniarką i wierzę w każde wypowiedziane słowo tej kobiety!"

Takich wpisów jest bardzo dużo. Wszyscy ci ludzie...kłamią?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr sty 13, 2021 10:20 am 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
Cyt. "To absurdalne, że na temat szczepień przeciwko COVID-19 wypowiada się osoba, która nie ma kompetencji medycznych. Ostrzegamy przed rewelacjami prof. Romana Zielińskiego. To nie są teorie naukowe - mówi prof. Michał Witt z Instytutu Genetyki Człowieka PAN w Poznaniu.".
[url]https://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,26677114,genetyk-z-radomia-zostal-guru-antyszczepionkowcow-naukowcy.html#S.main_topic_2-K.C-B.4-L.1.maly#s=BoxWyboLink:undefined[/url]
Niestety nie mam dostępu do całego artykułu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr sty 13, 2021 4:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
Powoli rozpoczyna się oswajanie społeczeństwa ze zgonami po szczepieniach, zwłaszcza osób starszych i schorowanych.
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... Id,4984230

Odgórna narracja - szczepionka na COVID jest bezpieczna. Jakikolwiek zgon po szczepieniu (a jest ich już ujawnionych trochę) MUSI znaleźć swoją przyczynę poza szczepionką.

Normalnie, każdy zgon po przyjęciu danej szczepionki czy jakiegokolwiek leku powinien powodować wstrzymanie dystrybucji danego produktu do czasu 100% wyjaśnienia sprawy. Ale teraz mamy "nową normalność", więc "show must go on"...

Drogie siostry, zachęcam abyście nie uległy presji.
Z jednej strony - nie ma sensu panikować - ufamy we wszystkim Panu. Jednocześnie tak zdroworozsądkowo - lepiej się trzymać od tego "dobrodziejstwa" z daleka.
A kto chce testować na sobie to coś z własnej woli - proszę bardzo.


p.s. Tak wygląda liczba zgonów w 2020 r. na świecie zaklasyfikowanych jako Covid na tle innych przyczyn zgonów. Mało kto na to zwraca uwagę, gdyż te suche dane statystyczne po prostu nie pasują do lansowanej od roku przez rządy i media wersji "największego zabójcy 21 wieku - Covid"...
https://dorzeczy.pl/religia/167504/abor ... oroba.html

"Według portalu Wordometers.info w roku 2020 zmarło na świecie 59,6 milionów osób. Według raportu 8,7 miliona ludzi zmarło na raka, 5 milionów z powodu palenia, 13 milionów z powodu niewyróżnionych tu osobno chorób, a 1,7 miliona na HIV/AIDS.
Z powodu trwającej pandemii zmarło niespełna– według oficjalnych danych – 2 mln osób. To nieznacznie więcej niż było ofiar HIV/ADIS w całym minionym roku.
Zarejestrowanych aborcji dokonano, aż 42 655 372, co znacznie przekracza populację Polski. Niewiele też brakuje by aborcji było tyle, ile jest wszystkich pozostałych przyczyn śmierci razem wziętych."

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr sty 13, 2021 5:13 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
Cyt.
" W Szwecji cztery starsze i schorowane osoby zmarły po przyjęciu szczepionki na Covid-19. Łącznie zgłoszono podejrzenie wystąpienia 96 niepożądanych skutków u 38 zaszczepionych osób -poinformowała Szwedzka Agencji ds. Produktów Medycznych."
a dalej cyt.
" - Zmarłe osoby miały jakąś formę choroby podstawowej. Na razie nie widzimy związku przyczynowego między szczepieniem a śmiercią. Chcemy jednak dokładnie sprawdzić te przypadki - oświadczyła Veronica Arthurson ze Szwedzkiej Agencji ds. Produktów Medycznych.".
Budowanie napięcia, najpierw jest informacja, że zmarli po przyjęciu szczepionki ( i to jest sugestia, że szczepionka jest winna), a następnie podana jest informacje, że nie wiadomo, czy śmierć była spowodowana szczepionką. Będą to wyjaśniać, nie jest napisane, że będą starali się udowodnić, że to nie wina szczepionki.
Być może jest to tak zredagowane, bo prasa szuka sensacji :(:( Może to i prawda, że w szczepionka jest powodem, ale w tej chwili nie wiadomo.
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... Id,4984230


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr sty 13, 2021 6:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Jak długo prowadzi się takie śledztwo? Kilka dni temu czytałam o 85- letnim seniorze, który zmarł dwa dni po szczepionce. Oczywiście stwierdzono, ze producent "nie wierzy w związek tej śmierci ze szczepionką". Czekam i czekam na wyniki tego śledztwa i nic. Działo się to w Szwecji. Ktoś może dysponuje jakąś informacją?

I właśnie...dlaczego nie wstrzymuje się szczepienia do czasu uzyskania odpowiedzi na pytanie, z jakiego powodu nastąpił zgon...?


Cytuj:
Drogie siostry, zachęcam abyście nie uległy presji.


Zastanawiam się, co zrobię, jeśli zagrożą mi utratą pracy. Na razie szczepionka jest dobrowolna. Ale jeśli ja i mój maż (też nauczyciel) nie będziemy mogli pracowac i zostaniemy bezrobotni z dnia na dzień, to tylko kwestia czasu, kiedy staniemy się bezdomni i będziemy wyjadac po śmietnikach. Że już nie wspomnę o dzieciach (dorosłe, ale studiują dziennie, na naszym utrzymaniu). I co wtedy...? Na razie też nikt z wierzących nie nazywa szczepionki znamieniem bestii. Zresztą, zdania wśród wierzących są podzielone. I jakoś brakuje proroctw, których zawsze było aż w nadmiarze...

Jak pisałam- ja mam złe przeczucia. Modlę się i staram ufac Bogu, jednak wiem, że mogą przyjśc ciężkie czasy i zwyczajnie, po ludzku się boję.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr sty 13, 2021 6:48 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
Owieczka napisał(a):
Na razie też nikt z wierzących nie nazywa szczepionki znamieniem bestii. Zresztą, zdania wśród wierzących są podzielone.
A jakie są podstawy do tego, żeby łączyć szczepionkę ze znamieniem bestii ?? :shock:
Zresztą piszesz niejednoznacznie, bo najpierw nikt nie nazywa, a w następnym zdaniu, że zdania są podzielone :(
Owieczka napisał(a):
Jak pisałam- ja mam złe przeczucia.
Owieczko raczej wszyscy mamy złe przeczucia ( ja nie słyszałem o osobach, które są absolutnie spokojne i cała ta sytuacja ich nie rusza). Ale ja mam też złe przeczucia jeśli chodzi o wirusa.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr sty 13, 2021 7:07 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Cytuj:
A jakie są podstawy do tego, żeby łączyć szczepionkę ze znamieniem bestii ?? :shock:


Są tacy, którzy utożsamiają szczepionkę ze znamieniem bestii. Inni uważają, że to preludium do tego znamienia. I ta druga opcja szczerze mówią wydaje się prawdopodobna: szczepic się trzeba będzie corocznie (już teraz zostało to zapowiedziane). Szczepic się mają wszyscy (mowa była o co najmniej 70% populacji). Każdy zaszczepiony ma otrzymac cerfytifkat zaszczepienia. I teraz: na pewno powstaną jakieś prostsze, wygodniejsze sposoby kontrolowania zaszczepionych i i ch bieżącego statusu. Byc może będą to chipy lub jakieś nano-tatuaże, nie wiem. Bez tych "pieczęci szczepiennych" nie będzie można pracowac, podróżowac, kupowac, sprzedawac... uczestniczyc w imprezach masowych, pójśc do teatru, kina, wejśc do marketu....itd..Kiedy tak na to spojrzec, to w świetle obecnych wydarzeń wydaje się to prawdopodobne. Kwestia roku- dwóch lat...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz sty 14, 2021 3:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
Znamienne jest to, że Izrael aktualnie przewodzi w wyszczepianiu i planach segregacji sanitarnej...
A wydawałoby się, że kto jak kto ale właśnie oni powinni być najbardziej wyczuleni na wszelką dyskryminację...
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Izrael ... 36495.html

Pamiętajmy, im bliżej powrotu Pana, tym Izrael bardziej w centrum wydarzeń.

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz sty 14, 2021 6:29 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
CZY KTOŚ TORPEDUJE AMANTADYNĘ?
https://www.youtube.com/watch?v=WZDpM1SaH-o
Wystarczy zobaczyć tak od 13:40 do 14:20.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt sty 15, 2021 9:49 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 14, 2019 6:31 pm
Posty: 62
Lokalizacja: Warszawa
Rafał napisał(a):


Paszport szczepionkowy ważny pół roku,czyli szczepienie co 6 miesięcy? Hmm


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So sty 16, 2021 11:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
"23 starsze osoby zmarły w Norwegii po przyjęciu pierwszej dawki szczepionek firmy Pfizer. Jak informuje państwowa agencja medyczna Statens Legemiddelverk trwa badanie przyczyn zgonów. Na razie sekcja zwłok 13 zmarłych wykazała, że powodem mogły być reakcje niepożądane po podaniu preparatu. W sumie w Norwegii zaszczepiono już około 25 tysięcy starszych osób."
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-s ... Id,4989224

Najsmutniejsze jest to (prawda o Pfizer):
"Koncern Pfizer, cytowany przez Bloomberga podaje, że współpracuje z Norwegami i ocenia, że "liczba przypadków nie jest alarmująca, jest zgodna z założeniami".

JAKIMI ZAŁOŻENIAMI :?: :?: :?: Przecież w ulotce angielskiej i polskiej nie ma mowy o możliwym NOP w postaci zgonu!
Jak widać prawda o tych "szczepionkach" jest ukrywana i dopiero śmierć wielu zaszczepionych przyczynia się do ujawnienia faktów...
Co wtedy powiedzą wszyscy promotorzy tego eksperymentu na ludziach? Co z sumieniami rządzących?

Tak premier Morawiecki mówił o tej "szczepionce" w listopadzie 2020 r.:
"- Dzisiaj nastąpił przełom jednej z firm w pracy nad szczepionkami przeciw koronawirusowi. Szczepionka przeszła już 3. fazę testów. Naukowcy twierdzą, że nie ma skutków ubocznych. To nie jest szczepionka, którą możemy już dystrybuować, ale jesteśmy bliżej tego niż wyobrażaliśmy to sobie tydzień czy dwa temu - mówił Morawiecki."
https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... h,79cfc278

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sty 18, 2021 4:21 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
Cyt. " Po tym, jak w Norwegii 33 pacjentów powyżej 75. roku życia zmarło na krótko po przyjęciu szczepionki na COVID, pojawiły się podejrzenia, że szczepionka mogła być przyczyną ich zgonów. ...
Norweska Agencja Leków poinformowała, że nie znaleziono żadnych dowodów na istnienie bezpośredniego związku między szczepieniem a śmiercią 33 zaszczepionych pacjentów powyżej 75. roku życia.

https://wiadomosci.wp.pl/szczepionka-na ... 208342496a


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt sty 19, 2021 7:31 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Cytuj:
Norweska Agencja Leków poinformowała, że nie znaleziono żadnych dowodów na istnienie bezpośredniego związku między szczepieniem a śmiercią 33 zaszczepionych pacjentów powyżej 75. roku życia.


Jasne...Ludzie biorą szczepionki, na dzień -dwa po tym fakcie umierają, ale oni "nie widzą związku". Ot, taki przypadek. W jednym z domów dla seniorów ileś ludzi się naraz pochorowało. Jakoś im nie wierzę... :?
Gdyby mieli stwierdzic, że umarli na covid, zrobiliby to bez wahania- wystarczyłby pozytywny wynik testu. Nieważne, że ktoś nawet objawów coivdowych nie miał. Umarł? Umarł. Miał pozytywny wynik testu? Miał. To na pewno na covid...Nie statystyka, nie przypadek, nie zakładamy "brak związku".


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL